Skocz do zawartości
Cube

Gry Na Amige...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest moze na tym forum ktos, kto ma opanowana technike i odpowiedni sprzet, by sciagniete gry w formacie adf (obrazy dyskietek) nagrywac na dyskietki w formacie amigi, tak by chodzily na a600? poszukuje gier, wszystko co mnie interesuje mam w formacie adf i nie mam sprzetu, zeby to zrzucac na dyskietki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były specjalne stacje dysków do pc aby nagrywać dyskietki na amigę (dość drogie).A można inaczej crossdos który umożliwia odczyt dyskietek z pc na Amidze (ale tylko 770 kb) i dopiero na niej możesz adf przekształcić programem na gry.Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dostepu do zadnego softu amigowego, a ona sama jest "gola" - no hdd no cd i 1mb ram... wlasnie dlatego to jest taki problem. Chcialbym znalezc kogos, kto moze zrobic to za mnie za drobna oplata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były specjalne stacje dysków do pc aby nagrywać dyskietki na amigę (dość drogie).A można inaczej crossdos który umożliwia odczyt dyskietek z pc na Amidze (ale tylko 770 kb) i dopiero na niej możesz adf przekształcić programem na gry.Pozdr

1459604[/snapback]

Nie ma czegos takiego jak specjalne stacje dysków do peceta do odczytu i zapisu dyskietek amigowych.

Jest za to specjalny kontroler FDD Catweasel (na PCI, Zorro), ktory to wlasnie potrafi. (wiecej w opisie)

 

Cube masz dostep do amigowego oprogramowanie na Aminecie, ale nie masz, narazie, mozliwosci tego przeniesc do Amigi.

Pomyśl rowniez o HDD (najlepiej 2.5cala), bo bez tego to komputer jest "goły"

 

 

ps.

A najlepiej to miec Amigę podpietą do internetu. Odpada "zabawa" z pecetem.

Cube co by Cię interesowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede inwestowal w Amige. Mam interesujace mnie rzeczy w adf'ach i jako, ze nie ma bezinwestycyjnej metody przenoszenia softu, interesuje mnie kontakt z osoba, ktora jest w stanie zrobic to za mnie za niewielka oplata. Jeden kontakt juz mam, odezwe sie do niego jutro, bo obecnie nie mam glowy. Jestem at work do poznego wieczoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...