Skocz do zawartości
Lumperator

ATI Radeon R520

Rekomendowane odpowiedzi

1)macie jakieś pomysly co do zmiany radiatora na "zasilaniu" karty z siga - nie mam zamiaru dłuzej dmuchac dodatkową 80 w ten cholerny mały radiatorek ;P zeby uyskac ~50°C w stresie na vrm

 

2)czy w/w radiator po odklejeniu z niego tej tasmy moze przylegac do innych czesci?? (ciezko zmierzyc a moze znacie jakies konkrety, wg mnie nie ;P )

 

 

wybaczcie brak fotek ale aktualnie uzywam kompa #2 i raczej tak do czw pozostanie ;)

Edytowane przez Yogi311

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem kartę x1800xl AIW i trochę mnie martwią wyniki 3dmarków. W 2003 mam 15663pkt na taktach 702/567 i 8594pkt w 2005 na taktach 709/594. Proc na Sempron 3000@2760Mhz i 3GB ramu. Czy proc mnie tak blokuję? <_< Ludzie na 7300GT mają lepsze wyniki :mur: .

Pozdrawiam

Hah ja na swoim x1800XT i pentium4 3,8Ghz mialem takie wyniki. Proc blokuje to pewne, na obecnym a64 4000+ mam 10k w 2k5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah ja na swoim x1800XT i pentium4 3,8Ghz mialem takie wyniki. Proc blokuje to pewne, na obecnym a64 4000+ mam 10k w 2k5

Prawdopodobnie masz rację, lecz już tego nie sprawdzę bo kartę sprzedałem. Z tego co ja przetestowałem to chłodzenie miała do kitu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...