Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Area 51

Rekomendowane odpowiedzi

Liquid - dokladnie :?

 

tu jest troszke info: takie trudne do znalezienia info o grze area 51, ze prawie nie dalo sie tego zrobic, a juz na pewno umiescic w pierszym poscie o tej grze :P

 

:lol:

 

pzdr

 

edit: obadalem tego najnowszego (z przed roku :blink: :lol: ) trailera - calkiem w pipke B)

 

ale juz grafa w grze taka se. fakt - xbox...

 

i jeszcze jedno - czy ktos sie orientuje czy ta gra ma wyjsc na pc?

Edytowane przez swy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na tą grę, wersja PC ma wyjść już 6 czerwca. Czytałem ostatnio recenzję tej gry w Neo+ i gierka dostała ocenę 7.6 Recenzent chwalił grafę i klimat, ale narzekał na drugą połowę gry, która rozgrywa się... a zresztą, nie można psuć komuś zabawy. Generalnie zapowiada się solidna gra, bez pretensji do miana mega-ultra-hitu, co zwykle kończy się jak się kończy (weźmy choćby Driv3ra). A demka Area51 niestety sobie nie zassam bo do 1 czerwca mam limit na łączu :mur: A co do wielkości tego demka to niestety ale takie teraz czasy że demko ma tyle co niektóre gry.

No nic, czekamy na premierę, bo trzeba kolejny raz skopać obcym tyłki ! :D

 

I jeszcze informacja o grze z Encyklopedii Gier:

 

Area 51 jest pierwszoosobową grą akcji, której fabuła związana jest z tajemniczą Strefą 51 zlokalizowaną na pustynnym obszarze w Nevadzie, gdzie zaobserwowano dziwne światła i domniemane niezidentyfikowane obiekty latające.

 

Pewnego dnia armia amerykańska straciła łączność z laboratorium. Ethan Cole, specjalista od niebezpiecznych materiałów pochodzenia organicznego i dowódca niewielkiego oddziału sił specjalnych, zostaje wyznaczony do zbadania kompleksu. Po dotarciu do celu okazuje się, że w bazie wybuchła niespotykana epidemia, która przeobraża zainfekowane osoby w straszliwe monstra. Zadaniem gracza jest niedopuszczenie do rozprzestrzenienia się tego groźnego wirusa oraz rozwikłanie wielu podejrzanych spraw, w tym związanych z rządem USA.

 

Ważnym ogniwem programu są jednostki w nim występujące. Studio Stan Winston, znane m.in. z kreacji „głównych bohaterów” w takich filmach jak Jurassic Park oraz Predator, na potrzeby Area 51 stworzyło kilka rodzajów wymyślnych potworów. Od najprostszych małych, szarych ludzików z dużymi, wyłupiastymi oczyma, po ogromne monstra z czterema kończynami - producenci gwarantują w tej materii naprawdę spore zróżnicowanie. Pomocne w walce z tymi stworzeniami okazać mogą się różne narzędzia służące do zabijania (są to bronie pochodzenia zarówno ziemskiego jak i pozaziemskiego, a łącznie jest ich ponad trzydzieści). Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość celowego zarażania się wirusem i transformacji w dziwne stworzenia. Użytkownik zdobywając odpowiednią ilość niezbędnych mutagenów, może przeobrazić się na pewien czas w dziwną istotę, ceciach!ącą się szeregiem unikalnych umiejętności i zdolności (np. zabójcza skuteczność).

 

Na kampanię w trybie singleplayer składa się dwanaście potężnych poziomów. Przechodząc kolejne etapy, grający w Area 51 zwiedzi niemalże wszystkie zakamarki tajemniczego kompleksu. Twórcy nie zapomnieli również o grze wieloosobowej, w której wyróżnia się następujące tryby rozgrywki: „Deathmatch”, „Team Deathmatch”, „Capture the Flag” oraz „Humans vs. Alien Mutant Team Deathmatch”.

