Skocz do zawartości
luk1985

Sprowadzenie Auta Z Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

Nazwisko wskazuje na polskie jak Ant3k napisał, zadzwoń i zagad po naszemu [; Ogólnie te merce są nie do zajechania, naprawde zazdroszczę Ci takiego :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie sie wstrzymam bo mam do sprzedania volvo 940gl i chyba zamienie sie za nie za w123 2.4d + silnik 3.0d ze skrzynia gratis. wtedy sprzedam samego bez 2 silnika i juz bede mial co wsadzic w coupe :P i pojade po moja slicznotke z laweta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jak sie pytalem znajomoge co mial wlasnie coupe "przeszczepa" to problemow nie bylo. no i to ten slynny 3.0d :P kiedys ojciec mial beczke z tym silnikiem. kupil jak miala 780tys przebiegu i zrobil jeszcze jakies 350 przez 7lat pozniej jeszcze sprzedal. caly czas bez remontu!! to jest silnik a nie jakies tam pierdziawki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj byłem w urzędzie celnym złożyłem wszystkie papiery opłaciłem naliczoną mi stawkę akcyzy +17 zł opłaty skarbowej, zaniosłem mu polecenie przelewu a on mi kazał się zgłosić w piątek, ale poco czy w piątek dopiero dostane te „potwierdzenie przyjęcia akcyzy”, bo nie wiem czy z tym poleceniem przelewu mogę iść do skarbówki.

Może ktoś już to przechodził to mi to wyjaśni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie maja dużo roboty i nie chciało im sie tego obrazu wypisywać,

u mnie w mieście jest taki system ze do godziny 10 można składać wnioski i na miejscu robią, a po tej godzinie zbierają wnioski a odbiory są na następny dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopie temat...

jak to wyglada teraz ze sprowadzeniem auta z niemiec?

upatrzylem sobie fure zarejestrowana z waznym przegladem i ich ubezpieczeniem?

co mam zrobic w niemczech by moc zarejestrowac w pl :)

wydaje mi sie, ze wystarczy tylko umowa kupna sprzedazy w de i wsio bedzie gitara...

ale wolalbym miec pewnosc :P

(co w ol zrobic to juz wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...