Skocz do zawartości
Szela

Eve Online

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z tego forum gra w ta gre?? Niech napisze cos o niej. Ja wlasnie ja sciagam i zostala jeszcze godzinka. Gra jest platna lecz mozna wyslac prozbe o klucz do 14-sto dniowego Triala. Jak w nia zagram napisze cos wiecej. A zagram najpredzej jutro.

 

Oficjalna strona

 

Oficjalna polska strona

 

Trial Key

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brat grał, przez te 14 dni, i ja sie przyglądałem i mówiąc szczerze gra jest bardzo fajna, i STRASZLIWIE rozbudowana, taki kosmiczny MMORPG. Mysle ze oplaca sie placic te 60zł na miesiąc bo zabawa jest swietna. Polecam sie dołączyć do jakiegos polskiego Corpa(korporacji) tam Cię wprowadzą w grę i wytłumaczą jak grać itp. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już ściągam. Filmik obejrzałem i mnie zatkało :) Jeśli tylko mnie wciągnię nie będę żałował 60zł miesięcznie, zwłaszcza że gry nie trzeba kupować za ~200zł (co za idioci to wymyślili) tylko można ją za free zassać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak obiecalem tak zrobilem. Gra niezla. Rejestracja byla szybka i bezproblemowa. Po zalogowaniu i stworzeniu postaci czas na nauke. Gra jest dosc skomplikowana i jesli nie znamy angielskiego to dalego nie zajedziemy. Grafika stoi na dosc wysokim poziomie. Swiat tez wydaje sie dosc duzy. Tyle na godzine grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat jest ogromny, podobno aby z pierwszego systemu do ostatniego przeleciec, potrzeba zrobić 1000J! (1000 razy przez staregate'y przelatywać) jak najszybciej trzeba zaciągnąć sie do jakiegos corpa, najlepiej polskiego, i wtedy z kopania surowców na polach asteroidów mozna sie dorobic kase, aby qpic lepszy statek bo ten co jest na początku to złom. Gdy juz mamy lepszy statek mozna zacząć na raty latać. w dalszej częsci gry raem z ludzmi z corpu lata sie na takie "complexy" zreszta, co ja tam bede mowil, pograjcie to sie wszystkiego dowiecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie nazwe jakiegos Corp. polskiego i gdzie sie mozna do niego zaciagnac?? Musze sie spieszyc bo jeszcze 13 dni  :lol:

1491322[/snapback]

Shocky Industries Ltd. mój brat był w tym Corpie. Są tam spoko ludzie, napewno wtajemniczą cie w gre...no i wiele ciekawych rzeczy mozna ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> z corpowego hangaru. Bazy mają chyba w Attyn i Itamo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od siebie dodam tyle, ze polecam gre w 100000% :) juz od ponad 2 lat gram, i ciagle jest pelno rzeczy ktorych jeszcze nawet na oczy nie widzialem;) gierka jest ciagle rozwijana, pojawiaja sie nowe skile, statki, przedmioty, i ogolnie co chwila cos sie dzieje mniejszego lub wiekszego, i nie ma co ukrywac uroki gry poznje sie dopiero po trafieniu do odpowiedniego corpa, wtedy zaczyna sie prawdziwa zabawa. polityka i ekonomia w tej grze sa strasznie, ale to strasznie rozbudowne:) i co najbardziej podoba mi sie w tej grze to :

1) nie trzeba "koksic" postaci ... skile ucza sie nie zaleznie od tego ile czasu jestesmy w grze

2) co wynika z 1 punktu osoba ktora dopiero zaczyna nie ma najmniejszych szans dogonic "starych wyjadaczy" dzieki czemu nie ma czegos takiego jak banda noobow ktorzy maja wypasione postacie ( za co komus zaplacili zeby je wypasl + kupili kase na ebayu) , i lataja i psuja kilmat, kasa akurat nic nie daje, noob w BS ( Battle Ship) nie ma zabardzo szans zeby zaszkodzic dobremu graczowi ktory nawet fregata bedzie akurat lecial :D i inna sprawa ze jednostka nie ma zabardzo szans przetrwania a gra samemu nudzi sie bardzo szybko.

 

Jedyne co jest dosc dobijajace w tej grze to poczucie wszechotaczajacej pustki ... nie ma czegos takiego jak w innych grach mmo, ze spotyka sie 100000 graczy po drodze ... tutaj przy stanie 12000 graczy online mozna przez pare godzin nikogo nie spodkac, a nawet gdy w danym systemie bedzie ilus graczy to tez bardzo male szanse, ze sie z nimi jakos zintegruje ... swiat gry jest tak duzy, ze te pareset tysiecy ludzi jest jak kropla w morzu. Ale wlasnie po to sa korporacje, zeby nie byc samemu, a nie ma wspanialszej rzeczy niz widok statkow kumpli ktorzy razem z Toba warpuja albo leca oczyscic kompleks, czy nawet kopac mineraly na produkcje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nadganiania starszych graczy. Oczywiście jest to pewien minus,

jednak warto dodać, że w im większą jednostką chcemy latać tym więcej

umiejętności to wymaga.. latanie małymi jednostkami, które w walce

również odgrywają ważne role można dosyć szybko wytrenować i dzięki

temu szybko dobrze się bawić.

