Skocz do zawartości
_caveMAN

Tweaks.pl - Przyspieszanie I Optymalizacja Windows

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam szanownych Forumowiczów do podzielenia się opinią na temat serwisu Tweaks.pl :)

 

PS. Nazwa kojarzy mi się z pewnym serwisem komputerowym, tylko nie moge sobie przypomnieć z jakim :wink:

Edytowane przez _caveMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duże logo, za duże przyciski w menu (i to u mnie w rozdziałce 1280 gdzie zazwyczaj wszystko jest mikroskopijne.. ) i ta cholerna reklama która wyskakuje 5x pod rząd na środku strony :) Nawet nie zdążyłem jej przeczytać bo mnie zirytowało tak że szukałem jak najszybciej przycisku X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duże logo, za duże przyciski w menu (i to u mnie w rozdziałce 1280 gdzie zazwyczaj wszystko jest mikroskopijne.. ) i ta cholerna reklama która wyskakuje 5x pod rząd na środku strony :) Nawet nie zdążyłem jej przeczytać bo mnie zirytowało tak że szukałem jak najszybciej przycisku X

Co do wyglądu w wyższej rozdziałce, to może powstanie wersja strony sprecjalnie dla niej :)

Hmm ... mi tam żadna reklama nie wyskakuje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym artykule spotkałem się z wielką tabelką "To zrobi za Ciebie XPAkcelerator ~ POBIERZ!". Strasznie irytujące, nie można było dać to do downloadu albo po prostu na stronę główną?

Edytowane przez andrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu w wyższej rozdziałce, to może powstanie wersja strony sprecjalnie dla niej :)

Hmm ... mi tam żadna reklama nie wyskakuje :rolleyes:

nie chodzi mi o duże rozdziałki.. bo w dużych jest spoko.. bo jest dosyć małe wszystko.. ale strach sie bać jak otworzę tą stroną w 800x600 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze trza bylo sie wyslilc i nie zrzynac polowy z tweaka

 

szczegolnie nazwa mnie razi

Ja tego nie zrobiłem.

A serwis istnieje już 2 lata i jakoś nikt się nie czepiał do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam, że portal zaczął od php-fusion, później została zakupiona domena tweak.com.pl (jakoś tak), no a teraz i nowy CMS i domena tweaks.pl.

od początku była to strona o przyspieszaniu systemów, więc nie gadać, że jest zerżnięta. nazwa przecież pasuje idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweaks - są to przedmioty umożliwiające przyspieszanie/zmienianie - rzeczownik

Tweak - czynnosc przyspieszania/zmiany - czasownik

 

Serwisy były o czymś innym - Optymalizacja Windows vs. Twój Centrum Overclockingu..

Wiec odpuscie sobie zarzuty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tweaks - są to przedmioty umożliwiające przyspieszanie/zmienianie - rzeczownik

Tweak - czynnosc przyspieszania/zmiany - czasownik

 

Serwisy były o czymś innym - Optymalizacja Windows vs. Twój Centrum Overclockingu..

Wiec odpuscie sobie zarzuty..

Buraczany misio jak zawsze wszystko wytłumaczy 8) :)

 

PS. Dzisiaj nastapiła fuzja tweaks.pl oraz xptruepower.cba.pl. Teraz oba serwisy będą istnieć pod wspólną domeną tweaks.pl.

 

PS2. To już ponad moje siły, do powyższych serwisów dołączył TrikiXP.aplus.pl - teraz mamy trio ;)

Edytowane przez _caveMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...