Skocz do zawartości
Robertcik

Internet przez satelite (VIA SKY)

Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka pytań w związku z tym:

Zna ktoś może firmę zajmującą się tym dostępem do netu.  

Czy ta usługa jest na cały kraj

we jakiś cenniczek

z góry dzięki

Już ktoś to kiedyś próbował w polsce robić, ale...

 

Transfery są spoko. Opóźnienia troszkę większe niż 'normalnie' za to problem jest z kanałem zwrotnym. No bo musisz mieć łącze od siebie do providera, a skoro masz takie łącze (albo się do niego wdzwaniasz przez telefon) to od razu przestaje Ci się opłacać cała zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się dowiedziałem o co chodzi. Tylko nie wiem czy dany operator nie narzuca mi swoich serwisów internetowych (intertnet z ograniczeniami) czy mogę serfować gdzie mi się podoba.

Co do transferów to różni operatorzy mają różne ceny. Ja zastanawiam się nad jednym, który oferuje transfer max 1200kB/s. Gwarantowane 400kB/s dla pierwszych 150MB. Z takim łączem to żyć nie umierać. Ostatnio zrobili też (niektórzy operatorzy) zajebiste przyspieszenie do programów typu P2P.

Jak to wygląda rzeczywiście tak różowo to za 120 zyla + operator stacjonarny mam łącze z netem pow 4mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...