Skocz do zawartości
ufoufnal

Ukrywanie Kabli

Rekomendowane odpowiedzi

Myslał ktoś nad tym, aby okragłe tasmy IDE też peszlami ;] :) objechać? Wtedy taki jeden styl byłby zachowany, zawsze to + za estetyke :)

 

Tak tylko gdybam, zaznaczam, ze nigdzie nic na ten temat nie szukałem i z nikąd go nie zaczerpnąłem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo peszele sux, najgorszy sposób chowania kabli jaki zastosowałem (pierwszy mod jakikolwiek wogóle zrobiłem) - po pierwsze, rozmiarowo są dosć trudno dostępne (widziałem tylko dwa rozmiary na oczy), zajmuja mase miejsca (niepotrzebnie bo za grube).

 

Już o wiele lepszym sposobem jest włożenie kabli do węża ogrodniczego (imo), na dodatek można dać metalowy oplot z kabla ekranowanego - teraz taki sposób stosuje u siebie w modzie). Wyglądem to powala ale roboty z tym jest dwa razy więcej niż włożenie kabla do durnego peszela.

 

Thorn - już nie lepiej było użyć srebrnych końcówek z metalowych mini-jacków ? Nijak te złote pasują do całości...

Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslał ktoś nad tym, aby okragłe tasmy IDE też peszlami ;] :) objechać? Wtedy taki jeden styl byłby zachowany, zawsze to + za estetyke :)

 

Tak tylko gdybam, zaznaczam, ze nigdzie nic na ten temat nie szukałem i z nikąd go nie zaczerpnąłem. :D

1357985[/snapback]

ja tak mam (patrz zdjecie na poprzedniej stronie) ale nie wspomnialem o tym ze kabel ide jest okragly ;] (ale jest metka coolermastera na kablu takze mozna rozpoznac ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslał ktoś nad tym, aby okragłe tasmy IDE też peszlami ;] :) objechać? Wtedy taki jeden styl byłby zachowany, zawsze to + za estetyke :)

 

Tak tylko gdybam, zaznaczam, ze nigdzie nic na ten temat nie szukałem i z nikąd go nie zaczerpnąłem. :D

1357985[/snapback]

 

nio ja tak zrobilem 2 lata temu :) ze zwyklymu kablami IDE:) pocialem je wzdluz i wpakowalem w peszle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasrz, fipa mowi o fabrycznych okraglych kablach ;]

chodzilo mu o to ze niektorzy nie wsadzaja okraglych tasm (typu coolermaster czy revoltec) w peszle bo twierdza ze sa ladne i nie trzeba, ale nie zwracaja uwagi na to ze takie kable moga nie pasowac do peszli ;]

a to ze samodzielnie zrobiona "okragla tasma ide" powinna byc w peszlu albo jakims ubranku to nic dziwnego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroscisz? Jak chcesz, mozesz sie dolaczyc, trojkaciki teraz w modzie ;]

 

Zeby nie bylo, ze kompletny OT, to kiedys na forum widzialem jak ktos chowal kable miedzy mobo a obudowe, tylko znalezc tego nie moge...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...