 

Istotną zaletą omawianej produkcji jest sugestywna oprawa wizualna. Liczne mroczne scenerie, wspaniale wymodelowane postacie, realistyczne animacje, a także wysokiej jakości renderowane przerywniki filmowe mogą się spodobać nawet najbardziej wymagającemu graczowi.

 

Area 51 poza wersją PC dostępna jest również na konsole Sony Playstation 2 oraz Microsoft Xbox, a ekranizacji tego tytułu podjęła się znana wytwórnia filmowa Paramount Pictures.

Edytowane przez nadmundo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Pytanie tylko na jakim kompie w to grales :P Bo widzisz - wiekszosc ludzi sie wypowiada na temat grafiki na sprzecie pokroju GF2-- 3 albo o podobnej mocy radeonach a potem gada ze grafa jest slaba.Zeby zobaczyc dobra grafe potrzebujesz min Radka 9550 podkreconego na 9600pro zeby wogole cos moc sie wypowiadac na temat kwestii grafiki.Jesli nie posiadamy takiej grafiki to lepiej nie wypowiadajmy sie w kwestii grafiki w grach

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Gra jest bardzo przyjemna ale im wiecej gram tym nudniejsza...Sceniariusz jest  wciagajacy, sama gra jest bardzo dynamiczna. Nic szczegolnego ale pograc pare wieczorow mozna przyjemnie.

1468259[/snapback]

Mowisz o fullu na PS2 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde problem: zainstalowałem demo, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre i nic sie nie dzieje ( po kliknieciu na ikonę gry nie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span> sie gra ) HILFE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka(demo) jest imcho [ciach!]iane!!

graficznie dno, grywalność dno i ogólnie giera jest dno!!

takie gierki to 3 lata temu wychodziły. kpina

giera na full 1600x1200, 4aa i 16af zeby nie było ze za slabe detale mam ustawione.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem sobie z ciekawości demko i musze powiedzieć,że gra się całkiem przyjemnie,tylko grafika na takim badziewiu jak w podpisie wygląda conajmniej słabiutko,nie wiem czy zawdzieczam to brakiem obslugi dx9 czy tez tak to ma wygladac skoro to gra z założenia konsolowa,ale ogólnie przyjemny klimat i dobra zabawa, może tylko za dużo kolorów i można dostać oczopląsu w czasie walki :)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszarpalem kilka godzinek i nie powiem - wciagnalem sie nawet.

 

ale do rzeczy:

 

oprawa graficzna nie powala - fakt, ale nie spodziewalem sie jakis cudow po demie. mi osobiscie w niczym to nie przeszkadza. imho wazniejsza jest grywalnosc i fabula.

 

a te sa calkiem spoko - wciagnela mnie historia i kolejnoscia wydazen. przez caly czas ma sie wrazenie (oczywiscie subiektywne wrazenie), ze cos sie dzieje - non stop jest jakas akcja, cos sie wydaza, cos cie zaskakuje.

sama fabula jest z pewnoscia oklepana - sam to przyznam - po d3 juz ma sie chyba dosc opuszczonych baz i nieproszonych "gosci" po nich biegajacych.

 

ale tutaj podoba mi sie taka narracja/prowadzenie przez agenta Muldera ;) - jego glos pasuje tutaj jak ulal - i do tego przypomina stare dobre czasy x-files.

 

jak na razie nie jestem jakos extra daleko (dle szarpiacych - w momencie gdy zostajesz sam) - ale wystarczajaco, zeby powiedziec cos o tej grze.

 

jest to rowniez typowa napie.rdzielanka - co pewien czas masz serie potworkow, ktora na ciebie leci, a ty musisz sie im "oprzec" :wink:

 

dobre do wyzycia sie po sesji B)

 

od poczatku bylem ciekawy jak wyjdzie konwersja z xboxa - musze powiedziec, ze niczym nie zachwyca, ale tez nic w niej nie razi.

