Skocz do zawartości
Puffy

Jak odblokować pin nie mając ani pina ani puka?

Rekomendowane odpowiedzi

w siemensie C35i jest takie zabezpieczenie jak PIN 2

i nie ma jak tego zmienic. potrzebne jest do wpisywania cen polazen i innych bajerkow ale podobno POP nie obsluguje tego i nie da rady nic zrobic :(

za kazdy razem pisze ze bledne a nie bylo nigdy wpisywane. zostala mi jush tylko 1 proba wiec moze znacie jakies unwersalne co dziala jak inne nigdy nie bylo zmieniane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kabel , podlacz do kompa..i z odpowiednim softem uzyskasz wszystkie informacje ....IMEI , PUK , PIN i reszte numerow.Albo zadzwon do Biora Obslugi Klienta ...No chyba ze karta jest ''zdobyczna'' :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mniej wiecej takie jak "jak zdjac SIM-lock'a bez kabla i portu IR" ;). Teoretycznie jest to mozliwe (polecenie z klawiatury - przynajmniej w Nokii) ale w praktyce nikt nie wie jak to zrobic ;).

 

Pozdr...

To nie tak.

W NOKIAch mozna bylo tak sciagac smoka, ale we wczesniejszych modelach.

Ostatni raz udal mi sie taki numer z N 5110 , w 3210 juz doopa.

Do Puffy

PUKa malo kto pamieta, za dlugi.

Jezeli jednak masz legalnie ten phon, to numer ten widnieje w dokumentach.

Jezeli masz jumany, to lepiej nie pytaj tutaj o takie rzeczy :evil: :evil: :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon ale nie pamietam ani pina ani puka są jakieś uniwrsalne puki?

Jakieś kombinacje do odblokowania karty sim.Telefon to motorola 3888

Tego ie NI DA zrobic ;)

mi tez sie tak wydaje. ratunkiem dla zgubieniea pinu jest puk, a dla puka to chyba nie ma juz ratunku ..:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telefon ale nie pamietam ani pina ani puka są jakieś uniwrsalne puki?

Jakieś kombinacje do odblokowania karty sim.Telefon to motorola 3888

Tego ie NI DA zrobic ;)

mi tez sie tak wydaje. ratunkiem dla zgubieniea pinu jest puk, a dla puka to chyba nie ma juz ratunku ..:|

Nie macie racji, da sie, ale jezeli nie ma ani PINa ani PUKa , to wyglada to na nielegalne :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz pin 3 razy blednie karta sie blokuje i wymaga wpisanie puka (sa chyba tez 3 proby) jesli puk zle wpiszesz to pozostaje jedynie usluga u operatora a to kosztuje ok 500zl o ile sie nie myle, przez kompa pin'u i puk'u nie odstaniesz (przez kompa masz dostep do komorki a nie do karty)

no ale ja sie nieznam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisujesz pin 3 razy blednie karta sie blokuje i wymaga wpisanie puka (sa chyba tez 3 proby) jesli puk zle wpiszesz to pozostaje jedynie usluga u operatora a to kosztuje ok 500zl o ile sie nie myle, przez kompa pin'u i puk'u nie odstaniesz (przez kompa masz dostep do komorki a nie do karty)

no ale ja sie nieznam :D

Po 10krotnym (albo 8) wpisaniu zle PUKa karta ulega fizycznemu uszkodzeniu, jest juz niedouratowania, pozostaje wymiana na nowa, w IDEI kosztuje to 50 zl + VAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj czekaj.. uszkodzona znaczy wymienamy na nowa a nowa 50zl (odblokowanie konta to te 500zl o ktorych mowilem) w sumie mi ostatnio padla karta sim wymienili mi bez problemu (nie placilem) no ale to moja kom i pierwsza taka awaria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 10krotnym (albo 8) wpisaniu zle PUKa karta ulega fizycznemu uszkodzeniu, jest juz niedouratowania, pozostaje wymiana na nowa, w IDEI kosztuje to 50 zl + VAT

Fizycznemu to raczej nie ;)

