Skocz do zawartości
JORDAN 23

Basket

Rekomendowane odpowiedzi

gralem kiedys czyms takim i osobisnie nie polecam... poszukaj czegos typu nike500

 

Piła jest świetna, nie wyskoczy ci zaden gul, guz itd. +dobra cena grywalem ja ponad 3 sezony na betonie + hala i mam ją do dziś, oczywiście troszku starta łysa, ale wciąż dobra na rzuty przedmeczowe :) ....pOLECAm !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czerwca mam Spalding Down Town i w porównaniu do Nike 500... nie wime jak z wytrzymałością, ale lepiej gra mi sie spaldingiem, cena ta sama. Zresztą to są bardzo podobne piłki, więc czego byś nie wybrał to będzie dobry wybór, tzn. spośród tych dwóch piłek. Jeszcze w gre wchodzi Nike baller, podobno to jest 'ulepszona wersja' nike 500 ale głowy sobie nie dam uciąć, gdzieś tak na forum mój brat wyczytał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam.

 

Po latach wróciłem do grania w kosza i szukam butów ale tanich :)

Na Allegro znalazłem cos takiego:

*HIT* buty REEBOK frisco black r.46 sklep W-wa (958358922) - Aukcje internetowe Allegro

 

Nie jestem już najmłodszy wiec troche o stawy chciałbym zadbać. Kosz zdecydowanie amatorski.

 

Biorę pod uwagę też:

BASKETZONE - ADIDAS Back Cut model2010 - 45/29cm (949275828) - Aukcje internetowe Allegro

 

ale te są już troche droższe stąd sie waham.

 

dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o buty do kosza to musisz poczuć stabilność na własnej skórze, jedne pasują inne będą uwierać lub będą niewystarczająco sztywne. Jeśli buty mają szew podłużny to bym uważał, kiedyś mi Nike za 400zł poszły po 3 dniach skakania. Generalnie trzeba sprawdzić czy naprężenia nie są zbyt duże przy mocniejszym ugięciu buta przy większych rozmiarach to ma znaczenie. Ja byłem zadowolony z butów Pumy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...