Skocz do zawartości
ath

Titan Quest

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej grać sobie w domku albo jak chcemy multi - z kumplami na stworzonych, zamkniętych dla innych serwach. No i przede wszystkim nie czytamy forum internetowych :)

O co chodzi?

Mnie już się grać odechciewa (na Inecie). Wszyscy już wszystko znają, mają przedmioty, buildy i jadą postaciami konkretnie pod to, jakaś moda na sztuczne budowanie słabych postaci, ludki czarami zabijające w zwarciu lepiej niż wojownik, oczywiście prawie nieśmiertelni i bez zużycia many (czarodziej powinien być mocny, ale 2x w łeb i koniec z nim), beznadzieja...

Co to za granie z instrukcją gdzie ile punktów dać i co konkretnie znaleźć (gdzie na mapie wyskakuje) i założyć? Beznadzieja...

Skończyłem grę na normalu, singla, i bardzo, bardzo mi się podobała. Grałem Warfare/Defence, ale z def nic nie brałem.

Grafa do końca gry nie przestała mnie zadziwiać - artystyczne cudo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, no czesciowo to starczy poprostu wskazowka jaki build jest dobry, albo jakis skill najlepszy - wcale nie trzeba dokladnie wnikac jak dac kazdy pkt. Ciezko sie uchronic przed taka wiedza jak sie gra w necie np :wink:

Imo wine ponosza tworcy, kolejne patche powinny to zalatwic. To oni maja zadbac o to zeby nie bylow grze dominujacych buildow, powinni zrownowazyc calosc. Jets to niezwykle trudne, nawet w diablo2 sie to nie udalo blizzardowi. Tam wygladalo to tak ze kolejne patche oslabialy takie buildy ktore wymiataly do tego stopnia ze nie oplacalo sie praktycznie nimi grac, a wzmacnialy nowe nieodkryte. W kolejnych patchach znowu je oslabiali a wzmacniali inne ect. Polityka blizzarda byla w ostatecznym rozrachunku na tyle ciekawa ze ostatnie patche dajace synergie do skilli tak zrobiono, ze wzmocniono te skille (sprawiono ze staly sie oplacalne do inwestowania) ktore byly nieuzywane we wszystkich wersjach wczesciejszych. Ten celowy zabieg sprawil ze po tylu latach dalej chcialo sie grac bo gralo sie uzywajac calkowicie "nowych" skilli i buildow na tych samych postaciach :wink: Potrafili w ten sposob wyeksploatowac swoj produkt do granic mozliwosci - to imo wielki sukces tej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem normal. 30 poziom oracle.

Nie bylo to specjalnie trudne, na koncu w walce z bossem koniecznie trzeba rozwalic ten posag ktory daje mu mozliwosc wysysania zycia, bez tego trzebaby miec jakis kosmiczny dmg zeby go usmiercic :)

To chyba jednak źle grasz tą swoją Oracle, bo ja tez mam Storm+Spirit, przebiłem się przez całą grę bez trudu, zginąlem kilka razy przy tych sporych typkach przed Typhonem a jego zabijam bez problemu nie niszcząc żadnych statułek.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Po prostu podbiegam do kapliczki Battle Marker i po kilku sekundach i 1 max 2 potionkach Typhon lezy.

 

Nie pamiętam jaki mialem level jak go zabiłem na normalu a teraz nie mam zainstalowanej gry żeby sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak źle grasz tą swoją Oracle, bo ja tez mam Storm+Spirit, przebiłem się przez całą grę bez trudu, zginąlem kilka razy przy tych sporych typkach przed Typhonem a jego zabijam bez problemu nie niszcząc żadnych statułek.

Nie pamiętam jaki mialem level jak go zabiłem na normalu a teraz nie mam zainstalowanej gry żeby sprawdzić.

Tylko ze ja nie mialem duzego dmg z laski, inwestowac w spirit zaczalem stosunkowo pozno, zaczynalem od blyskawic - robilem builda na dalsza gre, tzn tylko piorun i lancuch + mistrzostwo, i ternion bez bonusa z przecietna laską. Znacznie latwiej sie gra zaczynajac od tego skilla, bo bazujac poczatkowo na samym piorunie gra jest dosc niewygodna.

