Skocz do zawartości
Kamilou

Podkłady Muzyczne, Wokalne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Interesuje mnie pewna ściśle określona sprawa. Mója kochana myszka śpiewa sobie, całkiem ładnie, nie powiem ;) i potrzebuje podkłady muzyczno/wokalne, w głównej mierze do polskich piosenek... np. : Kiedy wolam wiatr, Imie deszczu, Między ciszą a ciszą... Ale również zagranicznych, takich wykonawców jak Celin Dion (?) itp.

 

Wiem już, że nie ma programu, który skutecznie wyciszy ścieżke wokalną z pliku mp3, bądź wav.

 

Jednak w internecie znalazłem stronę, która oferuje płyte z profesjonalnymi, studyjnymi podkładami za (bagatela) 50 zł, a jedna piosenka (kupywana "luzem") kosztuje 10zł, jak dla mnie wydatek dość spory :/

 

Czy są może jakieś zagraniczne strony, bądź polskie gdzie można pobrać iście profesjonalne ścieżki dźwiękowe znanych piosenek? Jak jest z legalnością takich utworów? A może są jakieś filharmonie/orkiestry, które mają w swoich repertuarach aranżacje znanych hitów?

 

I jeszcze druga - mniej ważna sprawa...

Czy można pobrać pliki dźwiękowe z napisami do karaoke, aczkolwiek nie chodzi mi tu bynajmniej o .kar, .midi...

 

Pozdrawiam !

 

 

P.S. :unsure:

 

Może jest ktoś kto czynnie zajmuje się muzyką, prowadzi jakiś zespół, może udostępnić takie podkłady, bądź sprzedać w niskiej cenie?

 

Dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niektórych piosenek obcojezycznych dostepne sa oryginalne podkłady muzyczne. Zawsze szukałam wpisując karaoke i znalazłam kilka(naście).

 

Poza tym "szansa na sukces" wydała kiedyś kilka chyba kaset z podkładami muzycnzymi polskich piosenek. Mam jedną. Wygląda to tak, że na jednej stronie są piosenki z wokalem śpiewane przez jakichś lansujących się wokalisttów, a na drugiej same podkłady. Swego czasu kaseta ta bardzo mi się przydała :) Radzę więc przejść się po różnych fono shopach

 

Można też zajrzeć do ogniska muzycznego bądź szkoły muzycznej, gdzie prowadzone są lekcje śpiewu rozrywkowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak w internecie znalazłem stronę, która oferuje płyte z profesjonalnymi, studyjnymi podkładami za (bagatela) 50 zł, a jedna piosenka (kupywana "luzem") kosztuje 10zł, jak dla mnie wydatek dość spory :/

i tak tanio. Kapela musi sie naprawde napracowac żeby nagrać podkład, to nie jest hop siup.

:lol:

wiesz, mi za 2.50 (tyle by wyszło po rozdzieleniu na kapele) nie chciało by się nawet gitary stroić żeby komuś coś nagrac. sorki, taka prawda

Edytowane przez Al Bundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie mozesz skożystać z programów typu VST. jakoś sie je klepie z midami i jakość dzwięku nie ziemska. battery do syntezy perki i guitar rig elektryka. dalej nie wiem, poszukaj. ja sie nimi nie potrafie posługiwac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...