Skocz do zawartości
nrtp

Chce Zmienić Ten Syf Na Coś Dobrego !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam komputer o calkiem niezlych podzespolach PIV 3000 mhz, 512 ramu, 120 gb dysk, ale jest jeden poważny minus - MA ZINTEGROWANĄ karte graficzną, jakąś intela 128 mb, jest to karta gorzej niż tragiczna jeżeli chodzi o gry, głupie age of empires się już zacina, nie mówiąc już o np nfs underground2 czy czymś lepszym! ta karta nie posiada nawet funkcji anti-aliasing !!! DNO! Zdecydowalem sie wydac troche pieniedzy, zeby raz na jakiś czas móc w coś zagrać, bo w końcu komputer nie służy tylko do pracy, no nie? ta karta zintegrowana jest na złączu PCI-E 16x, więc chyba musze kupić nową z tym samym złączem? chciałbym wydać na nią nie więcej niż jakieś 400 zl, co polecacie? tylko znowu, żeby nie był to taki syf, co nic nie będzie działać prawidłowo. Jeszcze jedno, czy trzeba zmieniać coś w ustawieniach komputera, żeby nie czytał grafiki z tej zintegrowanej karty? dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a duzo slabszy jest geforce 6500 ? bo mozna juz go kupic do 300 zl

jaka jest roznica w grach miedzy 6600 a 6500 ?

szyna pamieci 64 bitowa mowi sama za siebie, lepszy od tego bedzie 6200 modowany na 6600...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 jakieś pasywne możesz nawet kupić np Gigabyte albo Leadteka ale ta będzie droższa...

Ewentualnie jakieś X1300PRO ale obecne na rynku maja raczej głośne chłodzenie albo wygórowaną cenę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 jakieś pasywne możesz nawet kupić np Gigabyte albo Leadteka ale ta będzie droższa...

Ewentualnie jakieś X1300PRO ale obecne na rynku maja raczej głośne chłodzenie albo wygórowaną cenę...

6600 OK, ale nie strasz ludzi X1300Pro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6600 OK, ale nie strasz ludzi X1300Pro :)

Czemu miałbym ich tym straszyć ?

Ja taką karte widziałem za 330zł netto z gwarancją 24 miechy ETC ...

Moim zdaniem za taką cenę to postrach ale konkurencji :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu miałbym ich tym straszyć ?

Ja taką karte widziałem za 330zł netto z gwarancją 24 miechy ETC ...

Moim zdaniem za taką cenę to postrach ale konkurencji :]

Moze cenowo.

Dla mnie kazda X1000 inna niz X1800 nie jest warte uwagi, jesli poszukuje sie dobrej karty graficznej.

Po opublikowniu wynikow 4-potokowego!! X1600XT kosztującego 800zl odzucilo mnie od tych nowych budzetowych Radkow zupelnie :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1600 ma 12 potoków, a nie 4 :](chyba, ze XT to jakaś okrojona wersja to zwracam honor:])MSI to przyznało, jak i również ATi ma dać odpowiednią informację już jutro nawet chyba.

 

Odnośnie tematu: Moim zdaniem(może się mylę:)) to lepiej zainwestować coś z oferty NV, np. tak jak wcześniej wspomniano GF6600, aczkolwiek Radek X1300Pro(4 potoki) przewyższa o "troche" 8(??) potokowego GF6600, tylko, że sterowniki zdają się jeszcze niedopracowane na niekorzyść ATi. W zasadzie można iść po upodobaniu do firmy, ale ja osobiście wybrałbym jednak coś z oferty NV.

 

P.S Na nowych Radosławach można właczyć jednocześnie FSAA + HDRI, tylko nie wiem czy na wszystkich modelach X1x00, tylko czy karta jest na tyle wydajna, żeby podołać zadaniu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X1600 ma 12 potoków, a nie 4 :](chyba, ze XT to jakaś okrojona wersja to zwracam honor:])MSI to przyznało, jak i również ATi ma dać odpowiednią informację już jutro nawet chyba.

 

Odnośnie tematu: Moim zdaniem(może się mylę:)) to lepiej zainwestować coś z oferty NV, np. tak jak wcześniej wspomniano GF6600, aczkolwiek Radek X1300Pro(4 potoki) przewyższa o "troche" 8(??) potokowego GF6600, tylko, że sterowniki zdają się jeszcze niedopracowane na niekorzyść ATi. W zasadzie można iść po upodobaniu do firmy, ale ja osobiście wybrałbym jednak coś z oferty NV.

 

P.S Na nowych Radosławach można właczyć jednocześnie FSAA + HDRI, tylko nie wiem czy na wszystkich modelach X1x00, tylko czy karta jest na tyle wydajna, żeby podołać zadaniu ??

1600 ma 12 shaderow i 4 ropy wiec zalezy jak do tego podejdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...