Skocz do zawartości
Shakell

Bukmacherzy

Rekomendowane odpowiedzi

Z mundialem na ty nie jestem wiec wole spytac wpierw.... ;) Wydaje mi sie ze Argentyna powinna wygrac ze Słonikami.

Pierwsze dwa to pewniaki i o nich raczej nie pytam, meczy mnie ten osatni meczyk. Wiec co radzisz?:> Remisu chyba raczej neibedzie...<:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj kuponik wiec decyzja nalezy do ciebie:P

Ja osobiscie odpuscilem soebie ten meczyk na kuponiku (na ktorym tez slepo wierzylem w Polakow ;(). Co do Wybrzeza to maja bardzo mocny squadzik, udekorowany takimi gwiazdami jak Drogba, czy genialni obroncy Arsenalu Eboue i Toure.

 

Chetnie bym zobaczyl ten mecz, ale kurde polastu nie ma ;(Gupia cyfra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli niemcy dotrą do cwiercifnalu albo polfinalu to krolem strzelcow bedzie klose ;] takie jest przynajmniej moje przeczuciue, a co do argentyny to wogole obstawianie meczow w grupie C to wg mnie czyste szalenstwo :P

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoj kuponik wiec decyzja nalezy do ciebie:P

Ja osobiscie odpuscilem soebie ten meczyk na kuponiku (na ktorym tez slepo wierzylem w Polakow ;(). Co do Wybrzeza to maja bardzo mocny squadzik, udekorowany takimi gwiazdami jak Drogba, czy genialni obroncy Arsenalu Eboue i Toure.

 

Chetnie bym zobaczyl ten mecz, ale kurde polastu nie ma ;(Gupia cyfra...

Postawilem jednak jak pisałem, moze cos z tego bedzie. IMHO Argentyna sobie poradzi ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem... patriotyzm nie poplaca, przynajmniej w interesach :P Teraz pozostaje livescore. Jak narazie Szwecja nie wygrywa... hmmm, dziwne. Mam nadzieje ze Larsson cos uszczeli.

 

W STS jest jeden zonk. Chcialem postawic na wygrana Mistrzostw przez Brazylie oraz na to ze Ronaldo bedzie krolem strzelcow (a bedzie! ;))... i takiej kompozycji nie mozna :|

Kumpel zaryzykowal i dal Anglia + Ronaldo. Postawił 2 zł, a do wygrania calkiem sporo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też bym stracił, bo miałem właśnie na Szwecje postawić, nie wiem czy wogóle jeszcze coś postawie w tych ms06, bo już straciłem na meczu Polski 5 zł.

 

p.s:

 

no chyba, że na Niemcy - Polska, bo to pewniak.

Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz system :lol:

Wystarczy wytypowac pewniaka i postawic na jego przeciwnika, ewentualnie na remis :lol: Jutro go wyprobuje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaraz zacznie sie moj kupon :

 

Kostaryka - Polska (1X2) - Polska

Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej (1X2) - Argentyna

Holandia - Wybrzeże Kości Słoniowej (1X2) - Holandia

USA - Czechy (1X2) - Czechy

Czechy - Ghana (1X2) - Czechy

Brazylia - Australia (1X2) - Brazylia

Japonia - Brazylia (1X2) - Brazylia

 

 

Stawka - 5zl Kurs - 20.98 bukmacher - betandwin

 

Ryzykowny ale za to lepiej sie bedzie kibicowac podczas ogladania za to 5zl :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typy na jutro....;]

MEKSYK-IRAN===>Meksyk?

SERBIA CZ.-HOLANDIA==>Holandia

ANGOLA-PORTUGALIA===>Portugalia

taknei?:>

 

[ zauwazylem ze gdy sie cos postawi to czlowiek chetniej oglada caly ten cyrk:P ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze miałem konto na betandwin. 20zł na Brazylie... Oby. NIgdy nie chcialo mi sie wplacac na konto, a tu za miesiac moze kaska sama sie pojawi i bedzie mozna grac na calego :P

 

Wiecie moze o jakis innych promocjach w firmach bukmacherskich??

 

btw... chyba zaloze 2nd konto, bo Anglia, Anglia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O link zadzialal i tam jest to co ja pisałem :]]]]]]

W betandwin postawilem ojro na bazylie;]] , a betathome pobawilem sie dzisiejszymi meczykami dzieki czemu nie musze tracic pieniazkow w totomixie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us
'lebourg ;], prawdziwy hazardman z Ciebie ;] Z powodu braku zywej gotowki nie chce mi sie isc do bankomatu i do STS-u [; Kawalek drogi mam. W to sie mozna niezle wciagnac, potem zaczne wyprzedawac rzeczy ze swojego palacu, tak jak 'lebourg ;] i bedzie kiepsko ;] Potem bede pisal, ze 'dzis sprzedaje xxx, bo nie znalazl on zastosowania w moim palacu' [; :lol: Niech Ci wieja pomyslne wiatry grobel, obys wygral grube pliki ojro :) Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...