Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Dostalem 512 bez limitow na dwa lata za 44PLN brutto, dlaczego?, bo jeszcze nie mialem od nich neta ...mi sie podoba. :)

A mi nie, bo stalych klientow maja za przeproszeniem w [gluteus maximus]. Czekam az tepsa bedzie zmuszona udpostepniac kable innym operatorom i ide tam gdzie mnie pokochają lepiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:

pewnie wszyscy slyszeli o sprawie z tp, że niby oferowany przez nich dostep do internetu nie może być uzależniony od innej uslugi w tym przypadku telefonu, czy w takim razie w porzadku jest to ze multimedia wymaga posiadania wyzszego pakietu telewizji kablowej do korzystania z internetu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko:

pewnie wszyscy slyszeli o sprawie z tp, że niby oferowany przez nich dostep do internetu nie może być uzależniony od innej uslugi w tym przypadku telefonu, czy w takim razie w porzadku jest to ze multimedia wymaga posiadania wyzszego pakietu telewizji kablowej do korzystania z internetu ??

 

Dotej pory wiazalo sie to z problemem filtrow, jakie stosuje sie do transmitowania TV via kablowka, Dolnoprzepustowy przepuszczal programy z pakieru nizszego, ale nie przepuszczal Internetu (kanal zwrotny bodajze) wiec nie bylo fizycznej mozliwosci dac internet osobie z pakietem podstawowym. Obecnie stosuja juz nowe filtry, ktore umozliwiaja przepuszczanie internetu i przynajmniej u mnie jak sie ktos uprze to ma Net z MM a ma pakieto podstawowy. Jest nawet jeden przypadek, ze w ogole nie ma kablowki a ma od nich net .. :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem sobie e-maila, treść niżej, z dręczącymi mnie problemami do rzecznika prasowego Multimedii i na adres ich e-bok. Czekam już 4 dni i nikt nic nie odpisał. Jak dzwonię na ich infolinię to nikt nie odbiera telefonu. Czy może ktoś z Was coś napisać nt. obsługi klienta? Bo w moim przypadku BOK znaczy Biuro Olewki Klienta, kupiłeś usługę a oni już mają to w [gluteus maximus], przecież płacić musisz.

 

Dzień dobry,

Mam kilka pytań w związku z Państwa ofertą internetową:

1. Dlaczego jest tak mała prędkość upload? Np. w wersji Internet 512+ prędkości to 512/256kbps, w wersji Internet 2Mb+ prędkości plasują się na poziomie 2048/256 kbps.

2. Teraz co do cen. Dlaczego Internet 512+ kosztuje 79,98 zł, a Biznes Internet 512+ aż 230,58 zł (!!!)?. Dlaczego wersja biznesowa jest aż o tyle droższa?

3. Czy mogę zamówić usługę o prędkości 512/512kbps ze statycznym IP. Nie potrzebuje miejsca na serwerze Multimedia.pl, a wiem, że takie coś jest klientom dawane w "prezencie".

4. Dlaczego w dostarczanym przez Państwa Internecie są limity?

5. Z jakiego rodzaju łączy i operatorów wyższego rzędu korzysta firma Multimedia?

6. W jakiej technologii jest realizowane całe połączenie, od domu do bramy internetowej dostawcy usługi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xanagaz :

Mówisz o starej multimedii czy starym telenecie? Ja mam neta z byłego telenetu. Interesowało mnie ostatnio łacze 512/256 ze stałym IP ale dostałem informacje że indywidualnie to oni tylko rozmawiają z firmami i tylko niektórymi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co Ty chcesz osiągnąć tym zapytaniem? przecież nawet ja mogę Ci odpowiedzieć na to pytanie

 

1. dlatego, że tak jest taniej dla nas

2. dlatego, że musimy kogoś wydoić, (zakładam, że biznes to coś takiego jak dsl - można dzielić, trzeba brać na firmę itp.) klienta biznesowego jak z nazwy wskazuje stać na to

3. nie nie ma takiej możliwości

4. dlatego, że limity są el0, dzięki nim możemy podzielić łącze na 100 następnych użytkowników, bo wiemy, że będziesz rozsądnie korzystał z łącza

5. ? a co Ci do tego

6. skąd mam wiedzieć

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymi pytaniami i tak nic nie osiągnę, będę miał osobiste spełnienie - a i tak nie ma co robić :). Żyje w mieście Łodzi i Internet jest do [gluteus maximus], wszystkie firmy se jaja robią, że to szerokopasmowy Internet dostarczają. Limity nakładają, oczywiście są firmy co nie mają limitów - Telefonia Dialog S.A., UPC Polska Sp. z o. o., Fortum Wrocław S.A., Aster City Cable Sp. z o. o., Internet Cable Provider Sp. z o. o., Neta S.A., JMDI, Internet Solution and Systems Sp. z o. o., ale nie świadczą usług w Łodzi, za wyjątkiem Dialogu, ale kolejny telefon mi nie jest potrzebny.

 

"5. ? a co Ci do tego"

Chcę wiedzieć co kupują a co nam dostarczają.