 

osobiscie - polecam w przerwie w gta albo juiced. :wink:

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Panowie,moze mala przerwa od San Andreas bo gra jest warta uwagi.Ci co wiedza co to grywalnosc (patrz SA) i dobry klimat niech przetestuja fulla.Powiem nawet inaczej.Moze teraz mnie coniektorzy wysmieja,ale gra zaczyna podobac mi sie bardziej niz Doom 3,bo w przeciwienstwie do niego nie jest monotonna po jakims czasie (nie to,ze nie lubie D3,bo lubie za inne rzeczy i bardzo mi sie podoba) jednak duzym plusem gry jest jej dynamika czego nie mozna powiedziec o Doomie ani o zadnym FPSie od czasow Snowblinda.Gra jest bardzo szybka,powiedzialbym,ze szybsza od Q3 a na ekranie dzieje sie naraz bardzo duzo.Grafika nie powala,ale trzyma poziom.Ktos tam palnal glupote,ze wyglada jak AvsP2,bzdura.Gra jest ladniejsza nawet od Second Sight i Snow Blinda.Powiem nawet,ze bardziej mi sie podoba niz Snowblind czego sie nie spodziewalem.Super odskocznia od San Andreas,powiedzmy tak - za dnia SA,w nocy zas Area 51.Ocena wzrasta na 9/10 i tak juz zostanie.Na poczatq dawalem 8/10,ale po dluzszym graniu wciaga coraz bardziej przez co i ocena ulegla zmianie.

PS - jeszcze sprawa wymagan sprzetowych.Ja gram u siebie w 1280x1024 z zaznaczona opcja high details i mam caly czas ok 30/40 klatek.Wyjatek stanowia niektore wstawki,w ktorych spada nawet do ok 15/20,jednak tak jest tylko we wstawkach i to w takich momentach,ze wcale to nie przeszkadza a w samej grze jest super plynnosc.Mowiac krotko - wymagania wzgledem jakosci audio - wizualnej (oprawa dzwiekowa tez m sie podoba) w pelni uzasadnione,stad taka a nie inna ocena.Pozdrawiam

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś zajrzał do konfiguracji klawiszy to byś wiedział...

 

Mam problem z pewną misją, dostajemy się do takiego laboratorium gdzie znajdują się cztery słupki, które trzeba wyłączyć, aby nie dopuścić do samozniszczenia, trzeba zejść na sam dół tego pomieszczenia i przyłożyć rękę (TAB) w czterech miejscach. Już to zrobiłem ale nie wiem co dalej, wybijam wszystkich i nigdzie nie mogę iść. Próbuję przeskoczyć na tą platformę co z niej ci żołnierze wybiegają, ale jakoś nie mogę, dziwne... Jeszcze na dole jest jakieś pudełko co nie mogę klucza do niego znaleźć, pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byś zajrzał do konfiguracji klawiszy to byś wiedział...

 

Mam problem z pewną misją, dostajemy się do takiego laboratorium gdzie znajdują się cztery słupki, które trzeba wyłączyć, aby nie dopuścić do samozniszczenia, trzeba zejść na sam dół tego pomieszczenia i przyłożyć rękę (TAB) w czterech miejscach. Już to zrobiłem ale nie wiem co dalej, wybijam wszystkich i nigdzie nie mogę iść. Próbuję przeskoczyć na tą platformę co z niej ci żołnierze wybiegają, ale jakoś nie mogę, dziwne... Jeszcze na dole jest jakieś pudełko co nie mogę klucza do niego znaleźć, pomocy :)

1507121[/snapback]

Co do moejgo pytania, to tam mialem iść gdzies i zapanowac nad wirusem, bo jeszfcze nie mialem kontrolowanej przemiany

 

Twoj problem to tak: musisz iść tam do gory i wejść w korytarzyk gdzie przed chwilą spodkałes 2 pajączki, tam bedzie winda :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...