Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Podkłady Muzyczne, Wokalne

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilou

Kamilou

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 134 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 14:25

Witam serdecznie!

Interesuje mnie pewna ściśle określona sprawa. Mója kochana myszka śpiewa sobie, całkiem ładnie, nie powiem ;) i potrzebuje podkłady muzyczno/wokalne, w głównej mierze do polskich piosenek... np. : Kiedy wolam wiatr, Imie deszczu, Między ciszą a ciszą... Ale również zagranicznych, takich wykonawców jak Celin Dion (?) itp.

Wiem już, że nie ma programu, który skutecznie wyciszy ścieżke wokalną z pliku mp3, bądź wav.

Jednak w internecie znalazłem stronę, która oferuje płyte z profesjonalnymi, studyjnymi podkładami za (bagatela) 50 zł, a jedna piosenka (kupywana "luzem") kosztuje 10zł, jak dla mnie wydatek dość spory :/

Czy są może jakieś zagraniczne strony, bądź polskie gdzie można pobrać iście profesjonalne ścieżki dźwiękowe znanych piosenek? Jak jest z legalnością takich utworów? A może są jakieś filharmonie/orkiestry, które mają w swoich repertuarach aranżacje znanych hitów?

I jeszcze druga - mniej ważna sprawa...
Czy można pobrać pliki dźwiękowe z napisami do karaoke, aczkolwiek nie chodzi mi tu bynajmniej o .kar, .midi...

Pozdrawiam !

P.S. :unsure:

Może jest ktoś kto czynnie zajmuje się muzyką, prowadzi jakiś zespół, może udostępnić takie podkłady, bądź sprzedać w niskiej cenie?

Dziękuje!
  • 0

#2 janio

janio

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 2885 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 18:01

Obawiam sie że podkłady za darmo to tylko w midach znajdziesz. Za mp3 trza już niestety bedzie zabulić :(
  • 0

#3 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 18:50

Poszukaj na p2p w ten sposob ze napisz tytul piosenki dodając "instrumental"
np. "xxx instrumental" ... Ja tak znalazłem pare kawałków
  • 0
*Abit NF/7 S*GeForce 4 Ti 4200 128MB*RAM 512DDR*CD-RW/DVD 16x / 48x24x48x - WD 80GB 7200 rpm 8 mb cache *Athlon 2200+@2800+ Stabilnie*Motorola V3 RAZR Black ;) Aggressive In-Line Skater powered by Remz Haffey 05LE

#4 Iczka

Iczka

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 117 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 20:16

Do niektórych piosenek obcojezycznych dostepne sa oryginalne podkłady muzyczne. Zawsze szukałam wpisując karaoke i znalazłam kilka(naście).

Poza tym "szansa na sukces" wydała kiedyś kilka chyba kaset z podkładami muzycnzymi polskich piosenek. Mam jedną. Wygląda to tak, że na jednej stronie są piosenki z wokalem śpiewane przez jakichś lansujących się wokalisttów, a na drugiej same podkłady. Swego czasu kaseta ta bardzo mi się przydała :) Radzę więc przejść się po różnych fono shopach

Można też zajrzeć do ogniska muzycznego bądź szkoły muzycznej, gdzie prowadzone są lekcje śpiewu rozrywkowego.

Pozdrawiam
  • 0

#5 Al Bundy

Al Bundy

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 572 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 21:10

Jednak w internecie znalazłem stronę, która oferuje płyte z profesjonalnymi, studyjnymi podkładami za (bagatela) 50 zł, a jedna piosenka (kupywana "luzem") kosztuje 10zł, jak dla mnie wydatek dość spory :/

i tak tanio. Kapela musi sie naprawde napracowac żeby nagrać podkład, to nie jest hop siup.
:lol:
wiesz, mi za 2.50 (tyle by wyszło po rozdzieleniu na kapele) nie chciało by się nawet gitary stroić żeby komuś coś nagrac. sorki, taka prawda

Użytkownik Al Bundy edytował ten post 26 wrzesień 2005 - 21:13

• 0
Main system: Macbook Black 13'HTPC: Thorton 2000+ @ Barton 200X10

#6 docxxx

docxxx

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 103 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 21:19

A nie moze to byc MIDI? Wlasnie wrocilem z wesela. Mowie Ci, alkohol robi swoje. Nawet nie wiedzialem ze potrafie spiewac:)
  • 0

#7 Al Bundy

Al Bundy

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 572 postów

Napisano 26 wrzesień 2005 - 21:24

ewentualnie mozesz skożystać z programów typu VST. jakoś sie je klepie z midami i jakość dzwięku nie ziemska. battery do syntezy perki i guitar rig elektryka. dalej nie wiem, poszukaj. ja sie nimi nie potrafie posługiwac
  • 0
Main system: Macbook Black 13'HTPC: Thorton 2000+ @ Barton 200X10

#8 SEKS_DESTRUKTOR

SEKS_DESTRUKTOR

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 5183 postów

Napisano 27 wrzesień 2005 - 12:43

vanBasco's Karaoke Player + http://www.karaoke.n...a.pl/glowna.htm + 0,5L na łeb roxx rozkręci wszystko hehe :lol:
  • 0

TYLKO W GUMIE ORAZ BEZ

#9 pyby

pyby

Początkujący uczestnik

• Stały użytkownik
  • 14 postów

Napisano 18 wrzesień 2007 - 17:37

zajrzyj tutaj na utwory karaoke
znajdziesz tu mnóstwo utworów + programy do odtwarzania.
  • 0

#10 dareksander

dareksander

Początkujący uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2008 - 22:45

:D siemka...ze znalezieniempodkładów mp3 będziesz miał bardzo ciężko gdyż jest ich dardzo niewiele..
ja mam orginał do 'Imię deszczu" jak jesteś dalej zainteresowany to napisz na dareksander@o2.pl
pozdrawiam
  • 0

#11 Beata169

Beata169

Początkujący uczestnik

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 luty 2008 - 19:52

Cześć:)
Właśnie trudno jest znaleźć podkłady mp3 za darmo ja też potrzebuje jeden podkład i szukam wszędzie...
Jak chcesz to mogę Ci przesłać podkłady orginalne mp3 bo mam ich pare :)
  • 0

#12 cyriaksamson

cyriaksamson

Początkujący uczestnik

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 12:15

Podkłady muzyczne w formacie MP3 dla zespołów i wokalistów. 

Światowe hity, muzyka polska, biesiada, disco polo, utwory intstrumentalne,kolędy i pastorałki.  

http://www.grakura.com

• 0

Dodaj odpowiedź