Skocz do zawartości
feluś

Pralka Mi Się Zepsuła , Bęben Się Nie Kręci

Rekomendowane odpowiedzi

w sobotę się zabiorę za pralkę to i się zobaczy czy to pasek dam znać jak wyniki mojej analizy.pzdr

kup dużo wódki, może jak ją spijesz bedzie łatwiejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiaj z nia moze cos ja gryzie.....

hehehe.. najlepsze ;) moze jeszcze te timingi w programatorze moga byc ;)

 

Głupi temat i to bardzo.. ale chociaz pare komentarzy jest smiesznych, jedyny plus :)

 

edit: janio tez niezłe ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ciekawie jak inni moderzy też zaczną po pijaku tematy przyklejać... :D

Co Ty, po pijaku na pewno ten temat nie rozbawiłby mnie tak nawet w połowie ;]

Z resztą jakie to ma znaczenie w obecnej sytuacji forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a niby czemu głupi temat? Jest sporo ludzi na forum , które się znają na elektronice. A na podstawie objawów można często postawić diagnozę więc nie wiem czemu się taki beznadziejny of topic zrobił. Niektóry się zachowują jak dzieci pisząc jakieś głupoty i jakieś seksualne skojarzenia mają i inne hm. A niektóry wypowiedzieli się poważnie i dzieki temu wiem ze pewnie to pasek z bebna zlecial :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feluś ?! Nie widzisz ze czesc z Ciebie kpi? Niektorzy uznali to za zart, ogołem jest fajnie.. bo pojawił sie dziwny, smieszny temat.. ;) Ale nie ulega watpliwosci.. ze widac jakbys brał sprawe na zbyt powaznie ;) Moze kto inny zrobi podobny temat? Np. "chiałem właczyc tv.. ale nie pojawił sie własciwy obraz" Sory, niektorze rzeczy tzreba poprostu sprawdzic organoleptycznie ;)

Zwłąszcza ze nie raczyłes "obadac" sprawy..

 

"A niektóry wypowiedzieli się poważnie i dzieki temu wiem ze pewnie to pasek z bebna zlecial unsure.gif"

 

felus ma latek cynaście? Pewnie to jutro z rana będzie dzień. Masz rączki to ją sprawdz .. do cholery facet nie dajesz przykładu ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cynaście lat masz chyba ty :wink: , ty jakiś niepowazny jesteś :unsure: Chyba normalne , że wolę sie zapytać może ktoś się zna i miał tak samo itp itd , naprawia pralki itp kto pyta nie błądzi przesunę szafki w łazience otworze pralke a w tym czasie mi ktoś na forum napisze że np to programator to po co mam tracić czas i robić rozpierduche w łazience liczyłem na waszą pomoc i wiedzę.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cynaście lat masz chyba ty :wink: , ty jakiś niepowazny jesteś :unsure: Chyba normalne , że wolę sie zapytać może ktoś się zna i miał tak samo itp itd , naprawia pralki itp kto pyta nie błądzi przesunę szafki w łazience otworze pralke a w tym czasie mi ktoś na forum napisze że np to programator to po co mam tracić czas i robić rozpierduche w łazience liczyłem na waszą pomoc i wiedzę.

Jestem tak powazny.. albo nie powazny jak Ty. Myslałes.. wiesz przeciez ze lepiej sie zastanowic zanim cos zrobisz, dobra, ale zamiast sprawdzic pralke to wolisz czekac na pomoc wrozki z forum zakładajac temat ktory jak zauwazyłęs bedzie nalezec do najgłupszych w tym roku..(choc i tak forum sie "zmieni" ...). Moze nagraj ten dzwiek jaki wydaje pralka.. wtedy jakis zdziwsław kroliczek spec od dzwiekow odpowie gdzie te pralecke boli... Odkrec ja i obadaj.. serio ;) W razie problemow z pomoca ludzi na forum mzoesz dojsc co jest nie tak, ale nie polecam bawic sie w speca od pralek chyba ze masz smykałke do urzadzen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Skoro coś nie działa, to bezwzględnie należy rozkręcić takie urządzenie. Kompa w domu nie masz, czy co?

 

2) Także obstawiam pasek, ale jak nie rozkręcisz, to się nie dowiesz. Więc odłącz od prądu, odsuń od ściany i rozkręcaj. Nie zapomnij wcześniej zakręcić wody!