Moja zdolna rodzicielka zablokowala kiedys swoj telefon (epoka GSM lupanego Motka Flare rok 95 ;) Oczywiscie nie popatrzyla ze pisze wprowadz PUK i ciagle wpisywala PIN - akurat nie mogla patrzalek odnalezc ;)

U operatora (niezapomniany i nieodzalowany LuxGSM ;)) odblokowali ta karte w 10 minut mimo zablokowania PUKu. Nie wiem jak teraz pewnie tylko mozna taka karte wymic. Calosc byla baaaaaaaardzo dawno w epoce ladnych duzych kart SIM GSM Phase 1 i szczytowym osiagnieciu techniki pt rzeczona Motorola Flare i cudowny zasieg pokrywajacy jakies 15 % terytorium Wielkiego Ksiestwa (dla niewtajemniczonych Luksemburg - cos wielkosci ex. woj. Szczecińskiego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie nie ma ani pin ani puka to nie mozesz go odzyskac 

zostaje tylko mozliwosc wymiany karty u opertora z programikami to mozna zmienic soft w komie a pin i puk jest na karcie SIM

Pozdrawiam

Azzazel

ciekawe co piszesz ale mozna wylaczyc zadanie pin i tel ominie ten etap,,,,,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to oprocz kodow pin , pin 2 , puk, jest jeszcze kod puk 2 udostepniany u operatora przynajmniej tak bylo w ideii . ten kod dziala tak jak puk z tym ze mozna go wpisac tylko raz i to bez bledu (tak slyszalem na gieldzie RTV Balicka Kraków :lol: ) Zalezy jaka masz karte czy pre paid czy abonament bo jak pre paid to beda raczej problemy a jezeli nie to napewno ci jakos pomoga w biurze obslugi klijenta . Najprawdopodobniej na w/w gieldzie daliby rady odblokowac to jak sam na wlasne oczy widzialem jak kolega mi pokazal moj pin, jak wrzucilem mu sim-a do takiego czytnika (dosyc dziwnie wygladal ) i przegralem 2 piwa :( bo myslalem ze mu sie nie uda . Wszystko jest mozliwe probuj wszedzie jezeli to dla ciebie wazne .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to oprocz kodow pin , pin 2 , puk, jest jeszcze kod puk 2 udostepniany u operatora przynajmniej tak bylo w ideii . ten kod dziala tak jak puk z tym ze mozna go wpisac tylko raz i to bez bledu (tak slyszalem na gieldzie RTV Balicka Kraków :lol: ) Zalezy jaka masz karte czy pre paid czy abonament bo jak pre paid to beda raczej problemy a jezeli nie to napewno ci jakos pomoga w biurze obslugi klijenta . Najprawdopodobniej na w/w gieldzie daliby rady odblokowac to jak sam na wlasne oczy widzialem jak  kolega mi pokazal moj pin, jak wrzucilem mu sim-a  do takiego czytnika (dosyc dziwnie wygladal ) i przegralem 2 piwa  :(  bo myslalem ze mu sie nie uda . Wszystko jest mozliwe probuj wszedzie jezeli to dla ciebie wazne .Pozdrawiam

tak jak mowilem wystarczy czytnik karty jak jestes z wroclawia dam ci namiar koles poda ci pin za free :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne  :P  Trzeba tylko dorwac specjaliste a nie jakiegos zgreda w krawaciku z biura obslugi klijenta  :lol:  Pozdrawiam

 

hmm ale ci w krawatach tez sie czasami przydaja :P/

Zgodze sie z kolega czasami tak ale biuro obslugi klijenta mi sie kojarzy z taka gadka :

M: Jak aktywowac roaming

bok: moge to zrobic na miejscu potrwa to tylko 15 minut , a moze by pan sie zapoznal z nowymi planami taryfowymi promocjami (<span style="color:red;">[ciach!]</span>l <span style="color:red;">[ciach!]</span>l)

M: Jakie sieci maja podpisane z panstwem kontrakty na Cyprze ???????

