Skocz do zawartości
kanurwa

Jakie gry proponujecie???

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie dostałem nowego kompa 8O i chciałbym kupić sobie fajne gry na długie zimowe wieczory :lol: . Od dawna nie jestem na czasie w temacie gier więc może coś byście zaproponowali /niestety nie będę miał możliwości gry w sieci/. Kiedyś zagrywałem się Q2, Panzer General II, Warcraft, C&C, Sim City 3000. Proszę o porady. dzięki

AHA czy jest jakis emulator Playa2 na PC, bo kiedyś był na PSX a mam trochę gierek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys kupowal juz te gry to odradzil bym unreal tournament 2003 i nsf 6 pokusil bym sie o stwierdzenie ze te gry t o niewypały. slyszalem duzo opini ludzi ktorzy spowdziewali sie czegos leprzego. te gry maja ladna oprawe ale grywalnosc jest słaba.

Biorac pod uwage gry ktore wymieniles, te podane przez Majkiego powinny Ci sie spodobac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubiałeś starsze wersje to:

 

Quake ]I[

Warcraft 3

Hitman 2

Medal of Honor Alied Assault + Spearhead(dodatek)

Return to Castle Wolfenstein

Colin 2.0 & Colin 3 (jak się pojawi)

Nobady Life Forever 1&2

Neverwinter Nights

 

...oraz wiele, wiele innych ale to na początek wystarczy :wink: :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem nowego kompa  8O  i chciałbym kupić sobie fajne gry na długie zimowe wieczory :lol: . Od dawna nie jestem na czasie w temacie gier więc może coś byście zaproponowali /niestety nie będę miał możliwości gry w sieci/. Kiedyś zagrywałem się Q2, Panzer General II, Warcraft, C&C, Sim City 3000. Proszę o porady. dzięki 

AHA czy jest jakis emulator Playa2 na PC, bo kiedyś był na PSX a mam trochę gierek.

Albo jesteś ślepy jak kret, albo wyjątkowo mało spostrzegawczy, albo po prostu głupi. Na pierwszym miejscu w tej kategorii (GRY) znajduje się temat o który pytasz.

 

Już rozumiem, jak ktoś zapoda temat, który był kilka miechów temu i go nie ma na pierwszej stronie. Ale jeżeli taki sam temat jest na pierwszym miejscu, to już dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Varrol- tak się zastanawiam czy takie chamstwo jest u ciebie dziedziczne czy jestes taki zdolny i sam się tak schamiłeś. Założę sie, że jakbyś miał mi to powiedzieć w oczy to bys się zamknął bo dałbym ci po prostu w mordę i tyle. Ale ponieważ nie chcę się kłócić powiem tylko tyle,że czytałem wspomniany temat i nie rozwiał moich wątpliwości, szczególnie,że większość operuje tytułami a mnie to wiele nie mówi. A poza tym to chyba po to jest forum. Ale rozumiem, że jak non stop grasz w mordobicie to w końcu można skretyniec a jak chcesz poznać kilka prawdziwych chwytów to zapraszam bo akurat jestem instruktorem, podaj adres na priva.

Co do QIII to słyszałem, że frajda jest tylko w sieci a to u mnie odpada, choc podobno jest świetny czy możecie polecić coś podobnego ale dla trybu single player???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do QIII to słyszałem, że frajda jest tylko w sieci a to u mnie odpada, choc podobno jest świetny czy możecie polecić coś podobnego ale dla trybu single player???

Medal of Honor Alied Assault + Spearhead oraz Return to Castle Wolfenstein, zwłaszcza jak lubisz kilimaty IIWŚ.

 

Hitman 2 , No one lives Forever 1&2 fajny klimat i trzeba też pomyśleć, pokombinować a nie tylko strzelać.

 

W sumie niec nowego nie wymyśliłem ale te gry są IMHO pozycjami obowiązkowymi dla gracza.

 

Tylko trochę nierozumiem o co Ci chodzi z tymi tytułami, a jak mamy pisać, przecież po tytule możesz grę wyszukać, chyba ze chodzi Ci o opisy :?