Grajac tak moge puscic piorun bez itemow do rechargea raz na ~10s czy nawet dluzej, ten skill rozwija sie po to zeby w dalszej czesci gry strzelac o wiele szybciej. Zycie glownemu bossowi spada dosc wolno... a wystarczy ze 1x wykradnie to odnowi sie na max hp.. Nie ginalem na koncowym bosie ani razu, podobnie jak na jego obstawie, ale zabicie go z takim dmg jakim dysponowalem (laska) i takim opoznieniem (piorun, bo dmg z kapliczka pod 500) bez niszczenia tych posagow jest trudne, bo odnawia sobie hp. :wink:

Inna sprawa przyladowac w jakies podstawowe skille ze storma, zarzucic go gradem pociskow to byloby duzo prosciej, tylko to w dalszej czesci gry jest bezuzyteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadziała - save gry jest przypisany do klucza instalacji - jak zainstalujesz grę z innym kluczem savy nie odpalą się - sam to przerabiałem

A odpalą tylko trzeba poszukać co i jak a to forum nie od tego B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo mam pytanko właściwie wielką prośbe pomóżcie mi błagam mam gre titan quest od wczoraj z zainstalowałem chodzi przez daemon tools na sobie gram i zawsze po paru minutach grania na początku gra się zawiesza i pisze coś że nie może czegoś odczytać jestem załamany nie wiem co zrobić prosze pomóżcie mi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale nie wiem dlaczego mojemu kumplowi chodzi bez problemu a mi taki błąd wyskakuje "instrukcja spod x01348f64 odwołuje się do pamięci pos adresem 0x0030033 pamięć nie moze być written" nie wiem o co lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale nie wiem dlaczego mojemu kumplowi chodzi bez problemu a mi taki błąd wyskakuje "instrukcja spod x01348f64 odwołuje się do pamięci pos adresem 0x0030033 pamięć nie moze być written" nie wiem o co lata

Kup oryginal. Majac DaemonTools pewnie jedziesz na Jakims obrazie dvd zassanym z p2p. Wiec szukaj pomocy tam skad go zassales. Tu pomocy nie znajdziesz a napewno nie ode mnie. Ja mam oryginal angielskiej(pospieszylem sie wiem:)) + patch 1.08 i chodzi przepieknie. Wrzucilem latke spolszczajaca podana kilka postow wczesniej i jest idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale nie wiem dlaczego mojemu kumplowi chodzi bez problemu a mi taki błąd wyskakuje "instrukcja spod x01348f64 odwołuje się do pamięci pos adresem 0x0030033 pamięć nie moze być written" nie wiem o co lata

Typowy objaw wykrycia napędu wirtualnego. I tylko tyle powiem. Reszta w rękach ooops głowie autora.

ORYGINAŁ. Czy naprawdę te 80 zeta to jest majątek i musisz 30 worków z puszkami sprzedać? (jej sory za sarkazmy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem - nie mam w grze części dźwięków - odgłosy walki, jakieś efekty, płonoący ogień itp. :?

Jest tylko muzyczka, dialogi i efekty środowiskowe.

Mam karte SB live 5.1 +stery KX - tu moze byc problem, ale najpierw chciałbym zapytać czy może ktoś z Was miał takie cyrki?

PS nie pomaga ponowna instalacja gry - a KX nie bede zmieniał :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam karte SB live 5.1 +stery KX - tu moze byc problem

Ja na KX'ach niemam zadnych problemów :rolleyes: ,mam wszystkie efekty dzwiękowe ,także z mojej strony stery bym wykluczył no chyba ze mieszałeś coś w opcjach KX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest misji w tej gierce? wlasnie dotarlem do egiptu, duzo jeszcze przede mna??

Jeszcze 1 "akt" po egipcie - orient. Chyba najlepiej wyglada graficznie i pod wzgledem bossow.

Zabawa jednak zaczyna sie dalej, wyzsze poziomy trudnosci, epic i legendary - grasz te same misje ale jest znacznie trudniej/ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prosbe czy moglby mi ktos poiwedziec gdzie jest Timon bo mam misje zebym porozmawiac z Timonem z Megary i niewiem gdzie on jest ??

