Skocz do zawartości
Paazik

Geforce Fx5600 I Nowe Sterki...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam kartę: GeForce 5600 Leadtek. Ostatnio nvidia wydała stery 81.95 podobno miały przyspieszyć działąnie niektórych gier. Ściągnąłem je i gdy mam ustawioną paletę kolorów w grze direct3d na 32 bity i 2x antyalasing to zamiast prawidłowego obrazu widzę mnóstwo małych kwadracików w różnych kolorach. Problem nie występuje w 3xaa,oraz w palecie 16 bitowej. Przetestowałem wszystkie drivery z serii 8x.xx i było to samo. Dopiero zainstalowanie starych sterków 71.xx pomogło i nie ma problemu z aa. Tylko dlaczego dzieje się tak w najnowszych sterach?? Może da się jakoś rozwiązać ten problem. Pomocy!!! Ps. Chciałem zrobić zrzut ekaranu ale gdy go robię to na obrazku nie widać ów kwadracików...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz starsza karte. Nie licz ze nagle nowe sterowniki wykrzesza z niej nowe poklady szybkosci. Jesli nie masz zadnych problemow w nowych grach to nie szukaj i nie instaluj nowych sterownikow. W wiekszosci przypadkow nic one nie daja dla starszych kart poza rozwiazaniem ewentualnych problemow z jakas nowa gierka. Na pewno nie przyspiesza ci karty a czasem nawet na nowych sterownikach uzyskasz slabsze wyniki. Wszystkie nowe sterowniki sa optymalizowane glownie pod karty najnowszej generacji. Jesli masz problemy z nimi to wroc do starszej wersji i po klopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...