Skocz do zawartości
Gość kev

Matrix: The Path Of Neo

Rekomendowane odpowiedzi

nie skacz na ten mur przed soba tylko na te po bokach , najtrudniej jest na koncu jak juz jestes na samej gorze z bocznego wskoczyc na ten przedni , ale za ktoryms razem mi sie udalo , btw co trzeba zrobic jak sie wysadza filar i pojawia sie pierwszy agent ktory odcina nam droge , zanim cos zrobie to jestem martwy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod raczej nie jest skopany wydaje mi sie ze to kwestia optymalizacji pod dany typ karty (w tym przypadku nvidia).Jak komus sie uda na radku z sensownymi ustawieniami odpalic niech da znac bo u mnie w najnizszych ustawieniach w kanalach gra spada do 10-15 klatek a przeciez r9800 pro az tak kiepski chyba nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem gralem i sie zatrzymalem :(

kurde po "slynnej" walce z Agentem Smithem jade sobie czyms jakby pociag, metro albo nawet trajtek do tego odwrocony do gory nogami i kurde mam go zatrzymac po informacji o stacji i dup... zbita nie wiem co jest, zatrzymuje i wciaz nie moge wysiadac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem gralem i sie zatrzymalem

kurde po "slynnej" walce z Agentem Smithem jade sobie czyms jakby pociag, metro albo nawet trajtek do tego odwrocony do gory nogami i kurde mam go zatrzymac po informacji o stacji i dup... zbita nie wiem co jest, zatrzymuje i wciaz nie moge wysiadac

Hint:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wyjdź do wagonu z brakującą podłogą i ponownie wejdź do wagonu z hamulcem awaryjnym - musi się on znaleźć w normalnej pozycji tak jak jeździ pociąg (czyli może trzeba będzie kilka razy wyjść & wejść). Potem odrazu po ogłoszeniu dojazdu do stacji naciśnij hamulec awaryjny.
Edytowane przez Nexer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok moj problem sam sie rozwiazal najnowszy patch poprawia wszystkie bledy zwiazane z zanikami tekstur i spadkami klatek na niektorych kartach mam nadzieje ze na mojej tez bo dopiero po weekendzie bede mogl sprawdzic.Jego opis:

 

Fixes various translation issues for non-English versions. Fixes various rendering/lighting issues appearing on some video cards. Fixes various interface and icon issues on interface and menu screens. Fixes various framerate issues appearing on some video cards. Fixes various texture issues appearing on some video cards Fixes various character model issues appearing on some video cards. Fixes various particle / effects display appearing on some video cards. Addressess various issues with some PC peripherals.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PON Patch ~55MB (link poprawiony, faktycznie jest jakiś dziwny błąd :| THX HiS)

 

# Fixes various translation issues for non-English versions.

# Fixes various rendering/lighting issues appearing on some video cards.

# Fixes various interface and icon issues on interface and menu screens.

# Fixes various framerate issues appearing on some video cards.

# Fixes various texture issues appearing on some video cards

# Fixes various character model issues appearing on some video cards.

# Fixes various particle / effects display appearing on some video cards.

# Addressess various issues with some PC peripherals.

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety wciaz nie moge przejsc momentu o, ktorym napisalem dwa posty wyzej, teraz sprobuje z patchem bo poki co gram na ps2 bo wersja pc mnie zdenerwowala, problemy z odpaleniem i jazda z grafika

Z ciekawości zapytam jak wygląda/chodzi wersja PS2? Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada przecietnie, chodzi przecietnie, niestety sa lepsze tytuly,

grafike przezyje ale to przycinanie jest paranoja, sa znacznie lepsze tytuly graficznie: MGS3, Devil 3, Spartan i wiele wiele innych i nie ma mowy o przycinaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada przecietnie, chodzi przecietnie, niestety sa lepsze tytuly,

grafike przezyje ale to przycinanie jest paranoja, sa znacznie lepsze tytuly graficznie: MGS3, Devil 3, Spartan i wiele wiele innych i nie ma mowy o przycinaniu

Tego się obawiałem :/. Szkoda, że nie wycisneli więcej ale cush...bywa. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada przecietnie, chodzi przecietnie, niestety sa lepsze tytuly,

grafike przezyje ale to przycinanie jest paranoja, sa znacznie lepsze tytuly graficznie: MGS3, Devil 3, Spartan i wiele wiele innych i nie ma mowy o przycinaniu

Owszem gra sie przycina na konsoli masakrycznie ale gra sie w nia naprawde bardzo przyjemnie ( jak ktos walczyl przy pomocy patyka, wogule caly system i sposob walki KungFu jest cudnie zrobiony) jak sie czlowiek wczuje w klimat naprawde to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze sterowaniem, mianowicie moj neo ciagle biega w kółko :huh: przeciwnie do wskazówek zegara, czyli w lewo. Probowalem zmieniac w ustawieniach myszki i klawiatury, ale nie pomoglo :sad:, nigdy wczesniej nie mialem taich problemow. Nie wiecie co tu moze pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na PS2....

 

Animka potrafi szarpnąć, nieznacznie ale zawsze. Pozatym grafika taka sobie. Dodu.pistyczny filtr jakiś taki założyli.

 

Powiem tak. Misje, gdzie sie bijemy, walczymy na miecze, pałki itp - wypas.

