Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to było do przewidzenia -_-

Myślisz, że czemu kurs na Rosję był mniejszy niż na Szwedów?

Rosja grała o wszystko, pokazała w meczu z Grecja, że potrafi narzucić swój styl gry...

Szwedom potrzebny był remis i przekombinowali.

 

Grunt, że dzisiejsze kombo wchodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochani jestem wielki - kumpel zostawiłmi konto z 50gr na expekcie... nie grałem przez 4 miesiące az tutaj euro.. i z tychże 50gr aktualnie mam.. 16.48zł - w tym raz przerąbałem stawiając na polskę w meczu z chorwatami.

 

Gram głównie na live - własne wnioski dotyczące meczy w 90% zamieniają się w odpowiednie pieniążki ;)

Przy okazji turcji w ostatnim meczu z czechami upolowałem kurs 4.80 :) Nie lubie stawiać "w ciemno" nie widząc chociaż pierwszych 5 minut meczu

 

szkoda że zamiast tych 50gr nie mialem 50zł :/

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komu wchodzi temu wchodzi :damage_wall:

 

Niemcy - Portugalia... ?

Raczej Krystynka i spółka. Z taką obrona i bramkarzem szwaby dużo nie ugrają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Krystynka i spółka. Z taką obrona i bramkarzem szwaby dużo nie ugrają.

Warto zwrócić uwagę, że bramkarz Portugali też jest słabiak, a Niemcy jak to Niemcy 1:0 to ich firmowe zagranie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrócić uwagę, że bramkarz Portugali też jest słabiak, a Niemcy jak to Niemcy 1:0 to ich firmowe zagranie :D

Masz rację, ale popatrz też na bilans meczów - Portugalia przegrała ze Szwajcarią grając drugim garniturem, a szwaby mieli problemy z Austrią ;]

No chyba, że niemiecka maszyna bojowa zaskoczy dopiero w ćwierćfinałach..:>

 

down

rzeczywiście, mój błąd :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonamy się niedługo :D

 

Swoją drogą nie wiem czy to już takie pewniaki zostały. Chorwacja - Turcja, raczej 1, Holandia - Rosja, też raczej 1, Hiszpania - Włochy, również 1. Takie moje typy.... ale nigdy nie wiadomo czego spodziewać się po czarnym koniu turnieju - Rosjanach ;) Tak samo po mistrzach świata, Włochach.

Ale... to temat na nastepne dni ;P

Poszło na Portugalie, zobaczymy co się ukręci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

II promocja na live-zwrot na expekcie mi nie weszła. Tym razem kto strzeli pierwszy bramkę typ - Portugalia... po co on tym udem próbował :rolleyes:

No i podstawowy typ na wygraną Portugali jeszcze wisi w powietrzu :wink: (nie postawiłem overka :mad: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no - jak to dobrze że są te zakłady live.

Postawiłem 4 zł na portugalie.

Jak było 3-1 postawiłem na live - gol portugalia - potym jak zobaczyłem że depczą niemców, faulują, całą gromadą siedzą na bramce.. no i 50 sekund po zawarciu zakładu padł gol dla portugalii :)

Stan przed meczem 16zł

Stan po meczu 22zł :)

 

<jupi>

 

a wszystko z 50gr :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:damage_wall: :damage_wall:

 

nadzieja do ostatnich minut. I CO Z TEGO

również się zawiodłem, koszmarnie.

 

tylko czekam na mecz, w którym Niemcy tak dostaną, że sie do końca 2008 nie pozbierają =/

 

zostało mi 7zł, może coś z tego się uskrobie, chociaż nadzieje straciłem <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole jednak stawiać na rosjan niż niemców.. choćbym mial przegrać, na niemiaszków nigdy nie postawie

 

P.s

4zł to 1/4 mojego budżetu - były bardzo duże emocje podczas oglądania meczu...

Edytowane przez victor89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na co stawiacie w dzisiejszym meczu, statystyki każą stawiać na Chorwacie, ale na statach się już przejechałem przy meczyku Niemcy-Porto...

 

btw. teraz w bet-at-home jest promocja 100% na start - podwajają wpłatę, max wpłata 77zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie może jakie typy są zawarte w ofercie "specials" na live w expekcie? Czy to są dodatkowe minuty, co tam jeszcze może być?

tego jest strasznie dużo:

ile będzie doliczonych minut w 1 połowie

ile w drugiej...

kiedyś były spalone

matko nie pamiętam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a na co stawiacie w dzisiejszym meczu, statystyki każą stawiać na Chorwacie, ale na statach się już przejechałem przy meczyku Niemcy-Porto...

 

btw. teraz w bet-at-home jest promocja 100% na start - podwajają wpłatę, max wpłata 77zł

W expekcie podwajają do 150zł.

Tylko weź pod uwagę, że wpłaconą kwotę i bonus należy obrócić (w expekt.com trzy razy po kursie minimalnym 1.5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...