Skocz do zawartości
baton18

Gdzie Sa Najtansze Laptopy W Krakowie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce kupic w Krakowie lapka ASUS A6VA-Q039. Wiecie gdzie jest najtaniej?

Albo chociaz podajcie strony jakis sklepow w Krakowie, to sobie sam posprawdzam.

Dzieki!

ja mogę ci bezpośrednio z hurtowni sprzedać. chcesz, to się odezwij na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w mniejszych sklepach sa zwykle podobne, prawie w kazdym bedziesz mogl negocjowac. Niestety z drugiej strony praktycznie wszedzie lapka dostaniesz na zamowienie, "na wystawie" maja jedynie najtansze modele. Co do samych sklepow to ja, kupujac, najlepsza cene wynegocjowalem w sklepie Power Computers na Batorego (przecznica Karmelickiej blisko Alei). Inny sklep jaki powaznie bralem pod uwage to Eurocom 2000 na Gertrudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przedmowca....

dochodzi jeszcze www.notebooki.pl - sklep znajduje sie na Dietla. Mozna z chlopakami ponegocjowac ceny. Tyle ze Asusow nie maja chyba. Jest tez jeden sklep na Grzegurzeckiej - podobno spoko.

 

ale popatrz tez na www.morele.pl /siedziba na Krowoderskiej/ i w innych miastach w sklepach internetowych tj. www.sirius.pl czy Wroclawki Arest i GVCnet

 

BItcomputers sobie odpusc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również bedę niedługo kupował tego laptopa, po długiej, dokładnej, dogłębnej i wnikliwej ;) analizie znalazłem >> morele.net , nigdzie nie mieli taniej (5450zł bez OS), jakby ktoś w Krakowie znalazł taniej to proszę o info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...