Skocz do zawartości
Gość on23warszawa

Walka ze zmeczeniem = rady, rozwiazania, medykamenty

Rekomendowane odpowiedzi

Luks - a ten Sudafed? z receptą czy bez ?? ;-)  coś mnie boli gardło chyba muszę jutro tusipka,,,    :blink:

1210382[/snapback]

Tak samo jak tusi kupisz bez recepty. Chyba, że poprosisz o :lol: 10 opakowań, to wtedy już zależy od aptekarki.

Sudafed z tego co pamiętam jest na katar B) ale nikt go do tego celu nie używa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: graham widze, że jak poczytałeś trochę to odpuściłeś sobie stymulanty.

 

Pytanie do wszystkich B) tusi fanów, w jakich zazwyczaj proporcjach bierzecie tusi i kofeine :?: Może ktoś odnalazłe :D idealne proporcje, które trzymają wystarczająco dłygo aby przeżyć cały dzień ale również na wieczór da się zasnąć.

 

sorry za post pod postem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro o 14-15 potestuje proporcje tutsi ;] zakupiłem dzisiaj kratkę produkcji herbapolu i kosztuje toto 4,8zł za 20 szt.. ;] przedmiot na jutro to (drumms! (...) ) ekonomia, bede mial czas do wieczora na wkucie całego semestru ;] jak zwykle sobie poradze hehe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro o 14-15 potestuje proporcje tutsi ;] zakupiłem dzisiaj kratkę produkcji herbapolu i kosztuje toto 4,8zł za 20 szt.. ;]  przedmiot na jutro to (drumms! (...) ) ekonomia, bede mial czas do wieczora na wkucie całego semestru ;] jak zwykle sobie poradze hehe  :lol:

1211919[/snapback]

Też dzisiaj kupiłem te same z Herbapolu. 20 tabsów na kratce, takie :) pomarańczowe. Wyglądają smakowicie :lol:

Może bedzie łatwiej wchodziło niż syrop, bo syrop ma :mad: okropnie zamulający smak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak branie takiej ilosci chemi dziala na zoładek, watrobe i nerki....

 

na "glowe" moze i cos pomoze, ale oplaca sie tak truc reszte organizmu ?.....

 

zawsze jest "cos za cos"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano zjadłem 3 i po 3 hmm mam umysł otwarty ;-)

 

zaraz dobitka

1212827[/snapback]

3 to trochę mało ja dziś np. wziąłem B) 13 i do tego 0,5 coli. Taka ilość mnie trzepie już maksymalnie. Normalnie 6-7 + kofeina starcza aby przetrwać pierwsze 5-7 lekcji w szkole, bo na 8 lekcji to już jest zejście :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 to trochę mało ja dziś np. wziąłem  B) 13 i do tego 0,5 coli. Taka ilość mnie trzepie już maksymalnie. Normalnie 6-7 + kofeina starcza aby przetrwać pierwsze 5-7 lekcji w szkole, bo na 8 lekcji to już jest zejście :mur:

1212868[/snapback]

 

Qrde to ze mna jest cos nie tak , zjadlem 16 dropsikow Tussipectu , wypilem kaweczke i nic , normalnie nic :| .

 

Czytalem, ze ludzie maja jakies dreszcze , innych boli glowa i wypada serce , a u mnie nic , troche mnie ucho swedzi , ale to chyba nie to :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm praktyka uczy ze niektóre specyfiki to mają do siebie że potrafią długo trzymać w niepewności,, a potem bum ;) mogli byśmy tu wymieniać takie doświadczenia gdyby nie ... regulamin ;-)

 

btw - dobiłem 9cioma, kawa się produkuje, czeka mnie 50str skryptu z ekonomii której nie umiem wcale,,, jutro o 11:30 chce dostać 4,5/5 które zwolni mnie z egz :)

 

...po trzech naczczo + kawka - czuć różnice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnalem kaweczke , z godzinke temu :] Czuje tylko jak serce mi wali , nic po za tym .... . Tragedia jak dla mnie :| .

1212864[/snapback]

Po 16 to powinno tobą dosłownie rzucać :mrgreen:

Nie czujesz delikatnego mrowienia na głowie, nie rozmawia Ci się łatwiej, główka szybciej nie pracuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 16 to powinno tobą dosłownie rzucać :mrgreen:

Nie czujesz delikatnego mrowienia na głowie, nie rozmawia Ci się łatwiej, główka szybciej nie pracuje ?

1212890[/snapback]

Bardzo leciutko czuje mrowienie na glowie , ale to jest takie male mrowienie , ze nie wiem czy sobie go nie wymyslilem . Glowa pracuje na tych samych obrotach ... :] eh dziwne to wszystko .... . Chyba jednak wole normalne dropsy , albo polowke fety(za 10) , przynajmniej mam jakies efekty :| , a tak to nawet to 5zl , to jakbym wywalil w bloto :D . Serio nic nie czuje ... .

 

Update 17:13

 

Nadal nic !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks widze ze troche wiesz o tym ;] nie orietujesz sie czy to (kofeina+tusi) mi serca nie rozwali? bo moje spoczynkowe tetno zwykle wynosi ok 90 :/ (cisnienie w normie)

 

@forest silna wola? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks widze ze troche wiesz o tym ;] nie orietujesz sie czy to (kofeina+tusi) mi serca nie rozwali? bo moje spoczynkowe tetno zwykle wynosi ok 90 :/ (cisnienie w normie)

 

@forest silna wola? ;]

1213167[/snapback]

 

Każdy jest inny więc ja nie mogę tego określić. Mi serce nawala jak szalone ale jak do tej pory nie pękło. Sądzę, że większą wiedze w tej dziedzinie odemnie ma bruce więc musiał byś się go o to zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na codzien mam dosc spore nadcisnienie i jeszcze zyje :| .

 

P.s.

Czuje (bardzo)lekkie mrowienie , w roznych miejscach . Moze przez 10 sekund czulem sie inaczej , teraz jestem wqurwiony i najchetniej bym komus dojebal ... . Wrzucic jeszcze 4 , ktore mi zostaly ?

 

UPDATE

 

A macie jakies zlote rady na obnizenie cisnienia ? Bo czasami , wkreca sie taka krzywa jazda , ze sie zaraz wykituje itp. :] Wtedy trzeba sie jakos ratowac , bo karetke nie zawsze mozna wezwac :| omg :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na codzien mam dosc spore nadcisnienie i jeszcze zyje :| .

 

P.s.

Czuje (bardzo)lekkie mrowienie , w roznych miejscach . Moze przez 10 sekund czulem sie inaczej , teraz jestem wqurwiony i najchetniej bym komus dojebal ... . Wrzucic jeszcze 4 , ktore mi zostaly ?

1213189[/snapback]

:) Z www.hyperreal.info

 

"Niestety, ale na szczęście dla niektórych nie jest on rozkładana przez MAO - monoaminooksydazę, a wręcz blokuje ten enzym. Co ciekawe ten sam enzym powoduję rozkład noradrenaliny, a więc chłopie możesz po zdenerwowaniu, być po prostu trochę dłużej pobudzony do walki ( kiedyś mój kumpel wracał wieczorkiem z apteki i walnął sobie 10-15 tabl. Tussipca, wyskoczyło do niego kilku gości, ale skończyło się na obelgach, kumpel nie jest agresywny, więc "odszedł" z miejsca zdarzenia, lecz po chwili wrócił i rozwalił tych 3 gości. Mówił mi później, że rozsadzała go złość i energia, acha! efedryna podnosi zdolność motoryczną mięśni od 5-10%. "

 

cd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...