Skocz do zawartości
Gość kev

Need For Speed Most Wanted

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zainstalowalem sobie ponownie MW bo chcialem stestowac jedno autko. Nie wiem czy wiecie ale jedna z piosenek ktora leci podczas gry, zostala zawarta w ostatniej scenie FnF Tokyo Drift? W tej co chwile przed Vin Diesel mowi "are you ready kid?".

Co ty nie powiesz :wink: o ile pamiętam to to był Prodigy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie na jakich detalach u mnie poleci ta gra ;) ?

bo marzylbym o 1024x768 i detale minimum/medium :]

Na medium spokojnie Ci pójdzie. Daj rozdziałke 800x600 i aax2 to będzie cacy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.. a mi sie zawsze wydawalo, ze lepiej dac wyzsza rozdzialke i mniej efektow

 

''sprobowalem na 1024x768 . wygladzanie dalem na maxa, filtrowanie dalem na 1x

 

dalem na 1x szczegoly swiata, szczegoly wozu na wysokie..

 

no i sie za bardzo grac nie dalo, bo bylo okolo 28 klatek na sekunde :/ a czasem jak szarpnelo to napew 18 bylo... ;]

 

a wiec chyba sproboje na dobre detale ale 800x600

 

//

 

jak myslicie? czy podkrecenie mojej grafy moze cos dac? ;) kreci sie na: GPU:540

RAM:740

 

procka nie krece ze wzgledu na zasilacz.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze cos da... i nawet ladnie sie kreci :P.

Na r9550 (400/500) gralo sie calkiem niezle i nie bylo powodow do marudzenia w 800x600 ale nie pamietma na jakich ustawieniach, w kazdym razie byly pewnie cos medium, moze jakas opcja na high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale ja sie lekko boje grac na przetaktowanej karcie, bo nawet na default sa arty czasem... szczegolnie w call of duty ;) (moze dlatego, ze sa zalozone radiatorki bez nawiewu na pamieci ;] - wiecej w topicu o 9600xt :P)

 

ale sproboje na przetaktowanej pograc :)

a , i czy sie oplaca procka krecic? ;) jest teraz puszczony na 10x166.. musial bym wtedy kupic jakiegos fortronka 400 (plyta bierze z 5v) tylko nie wiem czy sie oplaca dla lekkiego oc procka ladowac tyle kasy w cos starego ;) (choc wymiane planuje i tak na za rok ;))

 

*moj procek pamietam ze krecil sie cos kolo 2100MHz ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kupisz zasilke to juz ci starczy na kolejna rozbudowe a i przy okazji procka podkrecisz... wiec nie wiem nad czym sie zastanawiasz, a jakis tam wzrost pewnie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie nfs i mam troche dziwna przypadlosc... momentami gra mi przyspiesza 2-4 krotnie, smiesznie to wyglada, ale tak jest, ze jadac 100km/h mam wrazenie ze jade 400... nawet podsterownymi wozami obijam sie o budynki...

 

ustawienia: wszystko na full bez wygladzania krawedzi, 1280x1024

 

spret macie wypisany w sygnaturze (komp stacjonarny)

 

jest na to jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie nfs i mam troche dziwna przypadlosc... momentami gra mi przyspiesza 2-4 krotnie, smiesznie to wyglada, ale tak jest, ze jadac 100km/h mam wrazenie ze jade 400... nawet podsterownymi wozami obijam sie o budynki...

 

ustawienia: wszystko na full bez wygladzania krawedzi, 1280x1024

 

spret macie wypisany w sygnaturze (komp stacjonarny)

 

jest na to jakis sposob?

Wina chyba jest X2. Odpal gre na jednym rdzeniu i powinno pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części nie wiem jakie :D Daje maksymalny tunning jednym przyciskiem (2 chyba) i jade :) Jechałem w dragu murcielago i poszedł na 420, no ale na zwykłtm wyścigu nie ma szans... żadne auto nie chce pokonać 400, licznki staje na 398 (jade pół planszy na takiej prędkości i nic :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mam dziwny problem :) Nie umiem jechać szybciej jak 398 km/h :( Żadne auto nie umie jechać szybciej. Dlaczego?

