Skocz do zawartości
feluś

Sztuki Walki - Sambo Bojowe Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka czy ktoś orientuje sie czy istnieje gdzieś w Wawie szkoła sambo? Z informacji , które udało mi się uzyskac to na dzien dzisiejszy trening w Wawie nie jest mozliwy. Dalej czy na treningach sambo uczą sambo bojowego i barba sambo jako spójności czy jest to traktowane jako 2 oddzielne sztuki walki i nie są spójnością.Mam 186 i sporą mase 100 kilo predysponuje mnie to bardziej do walk uderzanych(tu myslę o boksie i kickboxie czy grapplingowych bjj , judo?) . Z jednej strony podobno do walk uderzanych bardziej ale z drugiej jestem wolny bardzo.Z tego co czytałem to sambo jest bardzo chwalone jako ze łaczy to i to i jest chwalone pod względem przydatności do obrony na ulicy itp.jeżeli ktos ma informację prosze o info jeszcze jedno pytanko nie wiecie jak to jest z kręgosłupem w przypadku treningów? Rok temu miałem wypadek na motorze i miałem wybite 2 dyski w odcinku lędźwiowym musiałem przestać trenować , ale już jest ok . . Dzięki pozdrawiam aha jak coś trenujecie podajcie co i ile taka przyjemność was kosztuje. pzdr

 

aha i jeszcze czy na tym co trenujecie treningi na początku były zabójcze tzn mogę padać na pysk itp ale 5 km nie przebiegnę ze względu na zmęczone ciałko umęczone używkami :lol: pzdr

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 kilo miesni czy wypelniacza ?

 

Pierwsze treningi beda mordercze, potem przyzwyczaisz sie i bedzie to jak narkotyk.

 

Ja z doswiadczenia polecam KB, fajne jest ;)

 

 

Wlasnie doczytalem ze miales uszkodzony kregoslup.... KB moze sie zle skonczyc poniewaz znacznie obciaza kregoslup w odcinku ledzwiowym. Przed rozpoczeciem cwiczen skontaktuj sie z jakims lekazem sportowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...