Skocz do zawartości
Xalpha

Pogaduszki Na Temat Gg!

Rekomendowane odpowiedzi

Edytowałem posta wyzej, ale napisze jeszcze raz.

W nowych testowych tlenach profile zostały przesunięete do documents and settings.

 

I teraz tego tlena to sobie mogą.....

Przez ponad 2 lata miałem tlena na osobnej partycji i mam z tych 2 lat archiwum. Po instalacji nowego systemu uruchamiałem tlena z drugiej partycji i tyle.

A jakos nie widzi mi sie przy kazdej instalce systemu wykonywanie kopii profilu.

fakt to tragedia wrecz, ja mam swojego piknego tlenika na ftpie i gdzie mam dostep do neta sciagam zrarowana paczke i jest Dołączona grafika

mysle ze ktos naplodzi jakas wtyczke zeby to naprawic , zaraz sobie zupdejtuje tlena poki nie ma jeszcze tych profili przeniesionych do D A S Dołączona grafika

elo Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszą wersje Mirandy i chcę zainstalować skina xpk PixelPerfect Aqua 1.0

Jak to zrobić ? bo nie umiem zainstalować clist modern :?

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz najnowszej wersji ;)

 

Zeby zainstalowac clist modern (tak, zeby byl widoczy na liscie pluginow) musisz miec co najmniej build 0.4.2.8 (czy jakos tak) dostepny stad: http://www.miranda-im.org/development/

 

Potem juz pojdzie z gorki, bo clist_modern sie pojawi na liscie pluginow i bedzie mozna wlaczyc sobie modernowe skorki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...