BOk : cypr a gdzie to jest :lol: , pewnie daleko ,zaraz sie dowiem, skoro jestesmy przy wakacjach moze sie pan zapozna z rabatami dla uczesnikow idea profit :roll: w wybranych biurach podróży

M: to ja juz lepiej zalatwie to z telefonu :twisted:

BOK: dowidzenia :oops:

M: nara 8)

 

Tak wygladala moja rozmowa w autoryzowanym punkcie sprzedazy w Krakowie na ulicy Starowiślnej :P przed poprzednimi wakacjami :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne  :P  Trzeba tylko dorwac specjaliste a nie jakiegos zgreda w krawaciku z biura obslugi klijenta  :lol:  Pozdrawiam

 

hmm ale ci w krawatach tez sie czasami przydaja :P/

Zgodze sie z kolega czasami tak ale biuro obslugi klijenta mi sie kojarzy z taka gadka :

M: Jak aktywowac roaming

bok: moge to zrobic na miejscu potrwa to tylko 15 minut , a moze by pan sie zapoznal z nowymi planami taryfowymi promocjami (<span style="color:red;">[ciach!]</span>l <span style="color:red;">[ciach!]</span>l)

M: Jakie sieci maja podpisane z panstwem kontrakty na Cyprze ???????

BOk : cypr a gdzie to jest :lol: , pewnie daleko ,zaraz sie dowiem, skoro jestesmy przy wakacjach moze sie pan zapozna z rabatami dla uczesnikow idea profit :roll: w wybranych biurach podróży

M: to ja juz lepiej zalatwie to z telefonu :twisted:

BOK: dowidzenia :oops:

M: nara 8)

 

Tak wygladala moja rozmowa w autoryzowanym punkcie sprzedazy w Krakowie na ulicy Starowiślnej :P przed poprzednimi wakacjami :twisted:

zalezy od operatora i powiem ze od taryfy mam biznes 220 jak jestem w polsce z ery i dzownie do biura on w czym moge pomuc ja roaming na kanade prosze dobrze nie ma prbleu w czym jecsze moge pomuc ja dziekuej do widzenia on dziekuje do uslyszenia :) tak jest wprzypadku ery dzwoniel z 100 raz i jest git zadna inaa firma nei zaoferowala mi konsultanta w jezyku angielskim tylko ERA the best idea i plus suxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to oprocz kodow pin , pin 2 , puk, jest jeszcze kod puk 2 udostepniany u operatora przynajmniej tak bylo w ideii .

PUK2 jest odpowiednikiem PUk dla PIN2 czyli jak zablokujesz PIN2 mozesz odblokowac przez PUK2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm flesher albo kabel  hmm albo czytnik kart sim ostatecznie cale rozwiaznai w granicach 50zł !

Nic Ci nie da jak juz zablokowales sobie karte

 

jak nic nie da wszystkie informacje zapisane sa na karcie i mozna je odczytac co ponadto na kartach typu prepaid kod puk byl apisywany na odwrocie nie wiem czy tak jest i nie pamietam w jakiej kolejnosci trzebba bylo czytac ale swojego czasu w tak taku tak bylo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama&tatq nigdy niezablokowali swojich komów mio tesh się nie udalo..ale mój kochany koozynq zablokował po 3 dniach użytkowania!!!

 

heh ladnie natseonym razme niech wylaczy pin albo ustawi se 1234 :P lol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki kto mi powie jak zmienic pin2 w semensie C35i w POPie ??

i najlepiej jeszcze jaki jest standardowo wpisany ??

nigdzie w papierach nie moge tego znalezc a w serwisie mowia mi ze POP nie obsluguje tej funkcji ?? wiec jak sie dostac do funkcji zabezpieczonych tym kodem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki kto mi powie jak zmienic pin2 w semensie C35i w POPie ??

i najlepiej jeszcze jaki jest standardowo wpisany ??

nigdzie w papierach nie moge tego znalezc a w serwisie mowia mi ze POP nie obsluguje tej funkcji ?? wiec jak sie dostac do funkcji zabezpieczonych tym kodem ??

oni maja racje tam nie ma pIN2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...