Skocz do zawartości
Trendzik

Jaka golarka elektryczna do twarzy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie. Wczoraj udałem się na zakupy, choć miałem dylemat którą golarke wybrać: 5770, czy 8590(różnica w cenie 200zł).Bardzo pomogła mi rewelacyjna oferta Brauna"Satysfakcja Gwarantowana 90 Dni". Ekspedientka podpowiedziała mi bym wybrał model 8590, bo podobno lepiej zbiera zarost, który rośnie jak chce, jednak doszedłem do wniosku że może ta tańsza bedzie dla mnie też odpowiednia i warto spróbować troszke kaski zaoszczedzić. Wybrałem model Flex XP II 5770, muszę przyznać że wysmienicie goli na prostych i łukach, lecz ja mam olbrzymi problem z ogoleniem sie na szyii pod brodą, zarost mi tutaj rośnie jak chce, normalnie na policzkach i na bródce gole sie ruchami z dolu do góry i na odwrót , jedno pociagniecie i jest super, a poniżej brody należało by sie golic w poprzek, ale znowu tak się nie da bo ostrza są za szerokie. Musiałem sie mocno namęczyć i nie powiem żebym z efektu był zadowolony.

Jednak udam sie do Servisu Brauna na Domaniewską i zwróce ten produkt , a zakupie model wyższy , mam nadzieje że Pani w sklepie miała racje i Golarka Braun 8590 Activator Shave doskonale sobie poradzi z moim problematycznym zarostem.

Co o tym myslicie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam dwie golarki:5770 i 8590, musze przyznac ze wyższy model jest z lepszych materiałów wykonany i bardziej mi przypadł do gustu, lepiej oczywiscie tez goli, dodatkowo sam sie myje. Własnie w tej sprawie chciałem sie zapytać o co chodzi z tym myciem, sa tam jakies diody i opisy intesive , normal, eco, clean. Włączam mycie dioda zaczyna migac na normalu, pobrzeczy troche i miga cały czas, nie wiem czy niepowinno sie coś zmienić po umyciu? Jak dla mnie powinno to być jakoś sygnalizowane.

Ogólnie golareczka jest super i wszystkim polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym wlasciewie rozni sie golarka braun model 6610 od 6680 oprocz ceny bo rozwazam zakup ktorego z tych modeli ... biore jeszcze pod uwage tego nowego cruizera 2865 i ten model flex 5770... co byscie mogli polecic dlaczego... sklaniam sie w strone 6610 lub 6680 ale jeszcze wszystko sie moze wydarzyc... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze uzytkownikow Brauna na forum jest duzo...

Sam stoje teraz przed dylematem co wybrac w granicach 400 zl.

Z brauna mamy tu wlasnie wyzej omawiany model BRAUN FLEX XP II 5770.

A co powiedzie o Philipsach HQ z seri 6 i 7 (PHILIPS HQ 6849, PHILIPS HQ 7415) wiem ze nie oferuja mozliwosci mycia glowicy pod bierzaca woda ale to akurat nie jest dla mnie najwazniejsze.

Ogladajac 3 glowcowe produkty Philipsa doszedlem do wniosku ze to wlasnie one o wiele lepiej beda radzic sobie z goleniem na lukach i pod szyja gdyz 3 ruchome glowice lepiej dostosuja sie do ksztaltu twarzy niz proste ostrze.

Moze na forum znajdzie sie jakis uzytkowik Philipsa i to potwierdzi lub zaprzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym Philipsem jakim sie ogolilem to taniocha 3 glowicowa i byl strasznie dziadowski. W watku o golarkach nawet zapodalem jego zdjecie wiec jak ktos chce cos podobnego wybrac to unikac.

Pewnie te drogie Philipsy beda swietnie golily ale czy latwiej na lukach to smiem watpic bo to wlasnie ta plaska moge sobie przeciez zajezdzac rownolegle do krzywizny co daje swietne efekty.

Ale moze i sie myle bo nie golilem sie porzadnym Philipsem, a plaski Braun mi do tego wystarczy w zupelnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowalem to mowiono mi, ze co pol roku max rok.

Albo ja mam zarost jak baba albo to sa gadki producentow bo moja maszynka ma juz rok i 10 miesiecy i nadal dziala jak nowa.

Koszt ostrzy z folia to jakies 70pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pomogła mi rewelacyjna oferta Brauna"Satysfakcja Gwarantowana 90 Dni".

Jak jest rzeczywiscie z ta oferta: mozna wziac na 90 dni i w tym okresie bez problemow zwrocic golarke?

