Skocz do zawartości
carano

Ku[piłem Grafe I Cos Nie Halo Artefakty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupilem grafe na allegro radka 9700@9700pro z chlodzeniem zalmana. I po zainstalowaniu jej w kompie mam strasznie dziwne znaczki na ekranie jakies artefakty? Juz od 1 sekund dzialania kompa zalnczam kilka zdjec. Prosze o diagnoze :cry:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem grafe na allegro radka 9700@9700pro z chlodzeniem zalmana. I po zainstalowaniu jej w kompie mam strasznie dziwne znaczki na ekranie jakies artefakty? Juz od 1 sekund dzialania kompa zalnczam kilka zdjec. Prosze o diagnoze :cry:

 

Karta ma uszkodzone kostki pamięci i nadaje się tylko na śmieci

Ktoś Ci sprzedał uszkodzoną kartę, sterowniki i zasilacz nic nie pomogą

Edytowane przez rxg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to swietnie ja pier..... ale jestem wkur.....

Mogą też być timingi w biosie zbyt mocno wyśrubowane spróbuj je poluzować np.ATItool albo wgraj oryginał bios.

Chociaż wątpię żeby ktoś sprzedawał kartę i nie poprawił tego, bardziej prawdopodobne jest to, że Ciebie poprostu oszukał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo na 9500 najprawdopodobniej jest to wina pamieci poniewaz gdy przesadzilem z Vmodem na 9550 mialem podobny efekt naszczescie odwracalny.

 

Jak ktos wpadnie jak to naprawic bedziemy wdzieczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz modecom gtf ?? chyba nie wiem 300 czy 350w?

a wlasnie wgranie orginalnego biosa moglo by poskutkowac?

Zasilacz spoko. Wgranie biosu raczej nie pomoze. Grafa uwalona (prawdopodobnie pamieci). Sa firmy zajmujace sie wymiana pamieci na karcie ale jak padly Ci wszystkie to bedzie to droga impreza.

Nie wiem jak jest z zakupami na allegro ale chyba jest mozliwosc zwrocenia tego shitu ,bo zostales definitywnie oszukany.

Coraz bardziej przekonuje sie do zakupow na allegro :mur: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupilem grafe na allegro radka 9700@9700pro z chlodzeniem zalmana. I po zainstalowaniu jej w kompie mam strasznie dziwne znaczki na ekranie jakies artefakty? Juz od 1 sekund dzialania kompa zalnczam kilka zdjec. Prosze o diagnoze :cry:

 

Ten problem to tylko i wyłącznie awaria szyny zmienno przecinkowej górnego mostka pamieci. Naprawa to około 100 zł. często pada w tych modelach. w tym miesiącu już trzy takie przypadki naprawiłem i wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...