Skocz do zawartości
Xalpha

Pogaduszki Na Temat Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

dobra jesszcze jeden problem cholernie przyzwyczailem sie do tych ikonek z gg i jest mozliwosc aby w konekcie byly te ikonki ? :-) chociaz te podstawowe

update ok nie bylo pytania teraz juz znalazlem : X

1478082[/snapback]

jasne, że są, nawet chyba w pełnej instalce konnekta, tylko musisz zaznaczyć w opcjach aby były uaktywnione

na tlenie siedziałem ponad rok, od 3 miesiecy jestem na konnekcie i na tlena nie wróce, na gg nie siedziałem nawet tygodnia odkąd miałem neta, ten komunikator jest chyba dla niepełnosprawnych, dwie opcje na krzyż w tym możlwość zmiany statusy, krew mnie szybko zalała i zrezygnowałem z badziewia B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzieki bogatym bibliotekom przystosowalem sobie go do swoich potrzeb. Ikonki jak z gg, przydatne pluginy - myself, nowplaying, piczkler, icek. Jest rowniez mozliwosc sciagniecia tlenplusa z wszystkimi mozliwymi pluginami juz zainstalowanymi w programie. Tak czy siak tlen rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam pluginu SmileyAdd i GGEmots do tego - ma to tylko te wade (albo zalete, zalezy co sie lubi), ze ikonki nie sa animowane. Mozna za to ustawic, zeby wstawial emotikony tylko jesli sa spacje po obu stronach znaczka - dzieki temu nie pojawia sie buzka w srodku slowa :)

 

EDIT: Takie uzupelnienie: Paulo, te co podales wymagaja pluginu nCovers (najnowsza wersja tutaj).

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja od ...hmm dosc dlugiego czasu jade na tlenie i jest dla mnie w sam raz. mogli by tylko poprawic rozmowe glosowe troszke. ale i tak nie jest zle. tylko jeszcze nie wyczailem zeby nie sciagal mi nowych maili gdy jest aktywny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam pluginu SmileyAdd i GGEmots do tego - ma to tylko te wade (albo zalete, zalezy co sie lubi), ze ikonki nie sa animowane.

1478650[/snapback]

Też używam SmileyAdd. Plusem SmileyAdd jest możliwość ostawienia różnych emotek dla każdego protokołu.

A animowane emotki - nie znoszę. ;) Jak ktoś lubi to niech się zainteresuje pluginem ieview.

EDIT: Takie uzupelnienie: Paulo, te co podales wymagaja pluginu nCovers

1478650[/snapback]

Wiem, Sysak chciał emotki w *.xep - czyli dla nConvers.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dal jednych GG rządzi... dla innych TLEN.. mamy zatem podział na 2 grupy....

 

Dobrze zatem że ja mam konnekta i obsługuję obie te sieci :D, nie mam problemu z podziałem...

 

ktoś tam pytał o smsy.. trzeba włączyć plugin SMS, oraz zgrać z centralek skrypty umozliwiające korzystanie z bramek operatorów sieci.. i umieścic w koniku w katalogu SMS\ Ja np musiałem edytować plik obsługujący siec IDEA bo autor zapomniał że są numery 510 XXXXXX w idei :).

 

KONNEKT jest jak media markt.. nie dla idiotów :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się najwyraźniej do idiotów zaliczam. Mam wrażenie, że nie da się zrobić tak, aby opis na liście był pod nickiem, zawijanie wierszy włączone bez tych obrzydliwych odstępów po 3cm. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odmiany zakochałem się w Miarandzie IM

 

 

Zeby inni też mogli nacieszyć się tym programem, daję TUTAJ linka do polskiej, bardzo dobrej wersji Mirandy. Prawie wcale nie trzeba kombinować, żeby działała! Nie trzeba ssać do niej plug-inów. Ja po instalacji 5 minut tworzyłem profil GG i uczyłem się obslugi. Potem tylko grzebanie, przy wyglądzie. Mnie przy nie wielkim wysiłku i 15-stu minutach bawienia się opcjami udało się osiągnąć to:

Moja Miranda (Nieaktywna)

Moja Miranda (Aktywna)

 

Jeszcze tylko powiem dlaczego Miranda jest wyrąbista, żeby nie było, że gadam dużo, a nie mam dowodów... ;-)

-Ogromne możliwości (obsługuje niemal wszystkie protokoły)

-Lepsze wysyłanie SMS-ów (Dodana opcja kompresuj, brak dziennego limitu smsów

do Plus GSM. i pare małych ale przydatnych poprawek)

-Stabilność

-Elastyczność (Może wyglądać i działać tak jak Ci się podoba)

-Zżera mniej zasobów systemowych.

-Duuuużo małych, acz przydatnych i cieszących rzeczy.

