Skocz do zawartości
.Melon

Tanie gry

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie, że są takie serie. Można i tanio pograć w naprawdę niezłe tytuły no i jest to konkretny krok w walce z piractwem. Ludzie arzekali że gry drogie itp... no to ... niech część stanie się tania (powiedzieli wydawcy), i stały się :)

Co do gier, to moim typem jest PoP:SoT oraz Commandos

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

W niektórych kwestiach nisetety ale nawet wróżki z forum ci nie pomogą :lol:

Ludzie no nauczcie sie sami zastanawiać :wink:

 

Dobrze, że jest mafia bo tej gry ostatnio nigdzie znaleść nie mogłęm w sklepach.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie śmiga aż miło, spróbuj z innymi sterami

 

Pewnie mam za male wymagania sprzetowe

jak masz małe wymagania to mi możesz oddać kompa a ja Ci wyśle celerona 466 bo gdzieś mam w szafie no chyba, że chodziło o to że masz za słaby sprzet :P

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, kupiłem jak już wyżej wspomniałem H&D Antologię. I... jak chce zagrać na multi zaczynają się schody, przy łączeniu z którymkolwiek serwerem sypie się błąd - niepoprawny klucz CD. A seriala spisałem z instrukcji z tyłu. WTF? Co ta Cenega za przeproszeniem w h... leci? Już naskrobałem do nich maila. Co oni sobie do cholery myślą. I tak to jest, chcesz być grzeczny i wogóle, kupujesz oryginała i tu cię spotyka takie coś. Chamstwo poprostu, inaczej tego nazwać nie mogę. Ciekawe co odpiszą wazony.

 

:mur:

 

Szlag mnie trafia...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to cengi to kumpel kiedyś kupił Sacred i oczywiście cd key'a nie było, dodzwonił sie do nich dopiero po jakimś tygodniu :/ a teraz najlepsze kazali mu wziąć instrukcje i otwierać na różnych stronach, z których miał przeczytać jedno zdanie aby zweryfikować czy oby napewno ma oryginała po czym grzecznie mu podali cd key'a.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

u mnie śmiga aż miło, spróbuj z innymi sterami

jak masz małe wymagania to mi możesz oddać kompa a ja Ci wyśle celerona 466 bo gdzieś mam w szafie no chyba, że chodziło o to że masz za słaby sprzet :P

Wlasnie o to :D Powiedzialem to z podtekstem :D (czy tam z nadtekstem :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektore nowe gry sa tez w takiej cenie. Wlasnie w katalogu dolaczonym do KK zaciekawila mnie akcja Rewolucja Cenowa. W sumie moze trzy gry by mnie interesowaly (Call of Cthulhu od czerwca!), ale zawsze to jakis postep. Takze kupujcie, dystrybutorzy zauwaza, ze to dobry interes i bedzie wiecej tanich gier. :D

Przeciez to same niskobudzetowki. Na takie cos dychy szkoda... Still Life chyba tylko z tego grona sie wybija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to same niskobudzetowki. Na takie cos dychy szkoda... Still Life chyba tylko z tego grona sie wybija.

Jeszcze wybija sie Star Wolwes ale to tylko dla wybranych.

 

EDIT: Z drugiej strony owe gierki niedlugo moga sie pojawic jako cover i szkoda bedzie kasy...

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to same niskobudzetowki. Na takie cos dychy szkoda... Still Life chyba tylko z tego grona sie wybija.

Stalingrad to też całkiem przyzwoita gra.

A Kameleon tak czy inaczej kosztował nieco mniej niż 30zł.

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do tych co zakupili FarCry'a w KK czy jest to wersja 1.31 czy starsza??

 

Far CRY jest w wersji 1.33

Ale polskie dialogi srednio mi do gustu przypadly. Wie ktos czy mozna wylaczyc polski dubbing by miec oryginalny angielski dzwiek i ewenualnie polskie litery??

Edytowane przez LK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFO ktore jest w tej "rewolucji cenowej" jest z tej samej serii co te UFO?

Ze starym UFO ta gra ma niewiele wspólnego. Aftermath jest w realtime i do starego dobrego UFO: Defense bardzo wiele mu brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie ten far cry ma byc ..w media markt ...

byłem wczoraj i tylko gothic 2 był z extra klasyki ....

..... Nie wiem jak wy ale ja mam cos takiego ze nie moge grac na orginalnej grze bo mi płyty szkoda ze sie porysuje ..dlatego zawsze gram na kopi bezpieczenstwa a orginal lezy w pudełku ...Np kupiłem gothic noc kruka i w summie tylo raz w napedzie miałem celem sprawdzenai czy działa ...a tak to zawsze na kopii gram..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...