 

Misje gdzie strzelamy - beznadzieja - kamera szaleje i te akcje tylko po czesci przypominaja te z filmu, a w wiekszosci obrazuja typa z kijem w odbycie begajacego jak robot :F Tak to wg mnie wyglada przynajmniej. Ale jak juz powiedzialem - misje-bijatyki - SUPER!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja niestety wciaz nie moge przejsc momentu o, ktorym napisalem dwa posty wyzej, teraz sprobuje z patchem bo poki co gram na ps2 bo wersja pc mnie zdenerwowala, problemy z odpaleniem i jazda z grafika

:blink: Napisze po polska mowa od początka wejścia do metra do końca:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Gdy wypadasz z kanału idziesz na przód, skręcasz w lewo, czekasz aż przyjedzie pociąg - chcesz wsiąść, ale gość prosi o token. Wracasz kawałek do początku misji gdzie są bramki i bierzesz jeden z latających tokenów. Wracasz do metro, dajesz gościowi i idziesz na tyły wagonu. Wchodzisz - widzisz latających ludzi - idziesz dalej, do następnego wagonu. Przeskakujesz brakującą podłoge, wchodzisz do next wagonu. Idziesz na sam koniec jego gdzie jest telefon i dzwonisz. Wracasz do wagonu z brakującą podłogą, przeskakujesz i do wagonu z latającymi ludzikami. Przechodzisz kawałek gdzie jest hamulec awaryjny - naciszkasz go i masz hinta, że wagon ma się znajdować w odpowiedniej pozycji - pozycji takiej by pasażerowie siedzieli normalnie na swych miejsach, tak by podłoga znajdowała sie na swoim miejscu - na dole, a nie odwrotnie, nie po lewej i też nie po prawej i nie u góry... - by to zrobić wchodzisz i wychodzisz kilkakrotnie z tego wagonu... Jak znajdzie się w odpowiedniej pozycji wagon to odrazu po komunikacie o dojechaniu na stacje naciskasz na hamulec, dalej se chyba poradzisz...

 

:blink: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem z ta gra ;/

wszystko pieknie idzie do czasu gdy nie wezme new game, odpalam a tam poprostu nie ma obrazu czarno wszedzie ;/ wyswietla sie tylko wskaznik zycia jeszcze czegos tam a i tekst jak wlacze w opcjach :(

sterowniki do karty zmienialem i nic nie pomoglo :(

moja karta to gf4ti4200

aha nie mam pirata

wie ktos moze czego jest to przyczyna ???

inne gry mi poprawnie dzialaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą gierke (ale nie wszystko odblokowałem). Na moim 7800 gtx ta gra kilkakrotnie potrafiła lekko zmulić (1280x1024|detail level 10), ale nie w powiem by grafika była tragiczna ! Imo ma pewien potencjał poprzez dodanie tego blura w tle - czasami nawet wygląda ona jak w filmie (tzn te wrażenie szorstkości, "suchości"). Największym atutem tej gry jak ktoś wyżej wspomniał jest gameplay - na kompa takie gry są rzadkością, więc się nie dziwie czemu tak wciąga. Dziwie się natomiast czemu został tak spartolony system broni palnej - masakra, na całą gre chyba tylko w 1 planszy strzelałem, gdzie innego wyboru nie było (tutorial :lol:) - sterowanie myszą jak oszalałe, 0 precyzji :/ Nt. fabuły :

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dość ciekawe rozwiązanie innych zakończeń poszczególnych części życia neo - spodziewałem się bardziej pójścia po nitce - tak jak w filmie, a tu zonk :> Jak na 5gb na dysku powinno być więcej leveli - pewnie najwięcej zajmują wstawki filmowe + dźwięki (największy atut gry), ale nie jest źle - najbardziej brakuje mi misji w realnym świeci, których wogóle nie ma :( W ten sposób autorzy okroili gre do max'a payne'a z kungfu modem - gdzie te nadludzkie moce, które neo posiadał ? Można było to rozwiązać tak jak w indygo prophercy - kilkanie w odpowiednie klawisze = zatrzymanie sentineli :> ? Po zakończeniu gry jakiś taki niedosyt czuje niestety :(

Ciekaw jestem kiedy zrobią napewrawde dobrą gre nt. matrixa ? :/

 

Ogólnie dla mnie ~7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do was prośbe,a mianowicie.Każdy narzeka że szczelaniny sa strasznie spartaczone,wieć mógłby ktoś nagrac jakąs fajną akcje(szczelanina) i wrzucić filmik bo strasznie jestem ciekaw jak to wygląda,a jak komus by to nie sprawiało problemu to niech jeszcze zapoda jakąś fajna walke wręcz.Z góry dzieki

Pozdrawiam. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E j co jest maam Radeona 9250 series i niestety 64 bit pixeli

ale chodzi o to ze nie chce dzialac mi na 1020 rozdzielczosci nie wiem moze potrzebuje sterownikow

jesli tak to dajcie linka do najnowszych sterownikow do ATI radeonow

 

Bo zawsze mi wszystkie gry chodzily bo mam tekiego kompa

 

intel pentium 4 3.00 GHz 512 MB RAM DDR :blink: i wlasnie tylko karta jest taka

 

PROSZE POMOZCIE NOWE STEROWNIKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zobacze tą grę w mediamarkecie albo w empiku to ja zrzuce z polki i bede po niej skakał!!!!!!!!!!!!!!!! Połamię wszystkie egzemplaze gry i ucieknę :P. Poprostu jak zobaczylem znaczek atari to od razu wiedzialem ze grafika bedzie lipna , ale zeby sama glowa biegala po lewelu ktorego wogole nie widac. To juz lekka przesada , czekam az sie ukaze w wyzej wymienionych sklepach i ide robic porzadek !!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...