 

PS. W QIII możesz grać z botami wiem ze nie to samo co na sieci ale tez zabawa dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem nowego kompa  8O  i chciałbym kupić sobie fajne gry na długie zimowe wieczory :lol: . Od dawna nie jestem na czasie w temacie gier więc może coś byście zaproponowali /niestety nie będę miał możliwości gry w sieci/. Kiedyś zagrywałem się Q2, Panzer General II, Warcraft, C&C, Sim City 3000. Proszę o porady. dzięki 

AHA czy jest jakis emulator Playa2 na PC, bo kiedyś był na PSX a mam trochę gierek.

Zalezy jakie gry lubisz i jak mocny masz sprzet. Jezleli mocny to najnowsze FPP (bo widze, ze Q2 lubiales) - Medal of honor, Wolfenstein 2. Z gier TPP - Max Payne, GTA3, MAFIA, Tomb raider chronicles lub revelation, Heavy metal F.A.K.K. 2

Z rts - warcraft 3, za niedlugo C&C generals, Simcity za niedlugo nowe.

Wyscigowki - Collin 2, Rally trophy, Grand prix 4.

Sportowe - fifa 2003, NBA 2003.

 

Nie na daremno podkreslilem MAFIA - najlepsza gra jak dla mnie od czasow Unreala 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za odpowiedzi :D 8O . Teraz mniej wiecej wiem czego szukać, pomysł z CD Action też wiele wniósł.

Mam p4-2.4 /533/, Corsair 256, Gainward GF4200 64mb Ultra GS, 80GB. No i nową płytke Gigabyta -Ultra PE. Wszystko jeszcze przed podrasowaniem :lol: Jeszcze jedno pytanie czy jest coś nowego w klimacie Panzer General II bo III srednia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbys kupowal juz te gry to odradzil bym unreal tournament 2003 i nsf 6 pokusil bym sie o stwierdzenie ze te gry t o niewypały. slyszalem duzo opini ludzi ktorzy spowdziewali sie czegos leprzego. te gry maja ladna oprawe ale grywalnosc jest słaba. 

Biorac pod uwage gry ktore wymieniles, te podane przez Majkiego powinny Ci sie spodobac

Człowieku co ty pieprzysz Unreal Turnament 2003 jest najlepszą grą FPP (skończyłem prawie całą 97%) i nie mogę wyjść z podziwu toż to gra IDEALNA. Ci ludzie od których słyszałeś komentarze to pewnie odpalili ją i im tak skakała, że się nie dało grać i dlatego taik ci powiedzieli. Quake i CS przy tym to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o. Zresztą sam zagraj. Tryb DeathBall i Bombing Run rządzą.

NIE MA NIC LEPSZEGO DO GRANIA PO LANIE , W NECIE I SAMEMU NIŻ UT2003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE MA NIC LEPSZEGO DO GRANIA PO LANIE , W NECIE I SAMEMU NIŻ UT2003

A własnie ze jest - Medal of Honor Allied Assault & Spearhead oraz Return to Castle Wolfenstein. Zależy co kto lubi :twisted:

Człowieku ty nie wiesz co mówisz grałeś w UT2003 po sieci. A pozatym Medal oh Honor nie ma tyle trybóew BOMBING RUN RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty nie wiesz co mówisz grałeś w UT2003 po sieci. A pozatym Medal oh Honor nie ma tyle trybóew BOMBING RUN RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!

Grałem, owszem bombing run jest fajny ale dla mnie rządzi objective w MOHAA :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty nie wiesz co mówisz grałeś w UT2003 po sieci. A pozatym Medal oh Honor nie ma tyle trybóew BOMBING RUN RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!

Grałem, owszem bombing run jest fajny ale dla mnie rządzi objective w MOHAA :twisted:

A dla mnie jest i tak lepszy UT2003 i wqięcej ludzi w tę gre pocina, ale i tak nic nie pobije grywalnośći w MASTER OF ORION (1,2 I NADCHODZĄCE 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...