Edytowane przez Bman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem golarke braun 6680 i powiem szczerze e spodziewalem sie czegos wiecej... na szyji wlosy rosna mi nie ktore kazdy w inna strone i golarka ma problem czesto ze zbieraniem ich wszystkich... wy tez tak macie?? ogolnie nie jest zle ale moglo by byc lepiej w tej klasie sprzetu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawialem sie na 6680 i 5770 i moj wybor padl na ta druga gdyz jest mniejsza i lepiej lezala mi w dloni a bajer z plynem do nawilzania wydal mi sie zbedny.

 

Testuje ja od 3 dni i powiem Ci ze trzeba sie poprostu nauczyc nia golic:

- w instrukcji jest napisane ze najlepiej golic sie przed kapiela a w moim przypadku najlepiej wychodzi to w 5-10 min po prysznicu

- co do zarostu na szyji poprostu musisz sie nauczyc odpowiednio prowadzic golarke bo to juz indywidualna sprawa

 

Ja ogolnie jestem zadowolony bo golenie z dnia na dzien idzie szybciej i dokladniej - a przy Braunie masz ten plus ze mozesz go 90 dni potestowac i jak nie spelni twoich oczekiwan to zwrocic golarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się zdecydować!! pomóżcie, proszę - zastanawiam się nad tym nowym tanim modelem BRAUN CRUZER 2865, czy ktoś może mi o nim coś powiedzieć?? zastanawiam się nad nim bo ma specjalną nasadkę do stylizacji zarostu ( piszą że od 1,5mm do 6mm) a ja strzyge moje włosy, ale na głowie właśnie w tych długościach więc tak sobie pomyślałem że miałbym 2in1, tylko nie jestem pewien czy to się nadaje do włosów na głowie:( ktoś próbował?? a i jeszcze jedno czy w tych modelach BRAUNA gdzie jest płyn nawilżający można go jakoś usunąć bo ja nie chce go używać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno czy w tych modelach BRAUNA gdzie jest płyn nawilżający można go jakoś usunąć bo ja nie chce go używać??

1641382[/snapback]

Kaeres chyba w jakims poprzednim watku pisal ze jak skonczyl mu sie plyn nivea to zaaplikowal sobie tam wode kolonska. Bez chyba tez mozna niech wypowiedza sie wlasciciele tego modelu.

 

Mnie golenie z plynem wydalo sie zbedne wiec wybralem 5770 tansza, mniejsza i lepiej lezy w dloni niz wieksze modele z plynem nawilzajacym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam b silny zarost nad wargą i na brodzie. jakie takie efekty uzyskuje goląc się jednoczęściówką-jednorazówką pod włos czyli 8O chciałbym kupić elektryczną i teraz nie wiem czy Philps 7820 http://www.consumer.philips.com/consumer/c...RCSHQFHKFSESI5P czy Braun jakiś do 350-400 zł czyli pewnie 6610. kurde, te 3 okrągłe ostrza wyglądają solidnie. i jeszcze jedno: czy wszystkie brauny powyżej 200 zł golą takim samym systemem a różnią się jedynie bajerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy używam Remingtona 9500 i bardzo mi odpowiada. Wcześniej goliłem się na mokro i po zmianie dziwnie się czułem, ale teraz już się przyzwyczaiłem. Golenie zajmuje teraz 1/5 tego czasu co wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś moze maszynke philipsa z serii COOLSKIN ? mam zamiar kupic sobie taka na gwiazdke, bo samemu i tak uzywam tych żeli które te maszynki aplikuja. domyslam sie poza tym ze golenie sie czyms takim musi byc przyjemniejsze i delikatniejsze 8O

strona tej serii : http://www.philishave.com/coolskin/

zestawienie tych maszyn : http://www.consumer.philips.com/consumer/c...RCSHQNHKFSESI5P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ile mniejwiecej wymienia sie ostrza i folie

A ja mam takie pytanie. Bo przeglądam sobie właśnie stronkę Brauna i tam w opisie FreeGlidera 6680 jest jasno powiedziane: wymienne folie i noże. Natomiast przy Flexie 5770 czegoś takiego nie ma. Czy mam rozumieć że w przypadku 5770 nie możemy wymiec noży po stępieniu? To byłby główny argument przemiawiający za dopłatą do 6680.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam zamiar kupic maszynkę elektryczną. Mam bardzo twardy i gęsty zarost który rośnie we wszystkie strony świata i do tego wrażliwą skórę.

Pierwsze pytanie: czy jest sens kupowac elektryka?? Czy on da rade z twardym zarostem??

Pytanie drugie: Jeżeli sobie poradzi to którą?? Rozglądam sie za: Braun Flex XP 5775, Braun FreeGlider 6680 (również starsze modele), Braun 4775, a może philips??

Proszę o rade, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...