Murcielago, normalny wyścig, prosta, nitro = 398 :P

Bo istnieje takie coś jak powietrze ale panom z EA to nie przeszkadza by i tak Fiat leciał ponad 350 więc się ciesz, że i tak tyle jedzie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Części nie wiem jakie :D Daje maksymalny tunning jednym przyciskiem (2 chyba) i jade :) Jechałem w dragu murcielago i poszedł na 420, no ale na zwykłtm wyścigu nie ma szans... żadne auto nie chce pokonać 400, licznki staje na 398 (jade pół planszy na takiej prędkości i nic :D)

 

No i wsio jasne, to są części unikatowe które trzeba zdobyć ale łatwiej użyć trainera, tylko zrób to po skończeniu gry po inaczej lipa z kariery, zrobi się nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem porządki i znalazłem Most Wanted no i z ciekawości zainstalowałem aby zobaczyć czy bardziej mi się podoba Carbon. No i pierwsze co mnie zaszokowało to to, że w ogóle nie ma tych charakterystycznych przycinek. Przecież te przycinki i spadki FPS w Most Wanted to była zmora wszystkich. Wszyscy mówili, że to skopany engine ale jak widać wina leżała w sterach :) Gra chodzi o wiele szybciej i nie ma przycinek, a komp mam identyczny jak podczas premiery MW. Chyba teraz spędzę z nią więcej czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem porządki i znalazłem Most Wanted no i z ciekawości zainstalowałem aby zobaczyć czy bardziej mi się podoba Carbon. No i pierwsze co mnie zaszokowało to to, że w ogóle nie ma tych charakterystycznych przycinek. Przecież te przycinki i spadki FPS w Most Wanted to była zmora wszystkich. Wszyscy mówili, że to skopany engine ale jak widać wina leżała w sterach :) Gra chodzi o wiele szybciej i nie ma przycinek, a komp mam identyczny jak podczas premiery MW. Chyba teraz spędzę z nią więcej czasu :)

 

Połowa piszących w tym temacie odkryła to gdzieś w połowie wątku :wink: No ale teraz to już szczegóły :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą. Otóż od początku kariery jeździłem Lexusem, jednak po pokonaniu chyba 12 na czarnej liscie kupiłem juz Toyotę Suprę, jednak nie wiem czemu, ale nie moglem zainstalowac w niej części Junkmana - jak jezdzilem Lexusem, to odblokowalem sobie pare tych czesci i zainstalowalem w nim. No to wylaczylem gre, uruchomiłem "Nfs Car Tuner 1.3", wczytalem mojego save'a i w Toyocie zaznaczylem sobie tylko te czesci Junkmana, ktore mialem wczesniej w Lexusie. Po tym odpalam gre, a tu nagle wywala błąd, że nie moze wczytac mojego profilu, bo pewnie jest uszkodzony.... :|

Wie ktos moze jak odzyskac ten profil, znaczy zeby cofneło te zmiany? Bo nie chce mi sie od nowa znowu jezdzic.

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z tą grą. Otóż od początku kariery jeździłem Lexusem, jednak po pokonaniu chyba 12 na czarnej liscie kupiłem juz Toyotę Suprę, jednak nie wiem czemu, ale nie moglem zainstalowac w niej części Junkmana - jak jezdzilem Lexusem, to odblokowalem sobie pare tych czesci i zainstalowalem w nim. No to wylaczylem gre, uruchomiłem "Nfs Car Tuner 1.3", wczytalem mojego save'a i w Toyocie zaznaczylem sobie tylko te czesci Junkmana, ktore mialem wczesniej w Lexusie. Po tym odpalam gre, a tu nagle wywala błąd, że nie moze wczytac mojego profilu, bo pewnie jest uszkodzony.... :|

Wie ktos moze jak odzyskac ten profil, znaczy zeby cofneło te zmiany? Bo nie chce mi sie od nowa znowu jezdzic.

Z gory dzieki za pomoc.

Spróbuj usunąć supre a tak swoją drogą jeśli dobrze kojarze to części Junkamana można instalować tylko raz w jednym samochodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość adamove

Probuje grac w ta gre na kierownicy Logitech DFP i samochód zachowuje sie dziwnie, bardzo podatny na najmniejszy ruch, a przy mocnych ruchach laduje w scianie??? O co biega?

Z innych gier arcade gram tez w Flatout 2 i tam jezdzi sie bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos uruchamial gre NFS Most Wanted na 2600XT ?? Bo u mnei strasznie cienko chodzi. W 1024x768 z AAx2 mam 25-37FPS, a na 1280 bez AA jeszcze mniej:( Zdecydowanie lepiej mi sie gralo na ATI 9700Pro:] Czyzby to kwestia niedopracowanych sterow:> Juz mysle nad zmiana na X1950Pro 512 coby mi wlasnie takie grychodzily ladnie <mysli>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...