 

2) Może jak wyciągniesz z obudowy i zrobisz pajączka to ruszy :]

 

3) Ogólnie temat poważny, a większość wypowiedzi głupia. Gdyby tak na trzeźwo podejść, to powinny polecieć "%" za wypowiedzi nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niegrzeczna pralka.

W ostatnim czasie nie zaginal ci jakis zwierz domowy np. chomik, u mnie był duzy zwiazek miedzy jego zaginieciem a awaria pralki. Mały gryzon przegryzł pasek a gdy mamusia chciala mi wyprac skarpety i gdy wlaczyła pralke , usłyszała tylko zgrzyt łamanych kosteczek.

Pan Henio za wymiane paska i wydrapanie chomika ze srodka wział tylko 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3) Ogólnie temat poważny, a większość wypowiedzi głupia. Gdyby tak na trzeźwo podejść, to powinny polecieć "%" za wypowiedzi nie na temat.

 

wiec sami moderzy przyznaja sobie "procenciki" temat jets głupi.. chco smieszy. sała w nim sensownosc ;) A przyklejenie go to wyraz kpiny do autora tematu.

 

 

Odkrec do cholery te pralke .. prawdopodobnie zobaczysz uszkodzony pasek, wowczas dalej kombinuj ale raczej załatwiaj sprawe w odp sklepie a nie na forum. Jesli to nie pasek to co zrobisz? Zajac zazwyczaj by ja "sprawdził" zrobisz ti i napsizesz protokoł na forum by otrzymac odpowiedz? smiech... gogogo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest takiego w tym temacie , że można ze mnie kpic. Nie każdy ma uklepane u mamusi i tatusia misiu kolorowy :wink: , że mu tatuś da pieniązki na naprawę . Dzięki paru powaznym osobom przynajmniej wiem , że to zapewne pasek i mam po co rozkręcać pralkę, przesuwać szafki , robić mała demolkę bo to jest naprawa do zrobienia samemu. Zresztą objawy są dość charakterystyczne podałem je więc nie jest to raczej wróżenie z fusów A to , że niektórzy zachowują się jak pryszczaci onaniści mają jakieś skojarzenie seksualne co do seksu z pralką to ja nic na to nieporadzę. :lol2: EOT

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robaczku, mimo swojego wieku nie jestem pod opieka rodzicow, jestem bardzo usamodzielniony.. juz od jakiegos czasu z czego jestem cholernie szczesliwy. Własnie m.in. pralka musze sie zajmowac, nie zas prosic kogos.. no chyba ze fachowca.

Nie pomyslałes ze skoro jest zepsuta, "nie kreci sie bemben" to i tak trzeba ja jakos naprawic? Tzn odsunac itd.. olaboga :) Dni leca a pralecka nie plum plum.. Nie wazne co sie zepsuło i tak musisz sie za to zabrac (jesli zdołasz..) Zadna szczepionka ktoregos z forumowiczów czy złota rada nei pomoze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstaw tam kompa [; a moja babcia ma kosiarke z silnika od pralki ktora zdaje sie dziadek dawno temu zrobil :D

 

sprecyzuj pytanie czy chcez ja uruchomic czy zamienic na cos pozytecznego:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Oddaj sasiadowi, ale lepiej sasiadce, wystaw na allegro jaka niesprawdzana, wyrzuc za balkon, zezlomuj w lesie jak mowi stare ludowe przyslowie: "co ci w domu pozytku nie przyniesie, zezlomuj polaku jak najszybciej w lesie". Ewentualnie wyslij na adres: Warszawa, ul. wiejska z dopiskiem: "dla sejmowych darmozjadow, co nie myja sie z lenistwa, niech ta pralka ich wypierze, moze Polska bedzie czystrza". Mzoesz takze zadzwonic po pana Rysia z reklamy calgonu, to moze Ci ja naprawi.

 

Ogolnie: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

No co? :lol: Niech napisze na aukcji, ze pralka spadla z tira jak jechal do babci na obiad i ja przygarnal, a jako ze ma druga w domu, to nie wie co z ta zrobic :lol: Niech wystawi bcm, bo i tak nie jest sprawna. Ja bym tak zrobil, chocby dla poprawienia humoru :lol:

Edytowane przez Antar1us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...