Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman 2

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm gram sobie na poziomie professional , jestem w planszy hidden valley ( tej z ciężarówkami jadących przez podziemia ). Jak do tej pory wszystki misje robiłem Silent Assasin a teraz mam mały problem. Czy ktoś mógłby dać wskazówkę jak przejść tę misję (przypominam najwyższy poziom trudności i zakończyć jako Silent Asasin)

Wsiadasz do cięzarówki i chowasz się na samym jej końcu. Cały czas kontroluj mapę! Jeżeli będziesz widział, że cieżarówka się zatrzymuję wysiadaj bo ona jedzie do pulntu kontrolnego gdzie zostaniesz zdemaskowany. Podczas gdy strażnicy będą zajęci oględzinami Ty drugą stroną drogi skradając się wyprezdz ich... Czasem cięzaórwka pojedzie dalej to wsiadasz jeżeli nie to idź z buta. Pod sam koniec tunelu jeśli dasz radę wyjść nie zauważony wyjdź wyjazdem a jeżeli nie to przejdz do tych małych pomieszczeń gdzie chodzi jeden straznik. Omiń go i wchodź do góry. Teraz kierujesz się już prosto to EXIT. Uważaj na snajperów z wieżyczek! Nie biegaj zbytnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiadasz do cięzarówki i chowasz się na samym jej końcu. Cały czas kontroluj mapę! Jeżeli będziesz widział, że cieżarówka się zatrzymuję wysiadaj bo ona jedzie do pulntu kontrolnego gdzie zostaniesz zdemaskowany. Podczas gdy strażnicy będą zajęci oględzinami Ty drugą stroną drogi skradając się wyprezdz ich... Czasem cięzaórwka pojedzie dalej to wsiadasz jeżeli nie to idź z buta. Pod sam koniec tunelu jeśli dasz radę wyjść nie zauważony wyjdź wyjazdem a jeżeli nie to przejdz do tych małych pomieszczeń gdzie chodzi jeden straznik. Omiń go i wchodź do góry. Teraz kierujesz się już prosto to EXIT. Uważaj na snajperów z wieżyczek! Nie biegaj zbytnio ;)

Hehe dzięki ( właśnie wpieniało mnie to jak wykryli mnie w ciężarówce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić - wywala do windowsa... przeczytałem cały ten temat i nic nie pomaga... sprzęt też odkręcałem... :-| może jest na to jakiś sprawdzony sposób? Wersję gry mam tą z CD Action, była w najnowszym numerze... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić - wywala do windowsa... przeczytałem cały ten temat i nic nie pomaga... sprzęt też odkręcałem... :-| może jest na to jakiś sprawdzony sposób? Wersję gry mam tą z CD Action, była w najnowszym numerze... :wink:

Wgraj najnowszego patcha - może pomoże :)

 

ps. nie wiem jaką wersję ci z CDA dali

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej !Mam problem z tą grą. Otóż po raz pierwszy w tej grze pojawił mi się problem z dźwiękiem. Otóż jest on przyciszony a podczas rozmów słychać echo. Występuje to tylko w czasie gry.

Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu choć grałem w tę grę wielokrotnie na jednym i tym samym systemie (Ghost rządzi !)

 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem ? Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...