Skocz do zawartości
model3100

5700--->9800??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na oku takiego radeonka : http://www.arest.pl/new/index.php?inc=prod...atid=5&grupa=30 obecnie posidam karte graficzną Fx 5700 i nie wiem czy opłaca sie mi wymieniać na tego radka ile będzie wydajniejszy od mojej 5700?? Na ile go można @?? WC odpada nie posiadam :oops: Tylko przy chłodzeniu wicherkiem. W gry duzo nie gram jak jest jakas nowość to wiadomo lubię sprawdzić ale nie mam takiego zapłu żeby grać dzień i noc i nie wiem czy sie opłaca mi wymineniać może poczekać?? i <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> cos nowszego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy bedzie wzrost wydajnosci (a bedzie) to mozesz sprawdzic tutaj (na dole kazdej z tych stron masz benchmarki w roznych grach):

Tom's Hardware Guide: VGA Chart IV

Tom's Hardware Guide: VGA Chart III

Karta ma pamieci 2.8ns, wiec ze standardowego 580 poleci wyzej ( u mnie hasa 680, widzialem ze dokrecali ja do 730 w innym watku)

Niestety juz tych radkow chyba nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Jak już ich nie ma 9800 to opłaca sie brać cos takiego :

 

http://www.arest.pl/new/index.php?inc=prod...atid=5&grupa=30

 

czy lepiej już jak nie ma 9800 wstrzymać się??

 

Tylko pamietajcie aby było lepse od mojego wydajniejesze bo ja będzie mało wydajniejsze albo równe to nie chce robić zamieszania jak mam dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz oferte kart graficznych sklepu icomp:

Karty graficzne@icomp

Co do wydajnosci to wroc do mojego pierwszego postu w tym topic'u i porownaj swojego fx5700 do Radeona 9500 pro (nie do R9700pro gdyz ten R9700pro w arest ma 128 magistrale pamieci, co daje r9500pro)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz za ile i gdzie można kupić 9700PRO z magistralą 256??

Ja nie mam pojecia w tym icomp chcą 640zł a w aresie tylko 585 jest różnica= 55zł <WOW> ja bym ta kase przeznaczyl na radiatorki to jest oszczednosc tylko ciekawe czy maja jeszcze ja ja jej nie wezme wczesniej niz w pierwszym tygodniu nowego roku jak sprzedam swoja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem ale jaka cena 699zł to wole tego 9800 za 640zł i jeszcze radiatorki se dokupie etam nie opula sie chyba że tego 9700PRO za 470 z magistralą 128 MB ale powiedzcie co tam mi po testach czy tak na wasze głowy to jest lepszy ten z magistralą 128MB od mojego GF czy jak na tego ze 128MB magistralą to lepiej nie wymieniać?? Chyba wezme tego 9800 i będzie kłopot z głowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przeczytałem wiem tylko to że musze <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> tego Radeona 9800 później przerobie go na 9800PRO podkrece bo biosu nie umiem wgrywać boję sie że cos popsuję. Powiedzcie czy moja zasiłka wytrzyma do kapletu taka karte Graficzna?? Mam modem CHiftec tylko nie wiem czy to wytrzyma co bedzie jak nie ah strach mysleć Macie może jakies opisy jak i co zrobic aby wgrać nowy BIOS??Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co lepiej kupie po co mam czaskac tez chcę

pograć jak ludzia a nie czatować całe życie na grafe chyba ja wezmę a jak nie juz mam czkać to napewno nie 9800PRO tylko 6600GT albo cos lepszego a nie radka wtedy to już do kitu on bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Bez dyskusju bym wziął 6600GT

Czy ja napisałem gdzieś 6600GT ? Myślałem o 6600....

(MSI lub Gainward)

Nie będę miał 800zł a Ty mi wjeżdżasz z Gainwardem za 1200 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EJ tak wogóle to jaka karta jest droższa?? 6600 GT czy 6600 non GT??Dzięki za odpowiedz ma ktos linka do któreś z tych grafik tylko interesuje mnie pod AGP8x i żeby była w miarę tania ma ktoś czy nie zbyt?? Dziękis to jak tam nie dopełnili jeszcze zapasów w ARESIE?? Nie ma jeszcze 9800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...