Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Sa gto modowalne pod agp na allegro arche sprzedaje po chyba 629 zika . Co do gt pod agp to wątpliwe a pci expres na bank cos sie by znalazlo.

sory ale pytalem o konkretny model pod PCIE Club 3D Radeon X800RX :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale pytalem o konkretny model pod PCIE Club 3D Radeon X800RX :P

jutro bede go miał to zdam relacje. Kupiłem go z gwarancja moda na 12 potokow i o/c gwarant na 550/1100 na std chłodzeniu :-P Dokupie jeszcze pentagrama na niego i bedziemy wiecej krecic.

 

Jakie stery polecacie do tej karty do nowszych gierek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc stałem sie posiadaczem X800GT :D

 

producent Powercolor

 

pamiątki 1.6 Samsung, narazie bez radiatorów , może poszły by na więcej ;)

 

rdzeń r423

 

wszystko się kręci na 600/1200 i full stable :)

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

prawie 9,5k pkt <_< mimo wszystko troszkę mało :mur:

 

 

 

na rdzeniu chłodzenie TT Tide Water (ktoś się mnie pytał jak z ciszą: na 1700 obrotów - niesłyszalne ;) na 3300 - suszarka :mur: )

 

 

 

Mam pytanie: czy da się poprzez wgranie innego biosu (przy okazji: jakiego?? ) odblokować chociaż 4 potoki (nie mówie że chce 16pp od razu ;) )

 

 

 

ma ktoś odpowiedni bios :unsure: ? jak się przyda ta informacja to napisze że standadowe takty to 500/1050

 

PS: odkopałem temat :lol2:

 

EDIT:

jak dostane radiatory na pamięci, atakuje 3 miejsce na hwbot.org :D narazie mam 10151 punktów, nie wstawiam obrazku bo nic wiele sie nie zmieniło oprócz cyferek ;)

jakby się zmodowała to może nawet 2 miejsce byłoby :)

Edytowane przez adzio_tuning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Mam pytanko, czy ktokolwiek próbował moda na 12 potoków pod agp? przecierz rdzen jest ten sam co w np x800xt?Nie jest czasami tak. że r420=r480 tyle że pod agp?? pozdro i dzięki za odp, nie karcie mnie jeśli gdzieś w temacie jest odp - na twea... sory purepc jestem gościem ;) A że mój r9700 odmówił współpracy to kupiłem ten wynalazek ati...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...