 

Wrzuciłem prostszy link do generatora cd-keyów:

http://eve-online-trial.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie bardzo sie oplaca granie na nowym koncie za kazdym razem ... nic sie nie da osiagnac w ciagu 14 dni ... postawowych skili uczy sie kilka miesiecy niestety, w ciagu 14 dni ledwo co mozna poznac przedsmak prawdziwej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś darmowe servery do gry ?

Nie ma i nie bedzie, swiat eve jest ogromny (jest jeden ogolny serwer) a zasila go ~ 60 x a64 czy tam x2, wiec powodzenia. ;]

Moze i udaloby sie to emulowac, ale grac w swiecie przeznaczonym dla kilkudziesiecu tysiecy graczy z kilka to paranoja.

Ale tak jak pisalem emu nie ma i nie ma info o tym, aby ktokolwiek podjal sie jego pisania. Takze przykro mi bardzo. ;] Pograj sobie w triala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierze temat bo w grze troche sie zmienilo od lipca 2006;)

 

Tutaj znajduje sie podstrona o najnowszym dodatku :wink:

 

Ostatnio tez zostala przekroczona bariera 34000 graczy online w jednym czasie;)

 

Jak ktos ma jakies pytania to walcie;) Bede zagladal co jakis czas i odpisywal w miare mozliwosci ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zapraszam do wstapienia w szeregi jednego z najwiekszych Polskich Aliancow w Eve Online.

 

 

Liczymy 300 osob ,dostep do 0.0 i duzo przygody.

 

Zapraszam na strone

 

www.fcin.pl

 

Aktualnie szukamy PVPerow

 

 

Nie graj sam dolacz do najlepszych.

Edytowane przez Gumis7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem konto do tej gry oplacone na rok (nie pytajcie skad) ale po paru dniach gra stala sie monotonna. Moze to przez brak pvp chociaz samemu jak sie ma malutki statek to duzo sie nie zwojuje i gra polega tylko na wykonywaniu misji, ktorych niby na pierwszy rzut oka powinna byc masa bo jak sie wchodzi na mape galaktyki i zaznaczy agentow to jest ich tyle ze nie wiadomo za co sie zabrac ale jak sie juz je zacznie robic to misji na danym poziomie jest moze z 10 i czasami mamy takie dziwadla, ze 3 razy pod rzad dostajemy dokladnie ta sama misje. To tyle jest chodzi o moje wrazenia z gry gallente i statkiem "rakietowym".

 

Pozniej probowalem jeszcze mining + crafting ale dajcie spokoj... ile mozna ogladac animacje kopania rowkow w asteroidzie.

 

Co do zalet gry to pvp jest bardzo dobre jak sie jest w jakiejs grupie gdzie kazdy jest w czyms wyspecjalizowany i nawet horda malych statkow moze powalic wieksze.

I handel/crafting w grze tez jest niezly bo nie liczac 'newbie kitow' wszystkie itemy na markecie sa robione przez graczy, kazdy statek kazda bron itd.

Edytowane przez Kacimiierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje sie szybko nudza to prawda, wstap do duzej korporacji, pobaw sie w prawdziwe pvp, ponapadaj na konwoje, nie musisz czerpac zyskow tylko z misji i kopania, sa przyjemniejsze sposoby. Gra ma niesamowita wrecz polityke, walka o kazdy cm obszaru, super efektowne walki, dlugo wymieniac. Srednia wieku jest wyzsza niz w innych tego typu grach a to duzy plus. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zaczalem grac traila i wydaje mi sie ze gierka mnie wciagnie bo od dawna szukalem czegos tak rozbudowanego.. jak zobaczylem "market" na pierwszej stacji to zrobilem tylko wielkie oczy :P

nie pozostaje nic jak szukac korporacji i dorobic sie jakiegos Hulk'a i generowac ISK :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram juz hmm dlugo z 4 lata juz bedzie zaraz :)

 

Jak ktos chce sie podpiac do robienia misji 4 poziomu to zapraszam piszcie w grze do Aurellia.

Aktualnie w zadnej korporacji nie jestem tylko bawie sie z misjami w imperium wiec zapraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam gra ktoś w to jeszcze. Może napisze ktoś jakiś porady i swoje doświadczenia.

Jezeli planujesz pograc na dluzej a nie tylko 14 dni trial, to na priva dawaj pogadamy na gg. 14 dni trial nie jest nic wart ... potrzeba pare miesiecy zeby zobaczyc o co w tej grze chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...