 

Megabyte

Z Multimedii, nie wiem nic o Telenecie ;)

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale "czasami" można dostać lekkich nerwów rozmawiając z firmą przykład: chciałem zamiast ich routera założyć swój więc pytam się przy okazji jakiegoś administratora czy można on oczywiście że tak tylko jak będą problemy to proszę tego niezgłaszać, po jakimś czasie dzwonie pytam się o ustawienia (pierwszy raz) protkołów ppoa, drugi raz ktoś podaje ppoe, trzeci raz odp. że nie mogę sobie podłączyć swojego routera. Ogólnie Internet jak na moje okolice to jedyny wybór i dobrze że wmiare ostanio chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a ja juz mam dosc MM poniewaz dla nowych klientow robia promocje a dla starych co? gowno :/:/:/

 

btw. mozna z nimi rozwiazac umowe i podpisac nowa, zeby byc jako nowy user? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem w Biurze Obsługi to musiałbyś na jakieś 2 miesiące po zakończeniu umowy zrezygnować z ich usług, wówczas byłbyś traktowany jako nowy klient i mógłbyś korzystać z promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

aha :/

 

ja juz nie mam z nimi umowy podpisanej od okolo roku (rozumiecie, umowa skonczyla mi sie rok temu ;) ) . i czy jak bym sobie rozwiazal umowe, poczekal 2 miechy to moglbym jeszcze raz zalozyc? o.O ooo nie. chyba przejde na tepeese ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

aa. mi umowa wygasla hmmm.... rok temu? xD teraz tylko dalej na niej ciagne, ale nic nie bylo podpisywane, w kazdej chwili moge zrezygnowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

a kiedy mi umowa wygasnie? :| kiedy zrezygnuje z internetu u nich, i chyba kiedy przeczekam 2 miechy... mm jest bez sensu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cała tepsa jest bez sensu :mur: Gubią się już w tym co robią :blink: Czekam tylko aż się umowa skończy i rezygnuje z tej posranej NEO <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze wiecie czy na wrzesien/pazdziernik są planowane jakies promocje ? bo mi za 20 dni konczy sie umowa i chcialbym przedluzyc, na te wakacyjne oferty juz sie nie zalapie a chcialbym wreszcie przskoczyc na jakas wieksza predkosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ehh... mialem ochote na internet+tv za 95 zl (1bm/sek + tv komfort) ale dzis patrze na stronie i juz nie ma :(

 

podejrzewam ze narazienie bedzie promocji, bo niby z jakiej okazji? trze czekac na swieta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, z okazji końca wakacji ?? :P

heh, mozliwe ze nic nie bedzie, chociaz mialem taka nadzieje bo jak bylem w kwietniu i chcialem zmienic neta to mi baba powiedziala, ze we wrzesniu ma cos byc, niestety na tej ich debilnej stronie nigdy nic po ludzku nie pisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam łacze 512+ z multimedia dębica....

czytalem na stronie przed założeniem i pisze 512/256 i dynamiczny adres mysle sobie że spooko

pojechalem chcilaem przejsc z emila juniora na tą 512 nie było problemu, adres publiczny ! stały ! miał byc odrazu...

a wiec założyli okazało sie :

-nie mialem stałego adresu.... ale jest cos takiego ze podpina sie tylko jednego kompa na którego jest ustawione DMZ czyli wszystkie porty otwarte... czyli ok starcza mi to

-było wiecej niz 512 bo sciagalo 70kB/s czyli ok.560kb/s a wysyłanie 128kb/s !! no to dzwonie po miesiacu juz jest 256...

-poczta dziala dobrze a nawet b.dobrze bo korzystam tylko z www

 

ps. sprawdzcie teraz nową promocje... mozna bez telefonu zalozyc u nich neta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rafifeo

ej a o co chodzi z tym dynamicznym IP? ze przy kazdym polaczeniu z netem ustala nowe IP? :| da sie zrobic zeby bylo stale tak jak kiedys bylo w multimedii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w pracy doznalem szoku. Z 1mbit zwiekszyli na 2mbit nawet nie informujac, ciekawe czy to jakas awaria czy promocja dla stalych uzytkownikow;) Niestety w domu dalej 1mbit :>

 

qba89 zawsze mozna bylo bez telefonu. W pracy i w domu mam od wielu lat a telefonu nigdy nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. a czy ta promocja to jest za 79zl razem z tv? :| (chodzi mi o 2mb.

http://www.multimedia.pl/47151fc3a525e80a4...6f50446f59caf2d

 

bo jesli tak to mi sie oplaca :)

 

bo teraz za 128 i tv komfort place razem 115zl :/

'aha i czy ten 2mb ma stale ip?

Tak, masz tam pakiet TV, ale IP masz dynamiczne. Za stałe musisz dopłacić. Prawdopodobnie musisz dopłacić również za zniesienie limitu. I tak grosz do grosza i zrobi się, mimo wszystko, dość pokazna suma. No i oczywiście musisz podpisać cyrograf na 24 miesiące. A w dobie taniejącego internetu po upływie np. 12 miesięcy może okazać się, że płacisz za internet bardzo dużo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...