Skocz do zawartości
akrosom

Blacha Dziurkowana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zmienić obudowę z mojego komputera, stara obudowa nie podobna mi się. Chcę zrobić całą obudowę z takiej blachy dziurkowanej, ale niestety nie wiem gdzie ją kupić i jak dokładnie się nazywa. Oto zdjęcie, blacha ta charakteryzuje się małymi dziurkami w bliskich odległościach, wygląda tak jak na tych ramach.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siatkia tuningowa nie nadaje sie na materiał na obudowe. Jest za miękka i ma za duże otwory. Wiem co psize bo sam o tym myślałem ale z siatki ma mtylko grile na wetylatory. Taka blacha o jakiej mysli akrosom jes tnaprawde odpowiednia :) Antec ma w swojej ofercie takie obudowy. Taką blache jest jednak ciezko znalezc, podbno w duzych sklepach meblowych byla kiedys - robi sie z niej rowniez meble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary... idź na złomowisko.... zazwyczaj można odkupić od kolesia złom.. ja tam w 1 kontenerze.. za 2 złote nakupiłem sprzet warty z 50 :D.. i blache dziurkowaną znalazłem.. i wskaźniki wskazówkowe... (cena w sklepie 20pln/sztuke) i wogle.. tam jest raj dla moderów :D tanio i wsystko i nawet więcej niż można sobie wyobrazić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary... idź na złomowisko.... zazwyczaj można odkupić od kolesia złom.. ja tam w 1 kontenerze.. za 2 złote nakupiłem sprzet warty z 50 :D.. i blache dziurkowaną znalazłem.. i wskaźniki wskazówkowe... (cena w sklepie 20pln/sztuke) i wogle.. tam jest raj dla moderów :D tanio i wsystko i nawet więcej niż można sobie wyobrazić...

 

True, true. Swoją drogą też szukam blachy perforowanej, ale akurat w moim "raju" jakoś od roku na nią trafić nie mogę... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe podobna sprawa u mnie, chodze, wesze, raz jak trafilem, to akurat arkusz 150x90 cm blachy perforowanej CHROMOWANEJ koles konczyl ciac palnikiem. Myslalem ze go walne w glowe takim pogrzbaczem co to juz na mnie zawsze czeka jak tam ide. Ale co moglem zrobic, tylko zaplakac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takei blachy są gdiześ w środku monitorów, telewizorów, pralek.. Raz wpadam do złmowiska takeigo lokalnego małego.. to nawet za darmo dostałem kawałek , który już czeka i ma swoje miejsce w moim modzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja pracuje w firmie ktora zajmuje sie sprzedaza i produkcja takich blach.

Czasami sam je robie na maszynie cnc (taki kilkutonowy dziurkacz potrafiacy przebic blache 8mm)

Jak ktos jest zainteresowany to prosze strone firmy www.dawid.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...