Skocz do zawartości
k2

Midtown Madness 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ale do listopada troszke czasu wiec nie zaszkodzi kupić do tego czasu konsolke Xboxa i pograć w sumie potaniały :lol: ale tak serio to najfajniesza zabawa polega w MM według mnie na ściąganiu wozów z neta niektóre mają tyle szczegółów i detali że tną na nich nawet najlepsze karty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa wersja mm2 niejest wcale taka fajna, - samochody do wyboru jakies sztywniackie, niewspominajac juz o samochodachz ru hu ulicznego ktore sa beznaziejne, ale ale ale :), jest coś takiego jak traffic mod, zamiania on te pudełka w ruchu drogowym na normalne samochody - autobusy, smieciarki, taksówki zwykle samochody itp. pozatym na necie mozna dorwacc pelno czadowych samochodow ktore mozna prowadzic, autobusy, tiry, bolidy, normalne wózki :), niektore maja takie parametry ze prowadza sie jak prawdziwe, szczegolnie na kierownicy, jest jeszcze dodatkowy plus, ze łatwo mozna wyedytowac parametry kazdego samochodu, mozna pozmianiac zawieszenie, opor powietrza przyczepnosc kol, moc silnika, przElozenia w skrzyni biegow, dosłownie ssysko, no i miasto Londyn i LA, sa wazniejsze ulice i budynki, mozesz jeździc po calym miescie bez ograniczenia czasowego - wolnosc !! :) no i niezapominaj o tym ze to gra z 99 roku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh spoko :), ja niegrałem w 2 przez ponad rok dopuki niepojawiły sie fajne dodatkowe wozy oraz te mody ruchu drogowego oraz patch'e zwiękrzajace inteligencje kierowcow tamtejxzych miast :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to samo w Midtown Madness. Odpalało mi się dopiero po jakimś czasie. Ale teraz jest dobrze a niewiem czemu nic nie robiłem. Zobacz sobie do foldera gry jak odpalisz tam jakiś plik textowy sie robi z errorem !!! Ja zainstalowałem Win XP HE i jush wszstko dobrze chodzi. Ale w 1 jush niegram bo mi sie znudziła od czasu do czasu w 2 bo lubie sobie na kierownicy pograć : ))) i po mieście pojeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...