Skocz do zawartości
Gość

Czy uzywacie Antyaliasingu w grach?

Antyaliasing  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Antyaliasing

    • 4xS
      2
    • 4x
      6
    • quincunx
      10
    • 2x
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Gram na AA quincunx poniewaz ma jakosc AAx4 a wydajnosc AAx2 :D

Najlepsza funkcja jaka NV mogla wymyslic :D

mogli zrobic przy okazji anizo 16x :P 8)

Akurat dla mnie to roznicy nie robi bo nie widze roznicy miedzy anizo x8 i 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz przewod, rozcinasz go .... widzisz male "przewodziki" .... skladasz (tzn. twozysz taka miniaturowa 8) i zakladasz na 2 nogi na procu... i skrecasz na konu aby sie nie osunela...... nie uzywal zbyt duzo sily gdy bedziesz zakladal ta 8- bo wygniesz nogi .

Aha! Ale to działa tylko jak się łączy nożki koło siebie nie?

Kapuje, spoko, o tym nie pomyślałem! Musz jeszcze wylukać które nóżki połączyć i jakie Vcore ustawić...

Ale dzięki!

Powiedz mi jeszcze czy przy dobtym chłodzenie takie wysokie Vcor psuje procka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 4x przewaznie. Widac spora roznice. Szczegolnie jest to widoczne w Commanche 4 jak sie patrzy na helikopter. Wczoraj sie troche zalamalem jak wlaczylem statystyki na FPS w UT2003. Moja GF4Ti4600 prawie traci 50% na predkosci z Antialiasing i Antistrophic fitring wlaczonym. Przy 800x600 rozdzielczosci GF4Ti4600 wyciaga mi tylko 30FPS lub mniej. Nie mowiac juz o 1024x768 czy nawet wyzej. Az sie plakac chce...Nic trzeba sprzedac ta kiche i powaznego Radeona sobie kupic. Moga to tez byc nowe Nvidia drivery. 40.41 ma miec niby jakies problemy z ta gra. Teraz mam 41.08. Pewnie Nvidia jest taka zapracowana nad swoja nowa karta ze zapomniala ten problem naprawic... Nic przetestuje z 30.82 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak 4x przewaznie. Widac spora roznice. Szczegolnie jest to widoczne w Commanche 4 jak sie patrzy na helikopter. Wczoraj sie troche zalamalem jak wlaczylem statystyki na FPS w UT2003. Moja GF4Ti4600 prawie traci 50% na predkosci z Antialiasing i Antistrophic fitring wlaczonym. Przy 800x600 rozdzielczosci GF4Ti4600 wyciaga mi tylko 30FPS lub mniej. Nie mowiac juz o 1024x768 czy nawet wyzej. Az sie plakac chce...Nic trzeba sprzedac ta kiche i powaznego Radeona sobie kupic. Moga to tez byc nowe Nvidia drivery. 40.41 ma miec niby jakies problemy z ta gra. Teraz mam 41.08. Pewnie Nvidia jest taka zapracowana nad swoja nowa karta ze zapomniala ten problem naprawic... Nic przetestuje z 30.82  :evil:

Coś musisz mieć źle albo to przez procka bo ja ze wszystkim na HIGH w 1280*1024 i AAx4 mam 30-40 FPs!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...