Skocz do zawartości
Robertcik

Sega GT 2002

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście to 8O 8O 8O

giera po prostu ROZPIERDALA BAJECZNIE samochody wykonane o niebo lepiej niż w Gran Turismo3 (choć trasy mniej kolorowe i mniej oświetlone- może się to zmieni jak dojde do tras w nocy). Jazda samochodem jest dużo lepsza niż w GT3 (samocód gdy wchodzi w zakręt zależnie od zawieszenia kołysze się na boki). Pojadzy ulegają uszkodzeniom ale ich nie widać (widać tylko pasek uszkodzeń). Jak macie możliwość to sobie w nią zagrajcie naprawde warto (takich tekstur budynków jeszcze nie widzieliśćie 8O 8O 8O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, ze przez te konsole PC-towe gry sa coraz bardziej arcadowe :/

Kurde i tu masz racje ale to nie wszystko ; silniki tych gier sa bardzej skopane (np konwersja GTA z PS@ nqa PC totalna poraszka)niz mozna bylo przypuszczac. Gry powinny najpierw ukazywac sie na PC a nie na konsole poniewaz przy konwertowaniu takiej gry z PC zawsze mozna obciac pare efektow (a odwrotnie - koszmar - te pixelowate drzewa w GTA PC :evil: trragediaaa a textury :arrow: :!: :?: :idea: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem tylko, ze przez te konsole PC-towe gry sa coraz bardziej arcadowe :/

Kurde i tu masz racje ale to nie wszystko ; silniki tych gier sa bardzej skopane (np konwersja GTA z PS@ nqa PC totalna poraszka)niz mozna bylo przypuszczac. Gry powinny najpierw ukazywac sie na PC a nie na konsole poniewaz przy konwertowaniu takiej gry z PC zawsze mozna obciac pare efektow (a odwrotnie - koszmar - te pixelowate drzewa w GTA PC :evil: trragediaaa a textury :arrow: :!: :?: :idea: )

tak silnik jest skopany na PC na ps2 tez nie jest wesolo tez sa zwolnienia , pozatym ta gra byla pisana pierwsze na konsole a zawsze przy konwersji cos jest nie tak , teraz wiekszosc gier bedzie z konsol , rynek gier PC powoli zaczyna zdychac obilo mi sie o uszy ze quake 4 ma byc wydany najpierw na xboxa/ps2 a potem moze bedzie na PC nie wiem czy tak prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym Quake'm 4 nawet mnie nie wkurzaj na konsoli to będzie poraszka nawet na X-boxie . Tam nie ma takich detali jak na kompa, a pozatym te innowacje w noeych radeonach i nadchodzących G Forcah to żadna konsola nie będzie tego miała . A jeżeli zrobi8ą konwersje to i pecet tego też nie będzie miał. :evil: :evil: :evil: :bij:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...