Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Gdzie Sa Najtansze Laptopy W Krakowie?

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 baton18

baton18

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 36 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 16:26

Witam
Chce kupic w Krakowie lapka ASUS A6VA-Q039. Wiecie gdzie jest najtaniej?
Albo chociaz podajcie strony jakis sklepow w Krakowie, to sobie sam posprawdzam.
Dzieki!
  • 0

#2 cove_16

cove_16

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 45 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 17:10

Nie ograniczaj się do zakupów w swoim mieście, zerknij na stronkę www.skapiec.pl . Mowie ci różnice między cenami notebooków w całej polsce są znaczne. Niekiedy różnica ta przekracza 1000-1500 złotych.
  • 0

#3 VoyTECH

VoyTECH

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 314 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 18:24

Witam
Chce kupic w Krakowie lapka ASUS A6VA-Q039. Wiecie gdzie jest najtaniej?
Albo chociaz podajcie strony jakis sklepow w Krakowie, to sobie sam posprawdzam.
Dzieki!

ja mogę ci bezpośrednio z hurtowni sprzedać. chcesz, to się odezwij na priva.
  • 0

#4 mbank

mbank

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 58 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 19:24

A gdzie mozna najtaniej kupić Acera 5021WLMi lub innego z Turionem i X700?
  • 0

#5 manux

manux

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 168 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 21:57

Ceny w mniejszych sklepach sa zwykle podobne, prawie w kazdym bedziesz mogl negocjowac. Niestety z drugiej strony praktycznie wszedzie lapka dostaniesz na zamowienie, "na wystawie" maja jedynie najtansze modele. Co do samych sklepow to ja, kupujac, najlepsza cene wynegocjowalem w sklepie Power Computers na Batorego (przecznica Karmelickiej blisko Alei). Inny sklep jaki powaznie bralem pod uwage to Eurocom 2000 na Gertrudy.
  • 0

#6 math

math

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 122 postów

Napisano 27 listopad 2005 - 23:47

jak przedmowca....
dochodzi jeszcze www.notebooki.pl - sklep znajduje sie na Dietla. Mozna z chlopakami ponegocjowac ceny. Tyle ze Asusow nie maja chyba. Jest tez jeden sklep na Grzegurzeckiej - podobno spoko.

ale popatrz tez na www.morele.pl /siedziba na Krowoderskiej/ i w innych miastach w sklepach internetowych tj. www.sirius.pl czy Wroclawki Arest i GVCnet

BItcomputers sobie odpusc
  • 0

#7 gOOmez

gOOmez

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 34 postów

Napisano 28 listopad 2005 - 19:54

Ja również bedę niedługo kupował tego laptopa, po długiej, dokładnej, dogłębnej i wnikliwej ;) analizie znalazłem >> morele.net , nigdzie nie mieli taniej (5450zł bez OS), jakby ktoś w Krakowie znalazł taniej to proszę o info
  • 0

Dodaj odpowiedź