 

Co tu dużo mówić... Bierzcie i instalujcie! Oceniam program 9/10 Jak będzie paczka WSZYSTKICH emotów od gg i ikonki statusów identyczne jak w gg program dostanie ode mnie 10/10

 

Dziękuję tym, którzy zachwalali Mirande IM. Już nigdy nie wrócę do gg. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Lepsze wysyłanie SMS-ów (Dodana opcja kompresuj, brak dziennego limitu smsów

do Plus GSM. i pare małych ale przydatnych poprawek)

1479634[/snapback]

 

Eeee no co ty ?? Przeciez z tego co wiadomo to plus nie ma limitow, a jezeli ma to przechodzisz do miastaplusa wiec to nie jest argument :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem mirande, zeby nie bylo. Jest fajna, troche skomplikowana dla poczatkujacego. Ma duzo pluginow - nawet klienta irc.Ale mi osobiscei nie przypadla go gustu. Jest wg mnei nie poreczna. Wole tlena i tyle, dla mnei jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 2 pytania:

1.Co zrobić, żeby czyjś opis był wyświetlany na pasku tytułu, okienka rozmowy z tym kimś?(Jak w gg)

2. Co zrobić, żeby można było dodac opis do statusu z poziomu ikonki na pasku zadań (sth. like gg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wiem ze odkopuje ale musze, musze!!!

 

Jeden koles ma u mnie statusŁ

nie pisac bo jestem w [ciach!]iony i mam zly humorek

 

OMG, po co ludzie wchodza na gg jak nie chca z nikim gadac... a tutaj wiadomosc jaka dostalem

 

bulwanka15:16:30kaska8:46:40marcin17:04:4126Jak dostaniesz emaila pt "Biblia Zakonnikow" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajowmym! PILNE

Uwaga! Informujemy ze NIE ZAMIERZAMY wprowadzac oplat za korzystanie z Gadu-Gadu, a informacje o koniecznosci wyslania SMSa na numer 79XX sa NIEPRAWDZIWE. Zespól Gadu-Gadu! wyslij to do 20 osób a pojawia sie sliczne emotikonki w twoim gg

 

listosci !!!

 

:mur: :mur: :mur:

 

Kasuje caly dysk twardy o lol! do tego pojawia nam sie sliczne obrazki

wymiekam

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propo GG to im się coś filtr antyspamowy sypie i zaczyna mnie to dość mocno denerwować (kolejny kilkugodzinny blok) :? Pozatym to co Pioorek dostał potwierdza syfnośc gg ... że filtr działa odwrotnie niż ma działać , pożądni userzy mają bany kiedy jakieś zaspamowane ludziki siedzą sobie i wysyłają głupoty na lewo i na prawo ... :/

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Sysak podał screeny z Mirandy i ma opisy pod kontaktami a z tego co wiem w Mirandzie tak nie ma, a przynajmniej nie było. Czy coś już się zmieniło?

juz od dawna sa :) z tego co widze na screenach Sysaka to ma On clist_classic zmodyfikowany wlasnie do wyswietlania opisow pod kontaktami (normalnie clist_classic nie ma tej opcji). Opisy pod kontaktami moze wyswietlac clist_modern oraz clist_modern_mod. Nie jestem pewien co do clist_nicer + takze tutaj nie bede sie wypowiadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tlen tez dobrym komunikatorem jest i nie ma potrzeby zmieniac.

 

Chociaz patrząc na ostatnie wersje testowe istnieje duza mozliwosc ze w nastepnej wersji go 'zepsują'. A pewnie pozostanie tak jak jest w tych wersjach.

Za przeniesienie profili do documents and settings powinien ktos im rece połamac, zeby więcej takich zmian nie wprowadzali....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się. W Konnekcie brakuje mi na przykład wysyłania plików do ludzi przez tlena (dość potrzebne mi to) a Miranda - trochę za dużo zabawy z nią jak dla mnie. Czemu uważasz, że mogą go zepsuć?

Edytowane przez Luk@s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem posta wyzej, ale napisze jeszcze raz.

 

 

W nowych testowych tlenach profile zostały przesunięete do documents and settings.

 

I teraz tego tlena to sobie mogą.....

Przez ponad 2 lata miałem tlena na osobnej partycji i mam z tych 2 lat archiwum. Po instalacji nowego systemu uruchamiałem tlena z drugiej partycji i tyle.

A jakos nie widzi mi sie przy kazdej instalce systemu wykonywanie kopii profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem posta wyzej, ale napisze jeszcze raz.

W nowych testowych tlenach profile zostały przesunięete do documents and settings.

 

I teraz tego tlena to sobie mogą.....

Przez ponad 2 lata miałem tlena na osobnej partycji i mam z tych 2 lat archiwum. Po instalacji nowego systemu uruchamiałem tlena z drugiej partycji i tyle.

A jakos nie widzi mi sie przy kazdej instalce systemu wykonywanie kopii profilu.

 

Przecież to można bardzo łatwo obejść, właczasz komunikator w trybie zgodnosci z Win98 który nie posiadał Docu&Seet i aplikacja przechwowuje profile w swoim katalogu. Bynajmniej konekt i gg potrafia sie dostosować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wersji testowej tlena to nie przechodzi. NIe dosc ze tworzy profil nadal w DOC&set to jeszcze się nie łaczy z siecia.

 

 

Do tego np. w win2000 domyslnie trybu zgodnosci nie ma. Trzeba doinstalowywac(i nie wiem jak z działaniem bo nigdy nie uruchamiałem tego w 2000)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...