Skocz do zawartości
system1988

Klawiatura Imaca W Pc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podlaczylem klawiature od imaca do windy98se. Klawiatura dziala, ale jest w polskim ukladzie. Po zmianie ukladu na polski maszynistki jest lepiej:), ale nie wszystkie klawisze sa prawidlowo przypisane:(.Nie wiem jak to naprawic. Klawiatura jest od pierwszych imacow. Apple USB Keyboard z polskim ukladem. Moze ktos ma uklad klawiatury, lub plik rejestru. Dzieki ya pomoc i sorki ze bez polskich znakow, ale nie chce mi sie szukac (pisze teraz na tej klawiaturze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem. Programy do mapowania przeważnie nie mają opcji wstawiania polskich znaków :cry: . Jest jakiś jeden, ale shareware i nie mogę wprowadzać kombinacji shift+alt+litera bez zapłaty. Zna może ktoś darmową alternatywę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że to mówie i nie mówie tego serio i nie bierzcie tego poważnie i do tego usłyszałem to od kolegi ale poszukaj cracka ale ja tylko żartuje!!!! nie biore odpowiedzialności za to co zrobisz i takie działanie jest nie zgodne z prawem polskim i między narodowym więc robisz to na własną odpowiedzialność! :lol: :twisted: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam że to mówie i nie mówie tego serio i nie bierzcie tego poważnie i do tego usłyszałem to od kolegi ale poszukaj cracka ale ja tylko żartuje!!!! nie biore odpowiedzialności za to co zrobisz i takie działanie jest nie zgodne z prawem polskim i między narodowym więc robisz to na własną odpowiedzialność!  :lol:  :twisted:  :wink:

1355720[/snapback]

Hehe. Jak znajdziesz cracka do programu o nazwie: "Janko's keyboard generator for W95" to daj znać :) . Oczywiście żartuję. Swoją drogą ciekawe czy ktoś zrobił cracka do tego programu :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...