Skocz do zawartości
crusader

Sposoby Na Rela"x" I Odstresowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie !

Teraz pytanie z innej beczki niz ta o szkole :)

 

Czy macie znacie sposoby, czynnosci na relaks i odstresowanie. Problem ten pojawia sie glownie u osob doroslych kiedy to maja oni rodzine, prace no i prawdziwe zyciowe problemy :)

Np. jezeli chodzi o moja mame to jest strasznym nerwusem, tylko nie zostawie kartki gdy na dluzej wychodze to chodzi od okna do okna martwiac sie i wypartrujac mnie - rozumiem to w koncu to moja matka :>

 

Czasami jednak denerwuje sie czlowiek byle czym, co tak naprawde mozna w spokoju przemyslec i znalezc odpowiedz na udreke. Aby zapobiec takim sytuacjom uwazam, ze jest potrzebne sa jakies czynnosci odstresowujace. By pozwalaly one na relaks i spojrzenie na problemy z troche innej perspektywy.

 

Jezeli znacie/macie pomysly bardzo prosze o ich zamieszczenie:

 

P.S. Mam nadzieje, ze i ten temat bedzie cieszyl sie popularnoscia i zamiescicie w nich wiele cennych wskazowek i porad.

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzyj reki, pomaga 100% :banana:

A tak na serio, to mi pomaga, jak wyjde sie przewietrzyc, poslucham dobrej muzyczki, wypije sobie piwko, obejrze dobry film na dvd, pogram sobie w jakas ciekawa gre, spotkam sie ze znajomym, zjem cos dobrego, wezme prysznic... Oj duzo tego :) Relaxxx! Jest taki kawalek Dinala - Relax! On tez mnie relaxuje ;) 5tka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie chyba tak nie zdenerwowalo jak przeprawa z Wordem, ktory robil o wiele wiecej, niz ja bym chcial i nie dalo sie nad tym zapanowac, dodatkowo nie dalo sie cofnac zrobionych rzeczy, a za kilka godzin mialem oddanie zadania w nim. W takiej sytuacji po prostu - sie denerwuje i nie da rady sie odstresowac i przestac o tym myslec(bo trzeba zrobic).

Czas na relaks przychodzi, gdy robota sie konczy, gdzies wyjechac, pokoj sobie posprzatac(fajnie relaksuje, a jak pozniej czysto :) ). No ale glownie pojechac w gory i nic nie robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie coś skompiluję. Nic mnie tak nie odstresowuje, jak literki skaczace po ekranie,w dodatku zielone :D

Nie wiem dlaczego tak jest, ale działa i to jest najwazniejsze :) Poza tym dobra muzyka, itp, czyli standard :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak jestem zła ( a podobnie jak matka Crusadera jestem nerwusem ho ho i to jakim :D:D ) potrzebuje przytulic sie do mojego faceta :) od razu przechodzi :) nic nie musi mówic tylko niech mnie przytula :) i laskocze po plecach hehe ... a jak go nie ma to ide spać :P albo przynajmiej otulam sie kocem ( kołdra ) po samą szyje i leze ze słuchawkami na uszach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra muza - dzisiaj nie uratowało na przerwie pomiedzy lekcjami niemca, a potem pomiedy polakami :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: ah te lekcje polskiego w proilu politechnicznym...

 

a po za tym PRZEGLADANIE TŁIKA :]

mnie tam czasem szlag trafia jak to robie :mur: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego, co lubisz. Dla mnie najlepsze sposoby to dobra, ciężka muza, pozrywanie asfaltu samochodem (oczywiście nie na drodze, tylko na jakimś placu), gra w Crimsonlanda (rekord, który mam w sygnaturce osiągnąłem, jak byłem naprawdę wściekły :) ), wygłupy ze swoją paczką , długi spacer z psem po okolicznych lasach i podziwianie piękna przyrody, bieganie lub ciężki wysiłek fizyczny (np rąbnie drewna :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tam czasem szlag trafia jak to robie :mur: :lol:

no ja czasami nie wiem czy płakac czy sie smiac jak widze na extremalnym rozne ciekawe tematy, albo jak czytam ze ktos wpadł na nowatorski temat wsadzenia kompa do akwarium ;]

 

modem nie mogłbym byc: bo za cos takiego to chyba bym ****** http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=163429&hl=

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak porzadna muza...

Jakis trance`ik sie zapusci, z ladnymi vokalikami to normalnie czlowiek odleciec chce :D Wiele razy uratowlo mi to dzien, czesto nawet zbyt nakrecajac :P

 

Kiedys pare rundke w css, jak forme mialem, an jakims lameserver :P

 

Pwiko ofkoz tez, wypad z przyjaciolmi, spacerek z pieskiem takze pomaga.

Najbardziej hardcorowe jest bicie w sciane piesciami, ewentualnie dopasc brata ]:->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a piwo to na nikogo juz nie dziala kojaco? :D bo ja jestem jak nowy :)

jak nie? jak tak! B) ja pisalem o br0, b0 jest 3L0 B)

 

mam dola... mozecie cos polecic? jestem jak rozjechany przez walec... ahhhh ta milosc... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derii, gołe? bo na mnie działąją zdjęcia ubrań ;)

Tak powaznie to nie ma jak dobra muzyka np. Be Happy..<<patrz avatar, dobre piwo i przyszla żona, najlepiej te trzy elementy razem, moze być bez piwka nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli o mnie chodzi to bardzo mi pomaga wysilek fizyczny i spotkania z znajomymi

nieraz jak poucze wiecej do czegos to po 21:00 rowerek i na jazda na MAXA!! :)

Albo poganiac za pileczka i pokrecic sie z nia :D - I Love This Game ! ! !:P

 

Dobry film to tez super srodek...

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaje o 4 i juz mam zły nastrój :wink: Kończe robote o 13:30 i :

 

Papierosy :angry:

 

1.Muzyczka + Komp

2.Muzyczka + Wanienka

3.Muzyczka + Siłownia

4.Muzyczka + Wanienka

5.Muzyczka + Wyrko

6.Chillout or Barry White + B)

7.Spanko.

Edytowane przez Smol__ar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie byłeś naprawde "w stresie", czasami nie ma nawet szans żeby się chciało seksu, bywa tak że masz ochotę tylko klapnąc obok swojej kobiety i poprostu siedzieć nic nie robiąc i nie myśleć o niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...