Skocz do zawartości
L3X-T3R

Problem Ze Świeżym Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Wszystko przed formatem mi działało świetnie, karte graficzną mam GeForca MX2 64MB, i poprzednio wszystko działało, dziś zrobiłem format zainstalowałem XP HOME (bo mniej zajmuje), Ok zainstalowany, jest ekran botowania i ładowania windy a tu nagle gdy powinien pojawićsię napis ZAPRASZAMY monitor wyłącza się(nie z sieci ale przechodzi w stan oczekiwania)!!! Nie wiem o co chodzi. Przedtem było wszystko w porządku. Help Me !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj go uruchomić w trybie awaryjnym i zainstalować strowniki od karty graficznej (chyba że już zainstalowałeś). albo w trybie awaryjnym daj odświeżanie na 60hz i rozdzielczość na jakąś w miare niską, np 1024x768 i zobacz czy się wtedy uruchomi normalnie. napisz jeszcze jaki masz monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszystko przed formatem mi działało świetnie, karte graficzną mam GeForca MX2 64MB, i poprzednio wszystko działało, dziś zrobiłem format zainstalowałem XP HOME (bo mniej zajmuje), Ok zainstalowany, jest ekran botowania i ładowania windy a tu nagle gdy powinien pojawićsię napis ZAPRASZAMY monitor wyłącza się(nie z sieci ale przechodzi w stan oczekiwania)!!! Nie wiem o co chodzi. Przedtem było wszystko w porządku. Help Me !

Poprzednio miałeś windowsa 98 ? To raczej wina Twojego monitora, w xp ekran startowy jest w 1024x768 i starsze mają z tym problemy (u mnie w szkole tak było :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...