Skocz do zawartości
Kml

Black Hawk Down

Rekomendowane odpowiedzi

kurna gra nawet fajna ale jak zobaczyłem w którejś misji jak moi współtowarzysze ustwili sie na pozycjach, a obok nich stali terroryści to myslałem, że padne. Dopiero jak mnie zobaczyli terrorysci to zaczeli do nich strzelać. Heh a co śmieszniejsze jak zaczołem szturm to jednemu z moich kolegów coś <span style="color:red;">[ciach!]</span>lneło do łba i zaczoł domnie strzelać. Dawno się tak nie w<span style="color:red;">[ciach!]</span>iłem, zawsze to ja sobie strzelałem do swoich, a tu taki szok przeżyłem, jak mnie komp rozwalił i to z jednego oddziału bylismy. I to bez żadnego powodu tak sobie od zaczoł do mnie strzelać, probowałem oddać skubańcowi ale swoich nie moge zabić. Aha i tak miałem pare razy ! :( :( :D :D :) :) :lol: :lol: 8) 8) dziwne kurna rzeczy się dzieją :wink: :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale aż takich problemów nie miałem a teraz pytanko : Dostałem dodatkową misje "IRINE" i niewiem co zrobić :| wchodze do budynku rozwalam kolesi i mam zabespieczyć jakiś kolesi ale tam nikogo niema !! wie ktoś oco chodzi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale aż takich problemów nie miałem  a teraz pytanko :  Dostałem dodatkową misje "IRINE"  i niewiem co zrobić :| wchodze do budynku rozwalam kolesi i mam zabespieczyć jakiś kolesi  ale tam nikogo niema !!  wie ktoś oco chodzi ??

 

jeśli to ci co mają dać znać dymem to są w takiej spiżarence do której wejdź przez drzwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie ale aż takich problemów nie miałem  a teraz pytanko :  Dostałem dodatkową misje "IRINE"  i niewiem co zrobić :| wchodze do budynku rozwalam kolesi i mam zabespieczyć jakiś kolesi  ale tam nikogo niema !!  wie ktoś oco chodzi ??

Poszukaj opisu. Zreszta nie wiem po co opis bo gra to typowa mlocka i jest prosta jak jeba.nie...

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretorian - piszesz, ze swoich nie mozesz zabic - moze zagraj na jakims normalnym poziomie trudnosci, zamiast easy? :lol: Ja pamietam jak skosilem z M2 kolege z Hummera przede mna - przykry widok.

A gra jest calkiem w porzadku - z niektorymi misjami mialem nawet problemy.

Porownujac do idealu, czyli OF (IMHO): wyglada ladniej niz OF(np bronie), ale zrobiona jest gorzej (AI i ruchy postaci). Ogolnie jest jakas taka bardziej "zabawkowa" :wink:

 

PS Wielki plus tej giery: minigun w Blackhawku :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypasiona, czego chcecie? 

Uwielbmim kogoś skosić z pompy, albo "poszatkować komuś r** i zrobić sobie z niego puzzle" :D

jak dla mnie za bardzo podobna do mohaa a to juz mi sie znudzilo:/

mohaa jest super, tak samo jak film szeregowiec ryan, swoją drogą łudzaco podobna jest gierka do tego filmu :roll: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zaopatrzyłem w gierke. I mam problem. W misji gdzie jedzie się Hummerami po pustyni. Kosze wszystkich i nagle wybucha mi samochów i game over! Już robie 4 podejście i już sił nie ma :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się zaopatrzyłem w gierke. I mam problem. W misji gdzie jedzie się Hummerami po pustyni. Kosze wszystkich i nagle wybucha mi samochów i game over! Już robie 4 podejście i już sił nie ma :!:

jak jedziesz po lewej stronie stoi wrogi samocho a w nim kolo z bazuką, rozwal ten samochod i po klopocie, puzniej jest fajnie jak lecisz śmigłowcem i walisz z miniguna :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby dojść do śmigłowca trzeba przejść przez pole minowe :( Tylko czemu mój WIERNY kompan zawsze musi postawić noge tam, gdzie nie trzeba :?: Została mi jeszcze tylko ta misja. Już most rozwaliłem, hummerami już jechałem w dzień i w nocy. Ogólnie fajna gierka. Tylko czemu swoi walą do mnie i to jeszcze często w tych działek .50 mm ? Ale to już kwestia gusty ;) Mi się gra zajebiście podoba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypasiona, czego chcecie? 

Uwielbmim kogoś skosić z pompy, albo "poszatkować komuś r** i zrobić sobie z niego puzzle" :D

jak dla mnie za bardzo podobna do mohaa a to juz mi sie znudzilo:/

mohaa jest super, tak samo jak film szeregowiec ryan, swoją drogą łudzaco podobna jest gierka do tego filmu :roll: :wink:

bo chyba gra jest na podstawie filmu oczywiscie nieoficjalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż zrobiłem sobie mapkę. Wszystko dobrze i teraz jest problem. Jest pare funkcji zapisu. Nie zależnie co wezme. Mapa nie jest dostępna w grze. Pomóżcie! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ,chcialem zapytac czy ktos zna komendy admina ,te wpisywane w konsoli, np:zmiana mapy itp.

S

W necie nic nie znalazlem,na stronie novalogic rowniez. Jesli ma ktos jakies info prosze o odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Moze masz pliki .cfg z parametrem tylko do odczytu i nic w nich zapisac niemozna!Zobacz jakie pliki maja atrybuty i w razie czego odchacz tylko do odczytu i zmien na archiwalny!Moze pomoze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...