Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

...::czym Polerować Plastik::...

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 set2004

set2004

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 333 postów

Napisano 29 październik 2005 - 13:39

Siemka mam pare pytanek w sprawie polerowania plastiku poniewarz posiadam lekko wysłurzonego lapa ma mocno porysowana górna klape matrycy i chciałbym to zlikfidować

1.Jaka paste zastosować nazwa (czy moze być to pasta do polerowania lakieru samochodowego bo taka posiadam :)

2.czy urzyć do tego filcu gdzieś to czytałem

3.jak mam to polerować (klapa posiada przytarcia sa dość głębokie czy urzyć na cała powiezchnie papieru sciernego wodnego 2000)

4.klapa jest chropowata a jak wiade w nia polerka to zrobi sie głatka jak szkło ??
  • 0

#2 shch00r

shch00r

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 157 postów

Napisano 29 październik 2005 - 14:35

Nie mam pojęcia o czym piszesz, dlatego ponieważ iż wypadły mi oczy z powodu ortografii.
Tak ciężko wcisnąć "Sprawdź pisownię" na dole?
  • 0

#3 SZUK

SZUK

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 244 postów

Napisano 29 październik 2005 - 15:22

Na twoim miejscu bym tego nie próbował bo konsekwencje mogę wygladać gożej niż teraz :blink: :lol2:

Ostatecznie mozna pomalować obudówke lakierem -to większość drobnych rys się zamaskuje, następnie wyrównać papierem ściernym i jeszcze raz zamalować. :)
  • 0

#4 lio_lio

lio_lio

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 137 postów

Napisano 29 październik 2005 - 15:25

przed pomalowaniem, jeżeli są "rażące" rysy to można je zaszpachlować, póżniej papierem ściernym "pojeździć", aby nawierzchnia była równa, podkładzik, farba i gotowe :)
  • 0
ora et labora

#5 set2004

set2004

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 333 postów

Napisano 29 październik 2005 - 20:48

widziałem gdzieś jak koleś polerował obudowe i wyszło mu to fajnie, niewiem czy ktoś maze mi podać konkretne odpowiedzi na powyrzej napisane pytania
  • 0

#6 Camel-

Camel-

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 390 postów

Napisano 29 październik 2005 - 22:09

wez jakis kawalek plastiku z jakiejs zaslepki czy cos z laptopa (lub innego, jakiegos starego) i zobacz czy po przejechaniu papierem czy polerowaniu cos sie zmienia :)
  • 0

#7 set2004

set2004

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 333 postów

Napisano 30 październik 2005 - 11:48

no przypuszczam ze tylko narobie wiecej szkod czyli lepiej wymienić ta pokrywe niz sie z nia bawić ?? (prubowałem na kawałku plastiku polerowania no i tylko robiło sie w diabli i troche malenkich rysek dziwie sie tylko ze widziałem zdjecie polerowanej myszki filcem i jakaś pasta i wyszło to fajnie niewiem co ten koleś robił ze uzyskał taki efekt ??)
  • 0

#8 termit_tm

termit_tm

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 842 postów

Napisano 30 październik 2005 - 15:04

ja tak wypolerowałem baterie od Noki6310 ;) wyszło rzeczywiście fajnie :D powierzchnia zrobiła się szklista :wink: zrobiłem to pastą polerską TEMPO (do samochodów koszt-7zł) i szmatką na wiertarce. Ale spróbuj od spodu i zobacz jak to wyjdzie :wink:
  • 0

#9 set2004

set2004

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 333 postów

Napisano 30 październik 2005 - 21:00

a pasta PLASTMAL do polerowania lakieru samochodowego moze być ?? i filc załorzony na szlifierke oscylacyjna i wygładzić cała klape :) bo recznie to za tydzien nie zrobił bym tego
  • 0

#10 termit_tm

termit_tm

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 842 postów

Napisano 30 październik 2005 - 23:08

no może być tylko najpierw zrób na małym kawałku bo nie każdemu taki efekt się podoba aha i głębokie rysy trzeba długo polerować :lol: to zejdą wszystkie, tylko ryb przerwy aby plastik ostygło bo ci się stopi hehe :-P
  • 0

#11 kanathea

kanathea

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 423 postów

Napisano 18 styczeń 2006 - 02:59

a pasta PLASTMAL do polerowania lakieru samochodowego moze być ?? i filc załorzony na szlifierke oscylacyjna i wygładzić cała klape :) bo recznie to za tydzien nie zrobił bym tego

tydzien :> obsmarkanie samochodu lacznie z plerowaniem zajmuje mi okolo 2h a ty lapa chcesz tydzien orac?

wez sobie papier wodny o wysokiej gramaturze (tak jak ktos podal 2k albo wiecej) wez jakas zaslepke od kompa zeszlifuj i zobacz jak wyjdzie - jak bedzie pasic to zabierz sie za lapa
  • 0
[font="Tahoma"'>* President James / Sirio Turbo 5000 / Astatic RD104E / President HP-2 / PA'puga / Belden H-155[/font'>Mam CB Radio i nie zawacham sie go uzyc!

#12 PelzaK

PelzaK

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 7190 postów

Napisano 18 styczeń 2006 - 14:24

archeolog? :D
  • 0
[left'>Sello 1.4 releasedCzy będzie następny mod? Wyślij smsa o treści TAK lub NIE...[/left'> [center'>BIO-REACTOR (sprzedam, oddam, zamienię) | Pendrive | HDD light | woof woofer[/center'>

#13 kanathea

kanathea

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 423 postów

Napisano 19 styczeń 2006 - 02:47

muaaaaah :* => tego slowa nie moglem sobie przypomniec :D
  • 0
[font="Tahoma"'>* President James / Sirio Turbo 5000 / Astatic RD104E / President HP-2 / PA'puga / Belden H-155[/font'>Mam CB Radio i nie zawacham sie go uzyc!

Dodaj odpowiedź