Skocz do zawartości
ORZECH1976

Konwersja Plików "3gp"

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego najlepiej uzyć programu do przerobienia pliku 3GP do pliku AVI ?

Najlepiej aby to była wersja polska i prosty w obsłudze.

Użyłem tego: "3gptoavi2" jednak wyskoczył jakiś bład przy otwieraniu pliku :cry:

Plik jest napewno oki bo otwiera się w Nokia Multimedia Player.

Ten pakiet jednak mi wybitnie nie odpowiada więc wolałbym przerobić ten plik na avi :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam:

1) Nokia Multimedia Converter Pro v2.0

2) Xilisoft 3gp Video Converter

 

Polecam Nokia Multimedia Converter Pro v2.0 ponieważ robi zdecydowanie lepsza konwersje!

 

Zastanawiam sie tylko po jakiego grzyba robic konwersje 3gp-->avi?? :blink: Przeciez jakosc bedzie fatalna!

Ja zawsze robie w odwrotnym kierunku aby wgrac filmiki na telefon!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat.

Od jakiegoś czasu szukam darmowego programu do konwersji plików video do formatu 3gp (ewentualnie mp4). Zależy mi tym, żeby mieć możliwość ustawiania rozdzielczości i innych parametrów video i audio.

Jak na razie, najciekawszy jaki znalazłem to http://www.cutedvd.com/html/3gp_movies.html . Program ma jedną wadę - brak ustawień audio, przez co dźwięk jest IMO zbyt niskiej jakości.

Zna ktoś inny darmowy program, z bardziej zaawansowanymi ustawieniami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. :D

Kurcze nie sądziłem, że vlc i to potrafi. Używam go dość długo, ale do tej pory był dla mnie tylko odtwarzaczem. Nie znalazłem jedynie opcji dzielenia pliku na mniejsze, pozostaje dzielenie np. VirtualDubem.

edit:

Znalazłem wygodniejszy i szybszy sposób na dzielenie pliku mp4 - yamb.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...