Skocz do zawartości
AceSkubi

Fajne Kawałki Na 18stke. Zaproszenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Za nieldugo bede robił 18stke w dosc duzym pubie, i ugadałem sie z DJ ze dam mu pare kawałków ktore ma puszczac :) Wiec pomyslalem ze moze Wy cos zaproponujecie czego nie bede miał :D Chodzi mi o taka muze przy ktorej sie wszyscy dobrze bawią:D TYLKO NIE METAL !! :)

Edytowane przez AceSkubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mydełko fa, lambada, biały miś to są jedne z najlepszych kawałków na imprezy przy alkoholu wszysyc mówią że to lipa ale jak przychodzi co do czego to nikt nie siedzi ;). Polecam i mówie poważnie

 

// edit poprawiłem orta

Edytowane przez MaKaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę:

1. T.Love - "Chłopaki nie płaczą""Autobusy i tramwaje", "Irish" i jeszcze dużo, dużo innych

2. Piersi - "Całuj mnie" no kto tego nie zna:P

3. Dżem - "Wehikuł czasu" na jakiś przerywnik, dla zakochanych do pobujania.

4. Myslovitz - "Peggy Brown"

5. Lenny Krawitz - "I wanna get away"

6. Santana - "Smooth"

7. Red Hot Chilli Peppers - "By the way", "Can`t stop"

8. Blur - "Song 2"

9. The Verve - "Bitter Sweet Symphony"

10.IRA - "Ona jest ze snu"

 

To się pobawiłem w DJ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miedzy czasie zapodaj rammstein'a- "benzine" ;]

no i the killers- somebody tould me, lech janerka- rower, gorillaz- feel good inc. i jak ktos pisal jakies tradycyjne kawalki ;]

 

TYLKO NIE METAL !! icon_smile3.gif

dlaczego :cry:

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leborg qlimax to by ich zabił :) trance,ale lżejszy. a tak serio to i tak skrajne rytmy kazdego z gatunków odpadaja na takich imprezach. zbyt duza mieszanka gustów.działaja znane wszystkim piosenki. ja moge polecic 5 utworkow trance'owych: iker nunez - emotions (peran rmx), marcel woods - advanced (bootleg), marcel woods - cherry blossom, oceanlab - clear blue water (ferry corsten), carlo resoort - remover (club) :D sa lekkie i fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronik Supersonik (prawdziwy rozkminiacz imprez) :lol:

OMG ! Dokladnie :D Tosz to przecie wymiatacz ponad wymiatacze..

 

My na 18 kumpla najlepiej bawilismy sie przy mega tandetnych kawałkach ! Powaznie.. Nie wiem czemu tak dziala.. Przy techno tez bylo dobrze ale impreza dopiero sie rozkrecila przy porzadnych tandetach :D Az sam sie dziwie ale to zawsze dziala w 100% ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektryczne Gitary - Dzieci :twisted:

zgadzam się że warto "zapuścić" jakieś mega hity jak "Biały miś" itp naprawde przy paru głębszych nagle dostrzegamy niezwykłość takich utworków :lol:

Edytowane przez EXO3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te kawałki powinny być jak najbardziej neutralne dla wszystkich twoich znajomych. Kawałki zostały sprawdzone na imprezach (różni ludzie z różnymi gustami szaleli):

 

1.Donna Summer - I will survive

2.Donna Summer - I'm so excited

3.Michael Jackson - Don't stop till you get enough

4.Dr. Alban - It's my life

5. Dr. Alban - Sing Hallelujah

6. James Brown - sex machine

7. James Brown - I feel good

8. Michael Jackson Bille Jean

9. Randy Crowford - Street Life

10. Snap - Everybody dance now

11. Stevie Miller - Joker

12. Born To be alive

13. Snap - The first the last enternity

14. Eddy Grant - Electric Avenue

15. Bee Gees - Staying alive

16. Blondie - Herat of glass

17. Boney M - Rasputin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ze sie podepne pod temat ale musze sie Was cos zapytac - czy uważacie, że na półmetku gdzie są sami młodzi ludzie, granie 4 godziny disco-polo to jest coś normalnego ?

 

edit:

zeby nie było jednak że na temat to ja gdybym mógł zrobić teraz 18 jeszcze raz, to chętnie usłyszałbym np:

C-Bool - Would you feel

Joy Kitikonti - Joy dont stop / Dirtysummer

Abel Ramos - Aquarius

Kalwi & Remi - Explosion

generalnie większość kawałków Antoine'a Clamarana

ATB

Blank & Jones

Boogie Pimps - Somebody to love

no i oczywiście mój faworyt : Unknown - Audiotrack01.mp3 :P

Edytowane przez djjaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraż Corso, że 60 osób które tam było chciało TYLKO dp. Leciał DJ Tiesto - Adagio for strings, to wszyscy siedzieli, to mówie zrobie chałe i zrobie to z kaczuszkami ;) to jak polecialy pierwsze bity kaczuszek to myslalem ze ludzie sie pozabijaja tak na parkiet biegli :S to sie wkurzylem po 4 godzinach zabralem sprzet i poszedlem* :) to nie dla mnie takie klimaty az mnie glowa rozbolala :P

 

 

*żeby nie było ze taki ze mnie dj co w polowie imprezy wychodzi, to w umowie mialem jasno określone przez nauczycieli - mam grać "to co leci na wiwie" (pisiwnia oryginalna ;)) i nie byłem przygotowany na dichopolo a ile razy pod rząd można slychac 30 tych samych kawalkow :)

Edytowane przez djjaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A O-Zone? Przy takiej tandecie to aż nogi same latają :wink: Polecam Despre tine i Dragostea din tei :wink:

nie może zabraknąć BOYSów lub Just5(przypomnialy mi się "kubusie puchatki", a z boysami byla przygoda jak grali koncert w Rajgrodzie czy gdzieśtam, dzięku moim kumplom przerwali występ :lol: )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...