Skocz do zawartości
beavisek

New World Order

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dosyć dobry sprzęt ati 8500, 1600xp,256ddr a jednak NWO jest pierwszą grą która tak mi ścina :( Czy ona jest az tak wymagajaca :?: czy jest źle sklonowana :lol: ? Jak ona u Was chodzi? A jeśli już to jak ją można przyspieszyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosyć dobry sprzęt ati 8500, 1600xp,256ddr a jednak NWO jest pierwszą grą która tak mi ścina :( Czy ona jest az tak wymagajaca :?:  czy jest  źle sklonowana  :lol: ? Jak ona u Was chodzi? A jeśli już to jak ją można przyspieszyc  :D

Skoro milczycie tzn że u Was chodzi bez problemów :wink:

U mnie pozmniejszałem wszystkie i detale i na 640x480 rwie jak na penium100 :!: Czy ktos grał w to i ma grafe ati :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sei ... u mmnie tez sie nie da grac .... gra jest z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ... a tobie leon nie  chce mi sie wierzyc

 

Nie napisałem tak bo mam Superkartę :lol: i chciałem się pochwalić. :)

Poważnie to gra chodzi płynnie tylko naprawdę to kiwanie kolesia jak idzie to denerwuje. Z resztą gra do [gluteus maximus] i ją wywaliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sei ... u mmnie tez sie nie da grac .... gra jest z<span style="color:red;">[ciach!]</span>a ... a tobie leon nie  chce mi sie wierzyc

 

Nie napisałem tak bo mam Superkartę :lol: i chciałem się pochwalić. :)

Poważnie to gra chodzi płynnie tylko naprawdę to kiwanie kolesia jak idzie to denerwuje. Z resztą gra do [gluteus maximus] i ją wywaliłem :D

Może kod gry zoptymalizowany jest pod durona :wink: .

Czy gra jest do [gluteus maximus], to kwestja gustu. Ja uważam, że jest wyśmienita i prezentuje (jako nieliczna w tym gatunku) przyzwoity poziom trudnosci.

Denerwuje mnie tylko, że MP5SD strzela tylko ogniem ciągłym i nie można zmienić rodzaju ognia na pojedyńczy lub serię 3 strzałową.

Pozdrawiam.

P.S W misji w fabryce, ta po kopalni(chyba 11) nawet na radku 9700pro nie da się komfortowo pograć(w 800x600 przy przyzwoitej liczbie detali). Poczekam z ta grą do premeiry FX-a, albo kupię sobie durona 1200 i Radeona9000 :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem ją ponownie i przeszedłem parę misji i muszę stwierdzić,że komp się męczy :oops: . ok 15 fps . Wcześniejsze posty pisałem w odniesieniu do pierwszej misji( ok 25-30fps) :lol: .Za nieporozumienie przepraszam :)

 

PS

Żeby Radek 9700 nie uciągnął to się dziwie. może radki mają z nią problem ktoś z nvidią by się wypowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...