Skocz do zawartości
kalin.bossu

Teksturowanie Agp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem. Kiedy uruchamiam program DXDIAG i wchodzę w zakładkę ekran widzę że przyspieszenie teksturowania AGP jest wyłączone... Czy wiecie jak mogę to włączyć? I czy to poprafi wydajność grafiki? (błagam tylko nie odsyłajcie mnie do innej części forum...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sp@wn jak nie wiesz o cos chodzi to laskawie siedz cicho!

 

kalin.bossu: nie zainstalowales sterownikow do plyty glownej i system nie komunikuje sie z grafika w trybie AGP tylko PCI! przeinstaluj w takiej kolejnosci mobo->grafa->directx i bedzie dobrze! wzrost wydajnosci przynajmniej 50%!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sp@wn jak nie wiesz o cos chodzi to laskawie siedz cicho!

 

kalin.bossu: nie zainstalowales sterownikow do plyty glownej i system nie komunikuje sie z grafika w trybie AGP tylko PCI! przeinstaluj w takiej kolejnosci mobo->grafa->directx i bedzie dobrze! wzrost wydajnosci przynajmniej 50%!

1226502[/snapback]

Sorki, byłem pewien że to o to chodzi :) he mój błąd :) ale lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wlaczylem agp texturing, wczesniej w ogole nie zwrocilem na to uwagi :blink:

Konfiguracja: win2k3 + chipset sis746fx

Wszystko wczesniej zainstalowane i skonfigurowane, jedynie co sciaglem to dedykowany sterownik AGP, poszlo bez najmniejszego problemu.

 

Sproboj moze zainstalowac sam sterownik AGP dla twojego chipsetu, a nie cala paczke.

 

Mozna powiedziec jedno, wina zdecydowanie lezy po stronie sterownikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...