Skocz do zawartości
pho

Napoje

Rekomendowane odpowiedzi

soki (zazwyczaj pomarańczowe, jabłkowe), herbata miętowa (albo jakaś inna, najlepiej taka najtańsza :D), slice, staram się odstawić coca-cole i wszelkie colo-podobne rzeczy - po paru dniach nie picia tego człowiek czuje się inaczej..teraz wlewam w siebie wodę gazowaną Pomorzanka.

 

PS

w Bierdonce są całkiem pitne Nektary (noname) i tania woda gazowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys tez saczylem cole & pepsi ale to naprawde dobrze na watrobe, uklad pokarmowy i zęby nie robi :| zaniechalem tego i przezucilem sie na wode :) z poczatku wkurzalo mnie to ze ... nie ma smaku (do czasu zywca) :].. ale jak sie przyzwyczailem to juz do dawnych nawykow nie wroce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś unikam coca-coli, fant itepe. Jak się trafi coś kolorowe i gazowane, to wypiję co prawda ;)

 

Ale osobiście preferuję niskonasyconą CO2 wodę mineralną(Muszynianka na przykład) oraz różnego rodzaju soki owocowe, w miarę możliwości nie konserwowane chemicznie - głównie Tymbark, Hortex, Pysio(podróbka Kubusia z Biedronki)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm....

Ja całe wakacje pije Smakołyk Żywca truskawkowy, ale już nie moge, za dużo :P

Teraz pije tylko wode :| kiedyś jechałem na samych sokach i jaki zdrowy byłem..

Musze do tego wrócić [; wtedy od czasu do czasu głupia oranżada za 70gr smakuje dużo lepiej niż picie jej non-top

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na codzień w lato pijam gazowaną Jurajską w 0,33l butelkach... (ojciec załatwia skrzynkami za free :)). Nie nawidzę odgazowanej mineralki, a takie 0,33l butelki są akurat, żeby otworzyć i łyknąć w całości :)

A ze słodkich co się nawinie... nie lubię tylko soków z dodatkiem marchewki :? Innymi, nawet biedronkowymi nie gardzę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyszne są też Owoce Świata od Tymbarku szczegónie smakują mi Limonka i Kaktus :) soczek pomarańczowy classic z tej firmy też jest niczego sobie ;)

Ogolnie wszystkie produkty Tymbarku syca :mrgreen: szkoda tylko że są dosyć drogie

prawie każdy sok/napój kosztuje prawie 4zł za 1l ... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wyskocze z czym innym :P

 

Wielu sie niemalze podnieca coca cola, bleh ;) Lecz czy ktos z was pił Virgin cole? Ogladałem niedawno program o tego typu napojach. Cocacola jest w porownaniu do virgin dosc przecietnym napojem, o szybko 'zanikajacym' smaku. Niestety w naszym kraju, ba wiekszosci panstw UE nie jest dostepna owa virgin..

 

Moze ktos wie jak zadizałac by i u nas zagosciła..? ;) Bo skoro jest w bangladeszu, nigerii.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...