Skocz do zawartości
costi

Fallout 2

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze bym tylko dodał ze na necie czaii sie pare modów które nieco urozmaicaja rozgrywke np takie co to zwieksza przeciwnikom HP 2x . Robi sie trudno :D

Ja mam zainstalowany Survivor Mod. Zmienia on troche garnitur broni, do daje troche nowych sprzetow, poprawia sporo bugow. Wylacza tez mozliwosc zrobienia sobie wycieczki do NCR lub San Francisco na poczatku gry i obladowania sie sprzetem (przy rozmowie ze sprzedawca i niektorych questach sprawdzany jest level, jak jest zbyt niski to g...o zdzialamy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze kojarze ze Bethsada robi Fallouta III?

Tak, dobrze kojarzysz. Bethesda wykupiła od Interplaya wszystko co związane z Falloutem. Poza tym jest już topic o Fallout 3, choć można w nim przeczytać coś o Falloucie, Fallout Tactics i nieoficjalnych modach. ;) Sprawdź indeks gier.

 

Nie róbcie tutaj OT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tez sobie strzele taka ekipe ;)

----------------------------------------

nie wiem co jest grane, zainstalowalem tego patcha 1.05 o ktorym pisalem, zaczalem grac, jestem w Klamath i na Suliku nie widac ze ma skorzana kurtke. ????

Musisz ustawić mu w ekwipunku,aby założył ten pancerz.Ma go w ekwipunku,ale nie na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przejsciem tej legendarnej gierki, a mianowicie jestem w NEW RENO i gdy wchodze do kasyna shark cos tam to zaczynaja do mnie strzelac nie wiem dlaczego . Moze ktos mi pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste ;). Widzisz.. tutaj mogą cie atakować z wielu powodów (chociazby przynależnosc do innej rodziny - czyli mademan). Zobacz czy nie masz gdzies w statach tego wpisu (Mademan + nazwa rodziny)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś został byś miał mademan'a w statystykach. Poza tym zrobienie jednago czy nawet dwoch zadan dla kazdej z rodzin nic nie znaczy (nie bedziesz członkiem zadnej z nich). Dopiero po wykonaniu 3 zadania stajesz "mademan" danej rodziny członkowie innej beda ciebie atakować. Btw masz polsko wersje czy angielka ? Pytam bo nie wiem jak w polskiej przetłumaczyli Mademan'a ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak MadeMana u Big Jezusa ,mam polska , kurcze ;/ nie wiem co dalej robic do bishopa musze zaniesc teczke z vault city, a jesli wybije cala rodzine big jezusa ? to juz nie bede made manem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIestety nie :(. Mademan sie zostaje juz na zawsze. Za 1 razem jak grałem tez zrobiłem sie mademanem dla jakies rodziny i tez nie mogełem wykonać questa dla bishopa. Ja masz niedaleko save to radze go zalowadować. Chociaż z tego co pamietam to questy dla bishopa miały srednie xp ale za to były fajne ;). Ale jak nawet nie bedziesz chciał loadwac i grac jeszcze raz to wybij wszystkich kolesi bishopa (razem z nim ofc :P) i zdobącz ciekawa mape (nie bede pisał do czego :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wczytalem i poszedlem do bishopa i przy okazji zaliczylem jego zone ale zniknely mi NPC niby sa przeciazeni ale nigdzie ich nie ma ;/ kurde wkurzaja mnie te bledy bo gra genialna ale inteligencji wspol towarzyszy do bani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wczytalem i poszedlem do bishopa i przy okazji zaliczylem jego zone ale zniknely mi NPC niby sa przeciazeni ale nigdzie ich nie ma ;/

Wgraj wcześniejszy stan gry. Kumpli przez tego buga nie odzyskasz. :?

 

BTW: instalowałeś patcha? Jeśli tak to jakiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde niewiem co jest musze wejsc do san francisco do chinatown ale jest jakis blad i sie dlugo laduje i gra sie zwiesza ,wszedzie w san francisco wchodzi tylko nie tam , a jeszcze pare rzeczy mi w tej lokacji zostalo. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz ekran wyboru dzielnicy, wciskaj klawisze z cyframi (1,2,3 itd.), może tym sposobem się uda... Wiem, że w Vault City (Kryptopolis) można było porozmawiać z Lynette tym sposobem, nawet bez przepustki dziennej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomaga :-| prawie cala gre przeszedlem a tu du.. krece sie po mapie z nudow i lapie okazje na male zabijanie.

zawsze mozesz poszukać "star gate'a" lub innych special encounters ;). Przydają sie luck na 9 i perki:

explorer

scout

i jakis jeszcze ;p (chyba pathfinder)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zaniesc schematy do bractwa i uzbroic sie na enklawe.

Uzbroisz sie lepiej w Navarro. Z tego co pamietam to tam własnie jest advance powah armor mark 1 :P. Ja nie masz jeszcze zadnej 'ciekawej' broni skorzystaj z najprostrzego sposobu - wyposaż sie w bozara :P. Mozna bo bez problemu podkrasc na straganie przy wejsciu do NCR (jeden ze strażników ma). Dla mnie najlepsza boron w grze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bozara i gatlinga jako snajperkie wiem ze moge isc na enklawe ale nie lubie zostawiac gry nie skonczonej a chce wejsc sobie do bractwa no i jeszcze amunicje trzeba kupic :/ . A do gatlina go chyba tylko w san francisco jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem za każdym razem 2 broni : pulsacyjnej (jako karabin snajperski :lol:) i bozara (do szturmu).

W Navarro jest wg. mnie najlepsza postać w grze - dowódca straży Navarro. Jego głos i text jest niepowtarzalny. Chyba będe musiał jeszcze raz F2 ;)

Dobra postacią (gadająca gołową)jest koloes z enklawy - zwykły zolniejsz z którym mozemy sie połaczyć podczas naprawy reakotora w Gecko (za 1 razem opuściłem tą postać). Wymiata koleś textami i mozna sie fajnie z nim 'pobawać' słownie :P

Mam bozara i gatlinga jako snajperkie wiem ze moge isc na enklawe ale nie lubie zostawiac gry nie skonczonej a chce wejsc sobie do bractwa no i jeszcze amunicje trzeba kupic :/ . A do gatlina go chyba tylko w san francisco jest.

Ammo to (jeżeli mnie pamięc nie myli) micro fusion cells (ze znaczkiem radiacji :P). Mozna je kupić nie tylko w SF. Są w brooken hills i ncr no i pare mozna dostać za free (odwdzieńczenie sie pewnego kolesia z Den, któremu mozna było pożyczyć kase ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi sie pomyliło ;p. Gautling to dla mnie minigun zasilany własnie MFC ;).

 

Co do ammo ap (przeciw pancerniej) to ona ssie bez pacza i jest gorsza od zwyłego jph (czy jhp ;d).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gierka jest fajna, bo widziałem ale mam z nią problem. Kiedy wybieram samochód, autka są albo jakieś takie zielonkawe albo w ogóle ich nie ma, a gdy rozpoczynam grę pojawia mi się biały ekran i... jadę. Wszystko działa tak jak trzeba oprócz tego, że nie widzę ani tekstur ani samochodów. Możecie mi jakoś pomóc? Byłbym wdzięczny. Zmieniałem już sterowniki karty graficzniej i nie pomogło. PS mam NVidia GeForce 4 MX 440 64 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis dzilajacy sposob na zmiene rozdzielczosci ? Sciagnalem Fallout2 Patcher v3c, ale cos nie za dobrze dziala, pierwsza plansza ok, wchodze do swiatyni i czarny ekran, widze sama postac i kursor sie rozmazuje. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...