Skocz do zawartości
BLANTMEN

Wypłata Dla Serwisanta Sprzętu Komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dzisiaj telefon z Proline'a w odpowiedzi na moją ofertę :) No i jutro jadę na rozmowę kwalifikacyjną i na bank padnie pytanie - za ile chce pracować. No i nie wiem ile powiedzieć. Pytanie może i głupie, ale wiecie jak to jest. Powiesz za mało, to uznają że się nie cenisz. Powiesz za dużo to uznają że masz o sobie za wysokie mniemanie :? Proline o ile mi wiadomo jest dość dużą firmą, więc płace powinny być też ciekawe. Zacząłbym od 600 - 700 zł. Starzczy wg was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no nie moge zartujesz 600-700zł? od tysiąca zaczynaj przecież to i tak mało jak za pracę która wymaga mózgu i pewnych umiejętności i kwalifikacji. Nie wiem jak w Bytomiu jak w Warszawie szukałem pracy w serwisie czy coś to wszędzie stawki były ponad tysiąc spokojnie. 600 - 700zł to ludzie na czarno przy najgorszych - najbrudniejszych pracach zarabiają. Imo ten 1000 jakby ci dali to i tak mało, ja wiem , że jest cięzko , ale bez przesady.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

ooo, Proline Gliwice?

 

Jeśli tak to wkońcu bede tam miał jakieś znajomości B)

 

jeśli chodzi o płace to imo nie mniej niż 1000zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jednak do Katowic ?? :) Może znajdzie się jakiś porządny serwisant, bo jak raz gadałem z serwisem tam to myślałem, że się popłaczę ze śmiechu :) (Nie wiem czy to standard wszędzie, ale u nich jak ma się część kupioną u nich na gwarze jeszcze i da się do sprawdzenia (bo ma się podejrzenie, że jest uszkodzona) to jak się okaże, że jest ok ta część to potem człek musi płacić jeszcze 30zł :/)

A co do płacy, wg, mnie min 1k zł na ręke, choć skoro to Proline to wg. mnie tak 1.2k zł byłoby rozsądne(z tego co widzę co się dzieje u nich w katosach to mam mniej więcej odniesienie jaki mają utarg posiadając w sumie dość dużo oddziałów).

Zobacz w jakim humorze będzie gostek z którym będziesz przeprowadzał rozmowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatam

 

kiedys tez startowalem na serwis do proline .. co mi oferowali 600 zl na poczatek a potem 700 + premie .. daj sobie spokoj o ile nie jestes zdesperowany albo nie jestes studentem i wez sie za naprawe ploterow.. tam jest kasa.. aha chodzilo o serwis w katosach..

Edytowane przez inny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wlasnie, w jakim miescie?

Licze BLANTMEN ze Gliwicki oddział zasilisz ;)

 

Chociaz w sumie na ludzikow tam nie moge narzekać..

Pozdrawiam Pana ktory chcial ode mnie 5zl za dotknięcie mojego Razer'a zanim go kupie :D

Edytowane przez ur8an

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie to co się dzieje to paranoja fizyczni zarabiaja więcej niz te 900zł wiec idąc normalnym tokiem myslenia tak serwisant powinnien zarabiać sporo więcej , a nie 1200zł ci dają( i to tak w bardzoo optymistycznym wariancie) i jeszcze masz po rękach całować normalnie żal d. ściska no , ale cóz to Polska nie elegancja

Francja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Pozdrawiam Pana ktory chcial ode mnie 5zl za dotknięcie mojego Razer'a zanim go kupie :D

Ty ur8an poważnie mówisz :lol: jakieś 2 tygodnie temu kupowałem Razera db Cameleon i juz byłem prawie zdecydowany jednak mówie do niego:

 

"Czy może Pan otworzyć pudełko abym chociaż mógł sprawdzić jak mi mysz leży w łapie?"

 

A on na to:

 

"Owszem, lecz ta przyjemność :lol: :lol: kosztować będzie 5PLN"

 

i tak kupiłem... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ur8an jakie Gliwice :P Przecież z Bytomia jestem, to do Katowic mam bliżej :P serwal4 no niestety tak jest, że jeśli sprawdza się działający sprzęt to trzeba potem za to zapłacić :? Ale testowanie myszki jak leży w łapie za 5 zł to już przesada :lol: inny skoro mówisz że czeka mnie test, to ubiorę się w coś bardziej lżejszego (a chciałem w garniaku jechać :P ) Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, bez przesady. Osob znajacych sie dobrze na kompach jest teraz fpi... bardzo duzo! 1200zl to abstrakcja :lol: Znajdzie sie ktos, kto z pocalowaniem reki wezmie ta robote i za 700zl - jest lekka i w sumie przyjemna. Gruba kase mozna zarobic prowadzac wlasna firme, a nie pracujac u kogos na podrzednym stanowisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

muj kumpel jest serwisantem w takim małym prywatnym sklepie komputerowym i na renke ma 700 zeta,wiec w takim proline z 1000-1100 powinieneś wyrywać co miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz co przez takie myślenie to co pracując u kogoś nie można zarobić porządnych pieniędzy tylko trzeba firmę otwierać? . Nawet te 1200zł to są grosze , coś chyba jednak w głowie trzeba miec pracując jako serwisant , trzeba się znać na sprzęcie itp odp też jakaś jest więc wcale nie weim czy to taka lekka łatwa i przyjemna robota w jakiejś kanciapie składac kompy, ale nieważne powiedz , że chcesz zarabiać tyle co inni i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś przyszedł do mnie i powiedział, że chcesz zarabiać 600-700 zl to bym cię wyśmiał Możesz powiedzieć 1500 jak zrobisz dobre wrażenie to jakoś się dogadacie. A jak się nie sprzedaż to i za 200pln Cię nie wezmą no chyba, że do sprzątania. Zapytam Was jak dorosły człowiek może się utrzymać za 700pln. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ... Ja obecnie studiuję i nie mam zbytnio wygórowanych potrzeb. W sumie to mnie by nawet te 600 zł ustawiało, a więcej to już by było miodzio :) A łeb mam nie od parady. Już dużo kompów poskładałem, naprawiłem itd. więc znam się na robocie :)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to weź powiedz , że chcesz dostawać 600zł to dostaniesz :lol2: . a tak na serio to1000 to minimum za taką pracę , ale to i tak mało bardzo

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...