Czy jest on w tym miescie Delphi?? Jezeli tak to bym prosil o namiary na to miasto

Z Góry dzieki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jest na gamefaqs.com

 

Swoją drogą gierka jest super klonem Diablo.. Pykam drugi tydzień - 40 lvl, egipt/Epic jako Oracle i jest przyjemniej niż na normalu ... Tylko stuff na epicu jest do niczego jak na razie :/

Edytowane przez Myszaqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niehcodzi o poradnik bo poradnik to mam z gry-online i tam wlasnie niepisze gdzie jest ten timon pisze tylko zebym porozmawiac z tymonem z megary a ja niewiem gdzie jest megara i to deplhi city czy moglbym mi ktos napisac dokladnie gdzie to jest?? albo przedstawic to na screenie?/

Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat o TQ, tworzony jest właśnie dodatek do tej gry: "Titan Quest: Immortal Throne", dodatkowy akt(mroczny Hades), nowe potwory i przedmioty, 1 dodatkowa specjalizacja, wiele nowych innowacji, wszystko jest ukazane na tym filmiku :

 

http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=3627

 

screeny:

 

http://media.pc.ign.com/articles/746/746171/imgs_1.html

 

wygląda świetnie, dodatek do moim zdaniem jednego z najlepszych h&s, niemoge sie doczekac, premiera w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

update:dokładniejsze dane o dodatku :

 

- 1 new Act (size of All Greece & offer 10-15hrs of gameplay)

- 30 new Quests

- 20 new Monster types

- LvL Cap at 75

- 1 New Complete mastery "Dream Mastery" , ='s 8 New Classes

- Scrolls (1 shot Buffs) @ Merchants

- Enchanters (Merchants) remove Relic/Charms for a price, item or charm is destroyed in the process. Not sure if you pick which one heh

- Enchanters allow access to Alter of Creation! Lets you create your own Artifacts (if you have all the items needed) VERY expensive

- Caravans in ALL the Major Cities supply access to your Character's storage Vault!!!! Which CAN be accessed by ALL/ANY of your toons!!!

- more than 250 Uniques (Weapons & Armor) in addition to 100's of new common pieces than will combine with the affix system, new relics & charms

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze screeny z 15 grudnia :

 

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=177

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=178

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=179

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=180

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=181

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=182

http://titanquestvault.ign.com/screenshots/?ss=183

 

 

Myszaqu do tego właśnie będzie służyć "Caravans", czyli karawany, mnóstwo miejsca na składowanie sprzętu, i do tego wszystkie twoje postacie mogą z niego korzystać.

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka grałem w demko i ukończyłem ją 3 razy .

 

Ostatnio sciągnąłem pełną wersje gry ale po instalacji i po ściągnieciu cracka do niej niemoge uruchomić tej gry bo wyskakuje mi błąd Memory Error,Program Exit! lub Nie odnaleziono wejścia procedury biblioteki Engine.dll.

Próbowałem też wgrać patch do tej gry ale wyskakuje mi że nie może podmienić bo mam wersje unknof.

Jeżeli ktoś miał łtaki sam problem lub wie jak rozwiązać prosze o pomoc w rozwiązaniu. wymagania gry komputer mój spełnia w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka grałem w demko i ukończyłem ją 3 razy .

 

Ostatnio sciągnąłem pełną wersje gry ale po instalacji i po ściągnieciu cracka do niej niemoge uruchomić tej gry bo wyskakuje mi błąd Memory Error,Program Exit! lub Nie odnaleziono wejścia procedury biblioteki Engine.dll.

Próbowałem też wgrać patch do tej gry ale wyskakuje mi że nie może podmienić bo mam wersje unknof.

Jeżeli ktoś miał łtaki sam problem lub wie jak rozwiązać prosze o pomoc w rozwiązaniu. wymagania gry komputer mój spełnia w 100%

Tip: kup orginal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka grałem w demko i ukończyłem ją 3 razy .

 

Ostatnio sciągnąłem pełną wersje gry ale po instalacji i po ściągnieciu cracka do niej niemoge uruchomić tej gry bo wyskakuje mi błąd Memory Error,Program Exit! lub Nie odnaleziono wejścia procedury biblioteki Engine.dll.

Próbowałem też wgrać patch do tej gry ale wyskakuje mi że nie może podmienić bo mam wersje unknof.

Jeżeli ktoś miał łtaki sam problem lub wie jak rozwiązać prosze o pomoc w rozwiązaniu. wymagania gry komputer mój spełnia w 100%

Pa :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalcie się swoimi postaciami. Ja mam skrytobójcę na 39 lvl, walczę 2 szybkimi mieczami naraz, rozwinięte umiejętności bojowe, idę w szybkość ataku. Stawiam sztandar i nawet najwięksi bossowie to kwestia kilkunastu sekund ;)

Edytowane przez Leogict

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...