Skocz do zawartości
pho

Napoje

Rekomendowane odpowiedzi

Po odrzuceniu coli z menu schudlem 2kg :P

/me jeden kg

 

Ale w wakacje będzie gorąco to największe badziewie colopodobne z Tesco będzie wybawieniem, a Ja w wakacje piję conajmniej 6-7l ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe nie poważnie mówiłem, i wstyd się przyznać ale najbardziej posmakowała mi OAZA:P z biedronki :oops:

kiedyś często piłem Oaze :wink: Nawet dobra :rolleyes:

 

BTW: Ile ona kosztowała?? Coś koło 1zł czy mnie bo nei pamiętam :oops: A nie chce mi się do Biedronki lecieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coca-cola została wynaleziona przez J. S. Pembertona, aptekarza z Atlanty, w 1886 roku. Był to jego drugi napój na bazie liści koki i orzechów koli

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie Frugo czarne i tonik, a na codzien to piję wodę Oaze gazowaną.

Frugo trudno dostępne w tych czasach :(

7 czy 8 lat temu jak piłeś Frugo to byłeś el0. ;]

Pamiętaj jak w przedszkolu się pstrykało tą słynną zakrętką. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zdech z deka, ale ze sie zbliazaja upaly to trza go odswiezyc, a wiec ja tam wole Pepsi od Coli bo nawet reklamy maja fajniejsze niz Coola, dodatkowo Pepsi Cytrynowa kasuej Cherry Coke na miejscu ;] a wogole to z napoi Zywiec Zdroj (i nie tylko) cytrynowy & truskawkowy rzadza.

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmy, ja zawsze na bike zabieram ze sobą Albo Powerade albo Moutain Dew(ach ta górska rosa ;] ) .

Pozatym to wsysam sobie 'te lepsze' anaboliki. Isostar, Red Bull( ale to jak mam flow i naprawdę ochotę na Red Bulla).

Od pepsi/ coli się już odzwyczaiłem, zamiast tego wolę Mirindę, jest ona jakby bardziej soczysta niż Fanta.

jonathan A ten Gatorade dużo się różni od Powerade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam z Coca-Cola nie ma to jak kufelek zimnego dobrego piwka :)

Podpisuję się pod tym obiema rękoma, w końcu na Śląsku nie na darmo mówią że najlepszym napojem na "k" jest kista piwa, a jeszcze lepszym ewentualnie druga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gazowanych to głównie Sprite, czasami Coca-cola, a ostatnio Cherry Coke. Najwięcej piję soków owocowych, pomarańczowe, czarna porzeczka, marchew+pomarańcza. Z wód mineralnych to Muszynianka, Danone Vitalinea i taki Żywiec Zdrój z aromatem cytrynowym. Z innych napojów jak herbata/kawa - to herbata zdecydowanie. Tetley EarlGrey i Liptony cytrynowy i brzoskwiniowy oraz Dilmah Mango.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kiedys pilem duzo pepsi itp, teraz sama wode od okolo roku - zywiec zdroj normalny, bez smakowy. Teraz gdy mialbym sie pepsi napic to chyba bym pawia puscil, slodkie to i w ogole :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie pijam Coca Coli ani soku z czarnej porzeczki. Tak często występowały w roli popity, że teraz jak pije je same, to czuję jakbym pił mocnego drinka. :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, a ostatnio jakaś podróba co sie Freeway nazywa, nie widzę różnicy w smaku oO.

Po niecałych 2 miesiącach picia nałogowo freewaya +4kg :) to dużo bo normalnie potrzebowałbym na to jeszcze z 3 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coca Cola Light i Pepsi Light. Jak dla mnie to smak wypas. Nie wiem czemu tak dużo ludzi tego nie lubi.

Edytowane przez NoVVy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pijam przewaznie red-bull'e, na upaly nestea brzoskwiniowe. A od swieta zaliczam shake'a waniliowego z McDonald'a ;) Za coca-cola nie przepadam i pijam jedynie kiedy naprawde jestem spragniony. Ugasic pragnienie to ona potrafi :).

 

Od miesiaca tez zaczalem namietnie pic wode mineralna srednio gazowana (czyt. gazowana ale wygazowywana troszke przed otwarciem ;) ). Przy kompie obowiazkowo stoi 1,5 L Laguny. Jakos podchodzi mi lepiej niz piwniczanka i inne. Ale chyba rozejze sie za czyms jeszcze bo jakos tak zlapalem smaka ;)

 

A wieczorkiem siadam przy kominku i dobrym filmie z herbatka roibos B)

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... najlepiej smakuje na dyskotekach :) ...

Zgadzam sie w 100%, na dyskach zawsze pije cole bo jestem... kierowcą (w koncu ktoś musi potem dziewczyny w jednym kawałku do domu odwieźć :P )

Tak na codzień to piję litry wody niegazowanej z sokiem malinowym i lodem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...